Kot_v_meshke• 26 августа 2024
Ответ дляingaruta
Ну там есть попадание, или ракеты, или обломки, хз. Но зачем это тягать? Подключить мозг и подумать, чем чревато.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 26 августа 2024
Ответ дляSo_so
Там не в саму плотину, в трансформаторы. Другого вреда нет.
трансформаторы стоят миллионы гривен и это штучный товар, не из магазина. На это нужна проектная документация сначала.
Ответ дляlilu1990
Вони хочуть примусити нас до переговорів на їх умовах. Ми хочемо того самого, тільки на наших умовах
Це війна, хто кого перетисне
Це теж. Але вони покидьки, що при програші в воєнних діях йдуть і обстрілюють мирняк і нашу енергетику .
Народ і так зараз не в кращому стані після минулої спеки і відключень.
А раша займається відкритим терором. Мирняк на раші ніколи не відчює зеркально те, що вони роблять з нами. Бо поряд з нами буде стояти поліцейська ООН і контролювати, що б по енергетиці їм не прилетіло і не дай боже по Москві
@ альонка@• 26 августа 2024
Та пішли вони на йух, гобліни кончені. Ненавиджу, орки тупоголові.
Чуєте, матрьохи, через віка ходіть і обертайтеся, будете здригатися від наших внуків, правнуків, НІКОЛИ ВАМ НАС НЕ СКОРИТИ!
Чим більше ви б´єте, тим більше ми зліші, нам давно вже не страшно, а ви ще всретеся і не раз.
Ответ дляSo_so
Никакое ПВО не даёт 100% результата и к любому ПВО нужны расходники, которые у нас ограничены.
Сама дамба сконструирована так (это не секрет), что разбить её ракетами практически нереально.
В том-то и проблема, пока есть ракеты - электричества у нас не будет, а ракеты не заканчиваются..
Ответ дляSo_so
Про дамбу никто и не говорит , речь про электричество и воду для населения. Они же повреждают оборудование