Майданщица• 23 августа 2024

Донька планує жити з хлопцем. Для мене не очікувано

Їй через 2 місяці 18, хлопцю 19. Поступила в Київ. Хлопець теж студент, вчиться на заочному, працює. Шукають квартиру щоб жити разом. На вашу думку це ок? Як мені поступити в цій ситуації щоб не змарнити з нею відносини?
Мозговая пилочка• 23 августа 2024
Накупити презиків

Не гоню• 23 августа 2024
Да пусть попробуют. Одним ртом меньше в доме
Лукава_Кiшка• 23 августа 2024
моя сусідка вже в 16 жила з хлопцем і в 25 вийшла за нього заміж
Нагайна• 23 августа 2024
Нехай краще живе з хлопцем, чим в общазі піде по рукам.
Міні-бікіні• 23 августа 2024
Нічого не робити. А краще спробувати з хлопцем нормальні відносини налагодити
ЯблокоРаздора• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
других вариантов у вас нет?
Вельми шановна• 23 августа 2024
Як довго вони знайомі? Ну я б була проти, особисто. Я не планую оплачувати і щабезпечувати комфорт якомусь чуваку.

Снідаю авокадо• 23 августа 2024
Це той же троль
Колупалочка• 23 августа 2024
Вона все одно буде з ним жити, тільки вам не буде про це казати. Краще налагодити відносини з донькою, щоб не боялась до вас звернутись якщо трапитися якась халепа.
Нагайна• 23 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
других вариантов у вас нет?
Це правда жизні, бивають і другі варіанти, но рідко.
Мать драконов• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Дякуємо, що написали свій особистий досвід
Весела моль• 23 августа 2024
Ну займатися сексом не у вас же на очах,правильно,автор????
Продаю витрішки• 23 августа 2024
Я Вас прекрасно розумію. Зараз такий час. Молодь сама розумна, і знає, що робити. У моєї була вже робота, коли вони стали жити разом. І мене поставили перед фактом. Якщо пара живе як сім´я і є заробіток, то це норма.
Mede• 23 августа 2024
Трохи ранувато, як на мене, але нехай живуть, що ж тут поробиш. Головне щоб не наробили дітей. Моїй доньці 19, має хлопця такого самого віку, але жити з ним поки не хоче, бо лінива
Продаю витрішки• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Я думала, чим в общазі з тарганами😂
ЯблокоРаздора• 23 августа 2024
Автор, с высокой долей вероятности, совместный быт разрушит их отношения быстрее, чем если бы они жили отдельно. И поиск нового отдельного жилья будет потом еще одной проблемой. Но ваша дочь все равно этот аргумент не примет во внимание.
Ля-ля-ля• 23 августа 2024
для мене норм, донька також в 17 жила, не склалось, повернулась
Булькаю• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Це ви згадали свою молодість?
ЯблокоРаздора• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Удалено администрацией...

пьЯНА• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Годы идут, в головах у людей ничего не меняется((
Яйцеголовая• 23 августа 2024
Їй же треба колись починати доросле життя чи до 30 з вами бути?)
Mede• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Та ладно. Жила я свого часу в общазі і по рукам не пішла. Недоторка була ще та. Все залежить від людини і від виховання
ЯблокоРаздора• 23 августа 2024
Ответ дляМіні-бікіні
начерта?
может его и не будет через 2 месяца?
маминаБубочка• 23 августа 2024
Підтримайте її, думаю для неї це буде важливо
Сонячний зайчик• 23 августа 2024
Я со своим, тогда ещё, будущим мужем, начала жить вместе с 17 лет. Сначала в общаге, потом он снял квартиру. Мне 48, если шо. Почему Вы так драматизируете, я хз.
Нагайна• 23 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Удалено администрацией...
Так, без оскорблений, а то уйдешь в бан! Шуток не понимаешь?
ЯблокоРаздора• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Удалено администрацией...
Сонячний зайчик• 23 августа 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
И? Из-за этого не строить отношения?
Электричка• 23 августа 2024
Ответ дляНагайна
Я жила в гуртожитку і даром нікому не потрібна була, просто жила та і все
Якісь дивні у вас уявлення про гуртожитки...
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 августа 2024
Де це вона так встигла познайомитися в Києві, що вони вже шукають квартиру? І це ще навіть учбовий рік не розпочався