Губи з філером• 07 августа 2024

Сколько кг можно сбросить в месяц на 800 ккал в день?

Если имеется небольшое ожирение, имт 27
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляКапризуля
А я ні смажену, ні копчену. І все, що з салом пов´язане)
Мойва - це незирна і навіть дуже корисна рибка.В неї багато йоду.Але я її не фанат

Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Чому знущаєтесь з людини?
Так а в чому ця людина не права?
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Так а в чому ця людина не права?
Що якщо автор набере 5-6 кг то буде жирна і інвалід
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
А в концтаборі чому люди такі худі?
Бо не було доступу до їжі, на якій можна зірватися
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ану, доведіть неіснування досвіду мільйонів людей, які на жорстких дієтах зливалися у компульсійні переїдання) І до речі, звідки взялася згадка про інвалідність?
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
А якщо б був то що одразу пожирніли б чи що
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
А звідка така дурнувата порада набрати автору 6 кг
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
З 99.9% вірогідністю так
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Де ви пораду побачили?😳

useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
З 99.9% вірогідністю так
Капець(навіть якщо б їм почали на 400 калорій більше давати
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Де ви пораду побачили?😳
Ну ви ж погодилися з користувачем Love Love Love
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Моя суть в тому, що від жорстких дієт є величезний ризик набуття компульсивного переїдання, що і може довести до набору ваги.
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582914-2#8...
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Тоді я взагалі не розумію нічого в цьому схудненні.Всі кажуть тільки дефіцит калорій допоможе
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Додержуйтеся у всьому міри, в тому числі у схудненні, і буде вам щастя)
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Дивно.Якщо я зроблю собі дефіцит калорій,мій організм почне думати,що я на голодовці в треба терміново запасати жири на ворний день.А як же тоді худнути(
Аноним_1857• 08 августа 2024
Ответ дляГуби з філером
Элементарно можно ошибиться в подсчете калорий и вместо 1400 съесть 1700 и вообще не похудеть. А вместо 800 съесть 1000 не страшно
Ну, в добру путь.
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Так я ж про це і кажу, може ви занадто сильно урізаєте собі калорії. Голодувати не потрібно взагалі — метаболізм сповільниться і здоров´я собі вб´єте
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Ну а якщо я буду їсти звичайно,без дефіциту,то я не схудну(((((

Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Так робіть собі маленький дефіцит, наприклад, у сто калорій
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Ладно,спробую.Бо я вже відчуваю голод і не їм,бо на ніч не можна їсти
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Тут ви праві.Може я просто неправильно калорії собі планую
Астрагор• 08 августа 2024
Ответ дляuseruseruser
Ой, не так давно крізь те саме проходила( Їла на 1400 ккал і свято вірила, що це нормальний дефіцит. Було холодно від голоду (так, саме від голоду, бо після перекусу одразу теплішало), однієї ночі взагалі не могла заснути від голоду. Після цієї ночі потихеньку голова на плечі почала ставати. І з підрахунку калорій теж злізла — для мене це занадто легко перейшло в обсесію з безупинним калькулятором у голові, почала сприймати їжу як циферки. Тепер їм інтуїтивно та доборюю відголоски компульсивного переїдання, яке заробила собі оцією ж дієтою. Нехай щастить вам!
useruseruser• 08 августа 2024
Ответ дляАстрагор
Дякую!Взаємно!