Ужгород• 23 августа 2024
Ви до школи вже готові?
Вже все купили?я сьогодні купила зошити +спортивний костюм доньці,для сина потрібно міряти .Буду працювати тиждень,трішки хвилююсь що не встигну все купити,+дитячий день народження
Проня_Прокоповна• 23 августа 2024
Пока ничего не покупала. Тетради купим и всё, у нас дистанционка, Харьков.
Радостина• 23 августа 2024
Ну купите через тиждень. Чи через 2. Після 1 вересня теж все це продають. Будете купувати по мірі можливості. Деякі уроки почнуться аж в середині вересня
Обращеница• 23 августа 2024
Всегда готовы)) я ещё застала пионерию.
Проще надо относиться, никуда та школа не денется. С прошлого года куча всего осталось в плане канцтоваров. А так у нас дистанционка.
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Канцтовари купили ще в липні
Сорочку і штани вчора в зарі
Ви молодець))завчасно готуєтесь))
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Капдиган и брюки купили. Туфли для школы пока нет. Канцтовары тоже пока нет
Ms. Анонимная• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Ви молодець))завчасно готуєтесь))
Це чоловік, школа його відповідальність)
Вареничніца• 23 августа 2024
У нас дистанционка, Харьков.
Все осталось с прошлых лет. Из нерешённого, ищу репетитора по англ
Кошка Мурка• 23 августа 2024
Половину тетрадей купили, немного обновили гардероб. Но в такую жару я не хочу и не могу никуда ехать, а уж тем более в выходные - будет же столпотворение. Уж на следующей неделе в будний день съездим в Ашан, Эпицентр.
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Всегда готовы)) я ещё застала пионерию.
Школа нікуди не дінеться,але памʼятаю як я любила щоб на 1 вересня все було новеньке,і діти мої до цього звикли
Радостина• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
До чого? Що новий одяг їм приходить тільки 1 вересня? Відучуйте їх від цього, це якось дивно
Я_не_аноним_100%• 23 августа 2024
Наши с планшетами. Тетради вообще не нужны. Вещей, обуви достаточно. Вообще не готовились, но абсолютно готовы.
Пишу з калідору• 23 августа 2024
Син сам любить все купувати, вибирає сам, пішов у Епік все купив з канцтоварів. Одяг я і так купую круглий рік, немає спеціально шкільного одягу.
вентиляторная• 23 августа 2024
У меня аналогично ,как у Вас.куплены только теради,на след.неделе День рождение,работаю без продыху,все всем нужно мерять и смотреть что кому покупать...но точно к 1 сентября не успею...буду покупать по мере необходимости и возможности
Закуйовджена життям• 23 августа 2024
Зошити замовила з розетки, завтра заберу, з фізри донька звільнена. Рюкзак минулорічний, одяг поки що буде літній, все-рівно вересень теплий, а там по трохи докупимо. 9 клас
Глаза_в_3_карата• 23 августа 2024
Ответ дляОбращеница
Всегда готовы)) я ещё застала пионерию.
Проще относиться к школе - это как?
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
Окрім одягу є інші речі,і для них важливо їхати і самим обирати ранці,пенали,ручки і т.д
Якщо ви хотіли вжалити,що мої діти бачать новий одяг лише на 1 вересня,ви помиляєтесь,вони його мають цілий рік
Обращеница• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Вот именно, это надо вам. Но не детям)
Вареничніца• 23 августа 2024
У меня до сих пор валяются одежда и рюкзак, которые я покупала в 21 году к школе, сын шел в первый класс, одежду так и не надел. Рюкзак пару раз использовал. Надо отдать кому то, чтобы глаз не мозолило
Радостина• 23 августа 2024
Ответ дляУжгород
Все це можна купити в найближчому магазині, навіть в Аврорі
Обращеница• 23 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Не дай бох
Шо, отстрелялись уже? Или ещё не доросли?
Ужгород
• 23 августа 2024
Ответ дляРадостина
До речі,відучуйте,немає такого слова))))
ЛюблюДевчонок• 23 августа 2024
Молодша готова повністю. Старшій ще нічого не купляла. Взяла їй зошити і ручки, забракувала. Тому чекаю поки знайде час щоб піти зі мною в магазин. Їй гроші не дам щоб сама купила, так як купить усе, але не те що потрібно