А ось і я• 22 августа 2024
Муж направляет на пополамничество как быть?
Вышла из декрета , появилась ЗП, направляет на пополамничество.
Шукаю стакан• 22 августа 2024
Ответ дляХочу на Балі
Серьёзно ? И ребёнка одевать \раздевать в сад водить и к врачам с ним ходить, лечить, гулять, и готовить и квартиру убирать
И развлекать ребёнка дома
Шукаю стакан• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Різний дохід в мене маленький , так він ніби то мотивує більше заробляти
Пусть берет вторую работу и денег будет больше
100%• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Догляд за дитиною - він купляє ..а після роботи він втомився ..
Ну хай займається. Лікарняні теж 50 на 50. Побут також. В 50 на 50 дійсно немає нічого поганого, це взагалі супер, але коли це дійсно 50 на 50, щоб чоловік і в декреті свої 50 відсидів і на лікарняні йшов, побут весь також навпіл. А не жінка і гроші заробляє і дітей і весь побут на собі тягне
Шукаю стакан• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Жалуется что тяжело
Всем тяжело. Пусть хоть неделю посидеть в декрете и посмотрим как взвоет
Все буде• 22 августа 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Для меня это вообще из области фантастики…. Моя зарплата- это мои деньги, его- это тоже мои)
Сто відсотків
Творог для розжига• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Іх ніколи не вистачає
Ну, если денег никогда не хватает
Муж жлоб на вас
А на спорт зал нет
То молитесь, чтоб то был спорт зал, в не девочки
И откладывайте своих денег побольше в заначку, чтоб сюрпризом не было
Муж жлоб на вас
А на спорт зал нет
Мне без сахара• 22 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Нет. Женщина слабее априори, потому его зп также пополам, даже если её меньше
Женщина не слабее
Мне без сахара• 22 августа 2024
Ответ для100%
Для того, чтобы идти 50/50 а декрет о больничный должен быть одинаковый доход.
Ксерокопия ночи• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Нагадайте про лікарняні. Також пополам.
Догляд за дитиною пополам, побут пополам.
Як у вас з сексом? Чи буває таке, що Ви втомились, а йому хочеться? Бо чоловікам частіше треба. Також секс тільки тоді, коли сама дууууже хочете. Якщо не дуже, то ніякого сексу. До чоловіка, який не здатний забезпечити сім’ю, сексуальне бажання не виникає.
А я нівроку• 22 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Скажите, что теперь он не устаёт, с работы в маркет, на рынок, дома полы помыл, попылесосил, пыль протёр и так и быть отдыхать
Забыли - с ребенком поиграл
100%• 22 августа 2024
Ответ дляМне без сахара
Того чоловікові також треба 50% часу в декреті сидіти, а не кар´єру робити, бо він вільний орел, без лікарняних і декрету. Нагадало пост на редіту, де мужик жалівся на дружину, що ’із за неї’ його звільнили, бо були проблеми з дітьми в садочку і до неї не могли додзвонитися постійно(вона лікарь) і йому дзвонили і йому постійно треба було відпрашуватися з роботи і його звільнили. Погугліть ’AITA For blaming my wife after I got fired’. Бо як виявилося як чоловік має брати лікарняні і долучатися в життя дітей, то досить важко будувати кар´єру, бо постійно треба брати відгули чи йти раніше, бо з дитиною щось. Тебе швидко попросять на вихід.
Библиотекарь• 22 августа 2024
Ответ для100%
Да это так. Так может прежде чем заводить детей надо таки подумать, кто этот специальный человек, который будет сидеть на больничных, забирать со школы, делать уроки. Потому что на ’выходе’ оба хотят на работу и никто не хочет подтирать сопли.
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляЩаслива Я
Якщо приходите однаково, то однаково і хатні справи і догляд за дитиною.
Чому чоловік втомився, а ви маєте і їсти готувати, і прибирати, і дитину розважати?
Це для меня загадка , він дозволяє собі падати на диван і все
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляKusalochka
Так а на что Вы свою зп тратите? Разве не на семью? Чего хочет муж не понимаю? Если его доход выше значительно, это вы ужинать садитесь, но он ест икру, а вы мойву или как?
Йому хочеться щоб я більш вкладала грошей в побут , найкраще якщо навпіл, він стремиться до цієї цифри
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Та вже великий клопіт. Тарілку за собою навіть не помиє, а зарплату дружини ділити хоче
Вважає якщо він приніс мішок продуктів посуд вимиє жінка
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляМаю натхнення
Давайте так - какой доход у мужа?
Если его реально мало и не хватает, то какие вопросы? Вы тоже должны вкладываться
Другое дело, если у него доход приличный, а он жмется и требует с Вас половину
Якщо втрачати раціонально все вистачить , а він любить витратитися , вважає що раціональніше нікуди
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляМаю натхнення
Давайте так - какой доход у мужа?
Я вважаю що достатній
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляМаю натхнення
Давайте так - какой доход у мужа?
Я вважаю що жметься і прибідняється
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
В смысле покупает????
Купляє те що треба дитині
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Оце потрібно донести
А ось і я
• 22 августа 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ну, если денег никогда не хватает
Муж жлоб на вас
А на спорт зал нет
Муж жлоб на вас
А на спорт зал нет
Я вважаю що жінка з дитиною повинна мати заначку , намагаюсь щось відкласти
Маю натхнення• 22 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Я вважаю що жметься і прибідняється
Ну, без цифр непонятно)
Если честно, в нашей семье на данный момент я не работаю (уже давно
) , обеспечивает всю семью муж
Но когда мы только стали жить , то складывали две з\п вместе - они были минимальные практически и это было 22 года назад)
100%• 23 августа 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Тут я з вами згодна на 100%. Але б хотілось би ще, щоб це законодавством регулювалися як в деяких країнах, що чоловік мусить брати 50% декрету. Тоді б нашим жінкам не відмовляли в хороших посадах, бо ти ж декрет скоро підеш, ото будеш постійно лікарняні брати і подібне. А так, я з вами повністю погоджуюся, дивитися від кого народжувати чи взагалі треба народжувати в даному єтапі життя, ситуації і від даного чоловіка. Дуже добре подумати.
Але все одно поки така ситуація це не рятує від відмов роботодавців, бо ти ж жінка, в декрет підеш.
Kusalochka• 23 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Странно. Очень странно. А остальные деньги ему зачем?
У меня есть только одна схема. Сесть и поговорить. Вы семья, значит все деньги обоих должны идти полностью на нужды семьи. Абсолютно все. Быт, развлечения, отдых и т д. Тренажёрный зал мужа - это тоже нужды семьи. И Ваши наряды, косметика, покраски тоже, Вы ж часть семьи. Если он хочет, чтобы при значительно большем доходе Вы полность все отдавали на еду и другой быт и чтобы не оставалось денег на то, что нужно Вам, то наверное Вас уже не любят. Разве может любящий мужчина хотеть чтобы любимая не тратила на себя и держать её в чёрном теле.
Бентливуман• 23 августа 2024
Ответ дляШукаю стакан
Потім він скаже, що можна не мити долівку, бо чисто, що у неї завищені стандарти до чистоти, що прання він не вміє розвішувати і взагалі, він в он купив за свої гроші якусь велику покупку і вклав у сімʼю більше, так що…
Бентливуман• 23 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Це ви йому дозволяєте, якщо серйозно.
Колгоспниця• 23 августа 2024
Блін, а я зайшла про паломнічество читати
Автор, по темі: в принципі, в нас у сім´ї спільні кошти і покупки в усьому. Але бувають місяці, коли в мене заробіток геть малий. Так само бувало і в нього. Тоді той, хто з більшим заробітком, бере на себе витрати. Але в нас воно саме якось органічно вийшло, чесно кажучи. З урахуванням наявності дитини, пополам мають бути і доходи, і розходи (так би мовити) - тобто, догляд за дитиною, приготування їжі і, власне, вся поточна щоденна домашня рутина. Тоді ок, як на мене.
Мне без сахара• 23 августа 2024
Ответ дляYu Yu
Не слабее. Но у мужчины есть минимум 3-4 года, а то и все 5-6 лет форы (если ребёнок болезненный и в сад практически не ходит, а женщина сидит с ним безвылазно на больничных) в продвижении по карьерной лестнице!
Это выбор. Модно не сидеть