Повітруля• 07 августа 2024

Дівчата,як ви відбілюєте зуби?

Порадьте,як позбутися жовтизни емалі. Не палю,каву не п´ю. Користуюсь пастою з відбілюючим ефектом, але ефект ледве помітний.
Ща как дам• 07 августа 2024
Отбелите у стоматолога

ЭтаваНиМожетБыть• 07 августа 2024
Ніяк. В мене рот маленький)
При посмішці і розмові не видно весь зубний ряд. Тому я не парюсь
Я супер-пупер• 07 августа 2024
У стоматолога
автор Повітруля • 07 августа 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ніяк. В мене рот маленький)
У мене посмішка ’американська’ )
Маю сечі• 07 августа 2024
У стоматолога
Поставила вініри,на пів- тона світліші своїх. Потім відбілила свої) одна процедура - ефект вау. Правда, більше , мабуть,не буду робити - бо ппц боліли зуби і чутливість була доьу...
ЭтаваНиМожетБыть• 07 августа 2024
Ответ дляПовітруля
У мене посмішка ’американська’ )
Ох)))
Для вас тоді питання реально актуальне)
Госпожа Белладонна• 07 августа 2024
Донька відбілювала вдома. Три місяці. Спочатку капи зробила у стоматолога, потім купували гель 10% український, теж стоматолог порадив. Гель в капи на ніч. Просто казкова посмішка вийшла. Десь 4-5 тысячи гривен за все.
автор Повітруля • 07 августа 2024
Чи користувалися засобами від Crest?
Ніби позитивні відгуки)
semiramis• 07 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
А що за український гель?

Я супер-пупер• 07 августа 2024
Ответ дляПовітруля
Чи користувалися засобами від Crest?
Ніби позитивні відгуки)
Почитайте уважно відгуки на амазоні, наприклад. Там ще і фото є, що може бути
Malinka111_• 07 августа 2024
Ответ дляПовітруля
Чи користувалися засобами від Crest?
Ніби позитивні відгуки)
мне не зашла, увеличила чувствительность и ни какого ожидаемого эффекта
Госпожа Белладонна• 07 августа 2024
Ответ дляsemiramis
А що за український гель?
Я не помню сейчас название. Типа Опалесценс, но не он.
Стоматолог сама покупала . Чувствительность действительно первые две-три недели была повышенная. Но оно того стоило. Каждый месяц наблюдалась у стоматолога. Сейчас супер зубки. У дочки тоже улыбка американская, комплексовала из-за цвета. У неё вообще зубы хорошие, всего одна пломбы в 17 лет.
Редиска Я• 07 августа 2024
Куркума + лимонний сік + зубна паста. Чистити хвилин 3 над пакетом (раковина може пожовтіти). Ідеально відбілює.
Василина Семеніч• 07 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Лимонний сік роз’їдає зубну емаль(( Як разове використання коли дуже треба - то ще таке, а для частого/постійного я б не ризикнула
useruseruser• 07 августа 2024
Я у стоматолога відбілювала
navariya• 07 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Я у стоматолога відбілювала
Один стоматолог сказав мені, відбілення знімає емаль, і починаються танці...
useruseruser• 07 августа 2024
Ответ дляnavariya
А що поробиш
Бараболька• 07 августа 2024
У меня после проф чистки у стоматолога всегда зубы светлеют немного
Вы пробовали ?
Редиска Я• 07 августа 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Ну звісно це не часто а тим паче не постійно робити.

Мафиозная• 07 августа 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Якщо ж змога подивитися в особистому кабінеті призначення лікаря 🙏 як це в Добробуті, буду дуже вдячна 🤍🙏