Диви яка я пава!• 20 августа 2024

Мене дещо дуже мучить. Тато.

Мій тато був не дуже хорошим татом. В дитинстві дуже багато бив, я не памʼятаю щоб часто казав що любить. Їжа вдома була, одяг був. До мами ставився погано: зраджував з її найкращими подружками і дуже бив. Мама не мала куди піти, мама взагалі дуже неосвічена жінка. Згодом вони розлучились. Ми багато сварились і так далі. Зараз вже спілкування немає майже 2 роки. Я йому все висказала. Але бачу іноді відео в інтернеті як зараз мені трапилось і мені стає сумно що в моєму житті немає тата. Коли я попросила його допомогу (він людина дуже заможня), він мені відмовив. Сказав треба тільки на себе надіятися. Хоча новій жінці і її двом дітям ж допомагає. Так, це його вибір.
Мене мучить те що за все своє життя я йому толком і подарунку не зробила….таке тільки якийсь алкоголь тощо.
А мені так хотілось би мати тата, опору і надію ((((хоч я і сама вже доросла тьотя мені вже 31. Але важко
Голубая фишка• 20 августа 2024
навіть якщо зараз в нього щось перемкне і він стане з вами спілкуватись - в маленької дівчинки, якою Ви були, все одно не буде тата

df364tye3• 20 августа 2024
хорошо что вы об этом думаете, вас это беспокоит ,,,
как то так судьба сложилась , родители родили , воспитали хорошего , человека ,,,
счастье вам здоровья, мира ,,,
размахер• 20 августа 2024
Поговоріть з ним про це все
Сяду на шию, дорого!• 20 августа 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
У мене так було з дитинства. Я завжди намагалась навіть прибрехати свої досягнення заради похвали. Яку не отримувала майже ніколи і так і так.
Это очень понятно почему, но это того не стоит. Честно, нашкребите на пару приемов психолога, тут самой не разобраться
Знаю - знаю• 20 августа 2024
Мені теж 31р. На початку літа мій тато помер. Йому було 73р. Я росла практично без нього. Все моє дитинство він працював за кордоном,а до дому приїздив як у відпустку. Хазяйновитим він не був,але ми жили завжди у достатку. Я теж,як Ви,заздрила подружкам у яких тато був хазяйновитий. Які будували будинки чи робили красиві ремонти. Чи їздили кудись відпочивати. У мене чього всього не було. 7років тому він приїхав додому вже на зовсім,бо сил працювати у нього вже не було. У нас із ним були не дуже гарні стосунки. Часто сварились і я часто кричала на нього.А зараз коли він помер я дуже - дуже шкодую про свою поведінку. Я би дуже хотіла перепросити його за все і сказати що люблю. Але вже немає кому казати. Я мабуть буду шкодува про це все життя. Може Ви зробите якісь висновки для себе як прочитаєте мою історію.
Мишка-шалунишка• 20 сентября 2024
Автор, все життя так само заздрю тим, у кого нормальні батьки, в тих людей навіть життя інакше складається, але я шукала чоловіка категорично із протилежними якостями ніж мій батько і це дуже допомогло.