Басноплетка• 20 августа 2024
Мазь для зовнішнього геморою вагітній, підкажіть
Дуже напухло ззовні. Мажу гепаринову, не допомагає
Басноплетка
• 20 августа 2024
Ответ дляВеселуха Муха
масло облепихи
А що з ним? Всередину без толку, ззовні намазати, розмажеться. Потрібно зняти набряк
Веселуха Муха• 20 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
Мне помогает снаружи мазать, внутрь не пробовала. Да, мажет. Прокладку можно использовать.
Мурзилка• 20 августа 2024
Компрессы из тертой картошки. Натрите картошку, завертите в марлю или бинтик, немного отожмите, что бы не было сильно много сока и прикладывайте. За день все пройдет
Меня не звали• 20 августа 2024
попробуйте обычный троксевазин.Это тот же варикоз,только вот в таком месте(
Басноплетка
• 20 августа 2024
Ответ дляУравнобешенная
У вас лікар є чи ви сама по собі?
Лікар гепаринову мазь виписав
Уравнобешенная• 20 августа 2024
Ответ дляБасноплетка
Лікар гепаринову мазь виписав
Тоді ще раз треба йти. Ви розумієте, що не все вам можна з того, що є в аптеці? (
Прагматик флегма• 20 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Реліф
Дорога,є більш дешевий аналог,який не гірше
Мазь анестезол+ можна додати ще свічки проктозан. Все вийде до 300грн
Басноплетка
• 20 августа 2024
Ответ дляulucha
Гель Траумель, единственное что помогло, это гомеопатия немецкая
Точно, спробую, я маю його
Басноплетка
• 20 августа 2024
Ответ дляTeonaa
Ну аналог не аналог..но мені саме реліф допоміг
З чотирьох засобів
А мені здається гірудопрокт допомагає, тьфу тьфу тьфу