Кавуся• Изменено 05 августа 2024
Досі відходжу. Син у 18 років вирішив зробити пропозицію дівчині.
Сину 18. З 8 класу зустрічається з дівчинкою з паралелі, тобто з 14 років. Вчора в неї було день народження, святкували в ресторані з друзями і компанією. Зробив пропозицію там ж. Ніде не вчиться, влаштувався в комфі консультантом, плюс «бізнес» планує «з пацанами». Живе окремо місяць часу вже. До липня просив гроші, допомагали. Питаю чого так рано вирішив женитись , може вагітна? Віднєкується. Маму дівчини знаю, живуть в нашому районі, в той ж садок ходила з моїм сином. Як влаштувався в те комфі - відчув себе таким дорослим і самостійним, каже все, женюсь. Дівчинка працює офіціанткою, живе з мамою ще. Будуть зʼїзжатись. Не знаю що думати. Вони ще діти.
Статеве життя я так розумію років з 16 в них вже є. Бачила презервативи ще в 17. Але думаю з 16 почали (
Слухи-руки не распускаю• 05 августа 2024
Ответ дляПозаземний розум
Клас! Буде молодий татко і до 25 років четверо діток. Молодець! Правильно думає
И 3 хватит пока), главное успеть до 25, и финансово осилить
Кучерявочка• 05 августа 2024
Я в 19 вийшла заміж, чоловікові було 17. З першого дня жили окремо. Зараз нам по 40+-, троє дітей ) Батьки не допомогали відколи поженились ) З років 30 допомогаємо батькам ми )
А ось і я• 05 августа 2024
У нас это нормально, что женятся рано. Но у нас в традиции, что родители до 3х лет содержат молодую семью..
Карамелька• 05 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Почему?
Рано сильно, всему свое время, юностью нужно насладится сполна, но это чисто мое мнение и мой опыт
С мужем мы до сих пор вместе, но можно было создать семью немного позже
Позаземний розум• 05 августа 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Дасть Бог зайку, дасть і лужайку