Я весела булька• 15 августа 2024

Скільки вам знадобилося часу, аби ви змогли "відпустити/забити"?

От багато хто каже, що треба забити, розслабитися під час спроб зачати дитину.. А скільки вам знадобилося часу, аби ви змогли відпустити процес?
Результат:
вже голосів: 38
17 (44.74%) Одразу не парилася
8 (21.05%) У час до 1 року спроб
6 (15.79%) Від 1 до 2 років
4 (10.53%) 5+ років
2 (5.26%) Після 2го року спроб
1 (2.63%) 10+ років
Живчик-счастливчик• 15 августа 2024
Ответ дляМаринаХ28
Можна і я ще одну історію?😅🥹
Знайомі 15 років намагались, купа лікарів, аналізів, три ЕКЗ і всі мимо. Їй забороняють вагітніти найближчі 2 роки будь яким шляхом. Вона сидить на КОКах, розуміють з чоловіком що їм по 36 (на той час було) і вони хотять реалізуватись як батьки. Всиновлюють дівчинку 8 міс, через рік вона (мама) злазить з КОК. Тут дізнаються що є новонароджений брат цієї дівчинки, вони забирають і його, і знаєте що??? В період поки вони займались питанням як забрать малого з лікарні, вона вагітняє 😅
38 років, самостійна вагітність, коли всі лікарі сказали «все, кінець».
чудова історія, насправді! дива! мегакруто! нехай усі вони будуть здоровими і щасливими!
знаю що на відміні КОК вагітніють