Единорог_помог• 05 августа 2024
Хочу продати поки чоловіка немає вдома
Це нормально, що я продам камеру з домофоном за 2500 в таємниці від чоловіка? Збираюсь від нього йти а до рішення суду по аліментам ще два місяці.. на руках 11 міс дитина. Совість не дозволяє це зробити, навіть коли думаю що він найняв адвоката шоб захищатись в суді. А з іншої на вагах я і дитина. Ви як би вчинили?
Единорог_помог
• 05 августа 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Все бы продала
Як важко бути правильною...Дякую за відповідь
Цикавенная• 05 августа 2024
Все на продаж, що має цінність, його зимові ботинки і пальто теж можна.
рукиЖимолости• 05 августа 2024
Ну у вас и «Парад вражень» , а розділ : Подорожі, Туризм. Бачу, Ви далеко зібрались 😁
Единорог_помог
• 05 августа 2024
Ответ дляНепонятно
Автор,рятуйтесь як можете.
Ще не продала а совість мучає
Непонятно• 05 августа 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ще не продала а совість мучає
А чого хочете розлучитись?Ображає?
Единорог_помог
• 05 августа 2024
Ответ дляНепонятно
А чого хочете розлучитись?Ображає?
Психопат.
Рятую психіку дитини.
Нарцисичний розлад. Розказує що я ніхто в його очах
Рятую психіку дитини.
Зоркая Зорро• 05 августа 2024
Якщо хтось купує,то продавайте.Але дивіться,що б не вбив.Є такі психопати,що страшно
Единорог_помог
• 05 августа 2024
Ответ дляМания-Величия
Золото тоже берите.
Все на мені. Браслет і обручка
Единорог_помог
• 05 августа 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Так я виїду до його приїзду
Непонятно• 05 августа 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Психопат.
Рятую психіку дитини.
Ну то причому тут совість?В боротьбі з ідіотами всі засоби підійдуть.
Пэрисхилтонша• 05 августа 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Все на мені. Браслет і обручка
Так с него тоже снимите кольцо ночью и продайте. Пусть думает что потерял.
Тролю як можу• 05 августа 2024
Ви подумайте, бо то ваша спільна власність по закону. Щоб не було проблем. Продайте те, що ваше. Або якось так обкрутіть, ніби вкрали у вас ту камеру з хати. Щоб не можна було доказати, що ви продали