Мене виписують з пологового і сказали що будуть сопроводжати до дверей. Тепер думаю коли вони проводжають треба якось віддячувати?
Мама Павлика• 23 августа 2024
то їхня робота провести вас до виходу, якщо пологи договірні (платні) то лікар зазвичай потім ту оплату ділить між персоналом. Якщо ні, то можете квітив букет і велике людське дякую сказать.
Повірте, якщо нічого не дасте - ніхто вас в полговому тримати в заручниках не буде, випустять все одно )) Може трохи покривляться, але то їхні проблеми
Птичка_улитка• 23 августа 2024
Я медсестра в пологовому в минулому. Ні, ви не зобов´язані віддячувати. Навіть якщо хтось вслід вам незадоволено пофиркає, це їх проблеми.
А до дверей супроводжують, тому що, не забувайте будову медзакладів, ви там просто заблукаєте, якщо не провести.