Звоночек• 08 августа 2024
Пилипа Орлика, 24 Київ
Дівчата, хто знає, чи вимикали світло у цьому будинку в липні? Зараз поки що не вимикають, ріелтор каже, що вимикали дуже рідко, коли весь Київ кошмарили. Але я щось не дуже йому довіряю. Хочемо зняти офіс в будинку та знати на що розраховувати.
Звоночек
• 08 августа 2024
Ответ дляСадоводница
Це ви очікуєте,що вам тут дадуть гарантії щодо вимкнення світла?
Ні, не очікую. Просто намагаюся зібрати якнайбільше інформації про будинок.
Звоночек
• 08 августа 2024
Ответ дляПедиатор_я
Це ж не жилий будинок?
Підіть і спитайте тих, хто там знаходиться
Жилий. На першому поверсі офіси.
Педиатор_я• 08 августа 2024
Ответ дляЗвоночек
Жилий. На першому поверсі офіси.
Значить адреса не правильна.
Екатерина27• 08 августа 2024
Не знаю конкретно насчёт этого дома, но в Липках тоже активно отключали свет июнь-июль. Живут знакомые в 10 номере, один раз 2,5 часа в лифте просидели.