Застряла• Изменено 25 августа 2024
Чи можна повісити оголошення про дату поховання на під´їзді?
Поховання тата, я в тому районі не проживаю і багатьох знайомих тата не знаю. Чи доречно буде повісити оголошення з датою і місцем поховання на дошці оголошень біля під´їзду, а потім зняти?
Мені зателефонували 4 його найближчих друзів, але як сповістити решту?
Майданщица• 25 августа 2024
Краще попросити тих знайомих, яких знаєте, розповсюдити інформацію. Хоча якщо не боїтеся, що прийдуть зовсім чужі люди, вішайте. Прийміть співчуття щодо тата.
Анти-анонім• 25 августа 2024
Всі бомжі з району і алкаші прийдуть, краще скажіть сусідам а вони вже самі всім розкажуть
КараПузовна• 25 августа 2024
Я бы так не делала, самой скоро похороны предстоят (бабушка в тяжёлом состоянии уже) тоже много знакомых у нее но будем проводить тихо и без всяких собраний и обедов.
Планшетница• 25 августа 2024
Вот эти четыре знакомых пусть уведомят остальных общих друзей. Не надо никаких объявлений.
Тюрюнь_Тюнь• 25 августа 2024
Ответ дляКараПузовна
Моя братова теж вважала, що чоловіка похоронить...
КараПузовна• 25 августа 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
При чем здесь это? Вы знаете в каком состоянии у меня бабушка или я где то об этом написала конкретно? Вечно всякий хлам пишите, не узнав подробностей