На привозе• 06 августа 2024

Umova o prace та Umova zlecenie. Поясніть різницю

Ніколи не мала справи з працевлаштуванням у Польщі, але всі говорять, що умова о праце краще? Поясніть в чому різниця? Умова о праце це як у нас є офіційне з соц.пакетом, а злецение це як за договором ЦПХ? Цікавий досвід тих, хто працював, що краще? По вакансіям від агенств бачу, що умова о праце рідко зустрічається.
Зараз все скажу• 06 августа 2024
Да, вы правильно думаете
Лучше умова о праце с соцпакетом
Стефанія• 06 августа 2024
Мені злеценя було краще.
Меньше податків сплачується, відповідно, більша зп.
Відпустка за свій рахунок, але коли хочеш, а не тоді, коли тобі її дадуть.
Мальдивирую• 06 августа 2024
Конечно о праце, но если собираетесь на завод/сельхоз.работы то они действительно редко такое предлагают. Если офис то оформят на умову о праце
Да Щас же• 06 августа 2024
смотря что для вас важно.на злецению нет срока уаедомления работодателя об уволтнении. не понравилось- позвонила- не вышла.
на умове о поаце должны о уведомить заранее и отработать этот срок. это два, три месяца. зависит от самого договора.
соцпакеты встречаются только в крупных компаниях.
МатьЧасть• 06 августа 2024
Оплата лікарняних та відпусток або не треба.
Зараз все скажу• 06 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Я на заводе работала с умовой о праце