Спішу - перекидаюсь• Изменено 18 августа в 14:23
можливо хтось знає чи є сходження на Говерлу для інвалідів
чи водять гіди групи туристів , які не можуть йти в темпі з іншими?
можливо в когось є контакти ,
Спішу - перекидаюсь
• 18 августа в 14:25
Ответ дляПомидорина
Говерла это же не Эверест, можно отлично и без гида справиться
зрозуміла, думала що без гіда не не можна підніматися
Спішу - перекидаюсь
• 18 августа в 14:26
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ми йшли з дітьми, тому брали індивідуального гіда
скільки часу ви піднімалися на гору?
Правильно_Валерчик• 18 августа в 14:27
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
скільки часу ви піднімалися на гору?
Не пам´ятаю, нажаль. Це було в 2021 році. Але це було не дуже легко.
Як підйом, так і спуск
А шо сталося?• 18 августа в 14:29
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
скільки часу ви піднімалися на гору?
4 часа закладывайте
Анонимба• 18 августа в 14:29
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Можно самим, если знаете куда идти.
А то там с некоторых сторон горы волки и медведи водятся.
И ещё мы когда спускались с Говерлы, там было много мелких камушков, которые катались и по которым было неудобно идти. Вашему спутнику точно будет не проблемным этот поход?
Лорка-хлорка• 18 августа в 14:29
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Там гід не потрібен, маршрут затоптаний
Зоркая Зорро• 18 августа в 14:39
Ми піднімались синім маршрутом з бази Заросляк разом з дітьми, дуже важко було. Шестирічна дитина до вершини не дійшла, дуже кам´янисті круті підйоми. Тому навіть з персональним гідом потрібно розраховувати на свої сили і підготовку.
Взагалі залежить від причини інвалідності.
Можливо спробуйте, навіть, якщо не до самої вершини, то всеодно краєвиди дуже гарні.
Зоркая Зорро• 18 августа в 14:40
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Там стільки людей, що не загубитесь.
Котомафия• 18 августа в 14:41
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Там людно як на Хрещатику
Пополняю_Карму• 18 августа в 14:57
Якщо ви просто неспортивна людина, то можна піднятися. Але якщо ви маєте інвалідність і маломобільна - ні.
Спішу - перекидаюсь
• 18 августа в 15:37
Ответ дляАнонимба
Можно самим, если знаете куда идти.
дякую)
то я для себе, просто маю дихальну недостатність і треба частіше відпочивати
Спішу - перекидаюсь
• 18 августа в 15:40
Ответ дляLilian-nochka
А зачем человека в коляске например на ту гору пихать?(
якісь у вас обмежені знання та уява про інвалідність
Спішу - перекидаюсь
• 18 августа в 15:41
Ответ дляПополняю_Карму
у мене дихальна недостатність, так треба більше відпочинку ніж іншим
Спішу - перекидаюсь
• 18 августа в 15:42
Ответ дляЗоркая Зорро
дякую за відповідь
Пополняю_Карму• 18 августа в 15:53
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А перепади тиску вам не страшні? Якщо річ лише у темпі, то модете йти. З нами були баби по 63 роки. Правда, ми почали підйом о 7й і спустилися о 16й. Одна дама дуже повільно спускалася. Трекінгові палиці обов´язкові.
Зоркая Зорро• 18 августа в 18:09
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
дякую за відповідь
Нема за що. Доречі, на риночку перед підйомом можна взяти в оренду тренінгові палки, вони дуже допомагають колінам пережити пригоду, особливо при спуску з гори.