А ось і я• 18 августа 2024
Як часто ваша мати цікавиться вашим життям?
Наприклад, чи питає вас після обстрілів, як у вас справи? Чи пише/дзвонить перша? Скільки раз на тиждень/місяць/рік може запитати: «як ви»?
Леди Г• 18 августа 2024
Мы давно живём заграницей, моя мама звонит 3-5 раз в неделю, у нее нет инета в селе часто, а иначе б каждый день созванивались.
Свекровь раз в месяц
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляSo_so
Сейчас у меня в гостях и на днях жду в гости свекровь, так что составляю небольшую развлекательную программу 70+)
А так, мы обычно созваниваемся раз в день, а в течение дня обменивается фото в вайбере.
Ого, і вам завжди є, що сказати одне одній?
ЧупакабраЗеБест• 18 августа 2024
Ответ дляSo_so
ого крутые вы все. а моей настолькр пох, что прямо не обписать печатными словами.
Слоник-тоник• 18 августа 2024
После обстрелов никогда,но требует внимания. Но она в возрасте и с головой начинаются проблемы
Говорить не о чем с ней,нет тем для разговоров. Братаюу также
БлинчикБезСметанки• 18 августа 2024
Моя питала не часто. Мені хотілося більше. Пояснювала тим, що не хоче мені надокучати. Але вона сама була хвора. Думаю, звикла, що всі у неї питають. У інших на фоні її хвороби було все ок.
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляПатриоточка
Постійно
Вам так Ок? Не напрягає? Мені б хотілося, щоб моя питала мене… Раніше, після масштабних обстрілів запитувала, чи жива. Тепер і такого не питає. Іноді сумую через це. Хотілось би уваги від неї. Батько і сестра вже багато років як відморозились.
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Співчуваю, шкода, що так буває між найріднішими людьми…
Леди Г• 18 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Когда мы жили в Украине, то созванивались каждый день и несколько раз в день и всегда было что сказать.
Не вмію заміряти• 18 августа 2024
Мою интересует только чтобы ее кружили, носились с ней, везде возили, и делали так чтобы ей было хорошо. По головам идет. Ей пофигу и на меня и на сестру. Мы переселенцы, она снимает комнату, мы квартиру, уже начала подкатывать, чтобы я больше квартиру снимала и с ней жила, жуть.
Н@Диете• 18 августа 2024
Ні разу за рік ніхто не подзвонить не запитає як я, а як внуки єдині, ні чим не поцікавляться. Байдужі во всю, собаку більше люблять ніж внуків.
Я теж з ними тепер не хочу зв´язок підтримувати, гидко.
Вчителька з мікрорайону• 18 августа 2024
Нет давно в живых. Так что не вижу проблемы спрашивает или нет
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вашим автор?
Я там в коментарі нижче описала. Ніхто вже давно не питає. Батько з 2006 року забив, може тільки прислати православну гіфку-привітання зі святом без власних коментарів. Сестра з переїздом в оркостан ні разу не запитала, як я. Мати може по півроку не питати, не спілкуватись, бо я тепер для неї чужа.
ЧупакабраЗеБест• 18 августа 2024
Ответ дляА ось і я
а мать то чего?
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляН@Диете
Обіймаю вас… не знаю, як інакше підтримати. В млєї така сама фігня. Має чотирьох котів, їх сюсюкає, а на інших пофіг.
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а мать то чего?
Та хрін її знає… бо живе в Криму, дивиться пропаганду, я ще перейшла на українську мову в спілкуванні ( мати з Дніпра, добре розуміє), то вона мені прямими текстом сказала, що я їй назло, спеціально, щоб образити. Коли в мій під’їзд прилетіла ракета, я прислала їй фото. Вона тільки відповіла: «ну а что ты хотела, и вас и нас обстреливают». До них до речі нічого не прилітало. Отака от історія.
ЧупакабраЗеБест• 18 августа 2024
Ответ дляА ось і я
капец, вот ее перекосило.
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
капец, вот ее перекосило.
Удалено администрацией...
ЧупакабраЗеБест• 18 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Удалено администрацией...
мою не перекосило, ей всегда было именно нас-ь. любит свою собаку (собака классная) и живет ради нее, никем больше не интересуется.
bespe4na_mavpa• 18 августа 2024
Мне наоборот хорошо, когда не спрашивает - значит, не знает, что что-то летало, значит, спокойнее ее день. Пусть корпается у себя в огороде, лучше о морковке думает, чем об обстрелах. Она мега тревожная. А мне ее тревожность не помогает
ЧупакабраЗеБест• 18 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
может и так.
и вообще не интересуентся все у вас хорошо, а здоровье как, а питание, а начальник не обжиает ли, а где на выходных были, и приехалил ли из командировки или сгинули там гдето?
Н@Диете• 18 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Ха... Дядьку на телефон дзвонила його знайома, плакала як - собака на пів дня пропав, а своїх внуків то і байдуже що та де вони.
Мої батьки собаці посміхаються, говорять ласкавими словами до собаки, а коли приїжджають внуки то ні супу внукам, ні доброго слова, ні погуляють з ними навіть пів години, та малини стакана не нарвуть ´´’нехай ідуть і самі рвуть яка їм подобається’’. Мати моя на город втікає, батько або на роботу або на пасіку. Все. Внуки їх не бачать.
Я розумію що це таке було їхнє виховання. Родились внуки то в той час вони всі-всі (і чоловіка і мої батьки) в один голос верещали що вони уже старі гуляти з колясочкою, вони вже страв займатися з внуками, але в той час навіть на пенсії не були усі четверо. Та бидлятство і все.
Але дуже добре, що ці люди не причетні до виховання моїх дітей бо інакше була б мені біда їх перевиховати. Ми інше краще покоління, а наші діти ще кращі нас будуть.
А ось і я
• 18 августа 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Може воно і правильно. Але зазвичай про обстріли в новинах пишуть. Моя так раніше дізнавалась і колись навіть питала, як ми. Тепер або не читає, або ображена, або пофіг…
bespe4na_mavpa• 18 августа 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
может и так.
Этим всем интересуется, мы созваниваемся 2р в неделю, ей рассказываю. После обстрелов она тоже часще звонит, но сейчас летом меньше новости читает, то спокойнее
Нога на ногу• 18 августа 2024
Созваниваемся 1-2 раза в неделю. Звоню я или родители, не важно. Инициатива обоюдная. Родители знают всякую мелочь происходящую у нас в семье. Им интересны и мы с мужем, и внуки. С внуками общаются чаще. Нам интересны они, им интересны мы. Родителям за 70, нам за 50, детям за 30.