Ждушечка• Изменено 18 августа 2024

Дівчина 12 років, постійно з зачиненими двери в кімнаті

Прям до психів ,якщо хтось вийшов з її кімнати і не зачинив двері
Раніше такого не було , пробую розмовляти на цю тему - каже просто мені так комфортніше.
Що це може бути? Дитина наче нічого не скриває, відкрита, любить побалакати розказати все про всіх і про свій день
Госпожа_тамагочи• 18 августа 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А у вас які відносини з дитиною?
В моєї куми дитина так само зачинялась, теж мамі все про школу розповідала.
А як потім виявилось,вона гуляла з компанією не дуже доброю,про школу то вона мамі розповідала, а вот що творила на вулиці то ні.
Як потім з´ясувалося,дитина мамі не довіряла,маму боялася.
Почала пити,курити водити хлопців додому,поки батьки були на роботі,брехати на кожному кроці...
І все через двері? Не через виховання/оточення? А саме через двері)

Фляшка на трьох• 18 августа 2024
Моя тоже вслед кричит ’дверь закрооой’. Бесит, конечно. Но молча закрываю.))
Буквально на днях видела в ФБ видео, где был посыл такой: если ваш ребенок любит сидеть до последнего без света, закрывается в комнате, хлопает дверью, может спать до обеда и т.д. и т.п. - у вас совершенно нормальный подросток!)
Ганцю в кєдах• 18 августа 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Хорошо, что у ребенка есть свое пространство)
Скоро попустит насчёт закрытых дверей, но поверьте, свое детство и юность она запомнить в хороших воспоминаниях
Я жила с родителями в однушке , и это был АД
Подскажите, пожалуйста до какого возраста Вы жили с родителями в однушке? У нас дочери три месяца, живём в однокомнатной квартире, очень переживаю, чтобы успеть расширить условия, чтобы у нее было своё личное пространство.
Кашпо• 18 августа 2024
Ответ дляЖдушечка
З ранку до ночі ?)
Порно дивитися
Щира українка• 18 августа 2024
Моїй 16, так само двері зачинені в її комнату. Це називається - особистий простір. Я працюю віддалено, так само двері в свою закриваю, щоб не відволікатися.
Мій не такий• 18 августа 2024
Далеко піде, вже всій характер показує.
Топтунша• 18 августа 2024
у нас всі закривають двері. мене теж бісить, коли не зачиняють. мені 48. до закритих дверей у дітей сьавлюсь з розумінням. завжди закр ваю, коли виходжу. стукпю, щоб зайти

dahashutka19• 18 августа 2024
У мого так само. Та навіть я завжди двері зачиняла , мені так комфортніше було .
dahashutka19• 18 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Фух
Фляшка на трьох• 19 августа 2024
Ответ дляdahashutka19
Фух
Я тоже так подумала, когда посмотрела. А то каждая думает, что у нее одной что-то не такой какой-то неправильный подросток)))
Бабайко• 19 августа 2024
Був період, що нас в один день вигнали з оренди і ми жили тимчасово з свекрами. Я теж завжди зачиняла двері в кімнату, де ми були. І бісило, що свекруха зайде спитає, піде і лишить двері відчинені