Diana8920• 28 августа 2024

Ендометріоз чи цистит?

Потрібна ваша порада, вийшла з лікарні і пишу. Спочатку я страждала циститами після кожного статевого акту, лікували антибіотиками і воно проходило, потім знову поверталось. Робила кучу УЗД, посіви, цистоскопії - виявили лише лейкопалкію. В мене вже просто слів нема. Ніякі антибіотики і від сечівника ліки мені не допомагають вже. Взимку робила УЗД нічого не виявляли, а сьогодні кажуть в тебе ендометрілз і тому в тебе постійно болить низ живота, пропий візан, ніби це цукерка. Турбує довгий час біль внизу живота, там де сечівник, лобкова ділянка і віддає в попу, вночі встаю, щоб сходити в туалет потрібно налаштуватись, можу ходити маленькими порціями, різі нема. Місячні регулярні та не дуже прям болючі, буває, що всередині менструального циклу дійсно є коричневі виділення і після статевого акту трішечки крові, але не завжди.
Скажіть що це? На що схоже ?
Синиця у спідниці• 28 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Для того, чтоб это понять, нужно 9 лет в меде учиться
То чому ви не вчились?
КартаБезКомиссий• 28 августа 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
То чому ви не вчились?
Я то как раз выучилась, даже докторскую защитила.
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАнаномчикус
Судя по автору, сама себе назначает, она же сама умная Мрт и визан типа вредно, а антибиотики горстями все аремя - самое то
Звідки скільки негативу у вас? Звідки ви знаєте, який я шлях пройшла, щоб розписувати тут. Я з 16 років почала хворіти, ходила до « розумних» лікарів, в звичайну лікарню, потім в приватні, потім в інститути і всі садили мене на антибіотики, саме лікарі, я приймала бо хотіла бути здоровою, хочу жити, як жила раніше. В 16 років я не могла знати все, що несе шкоду, а що ні. Я довіряла лікарям, які з мене витягували все що тільки можна. Що поганого в тому, що я написала сюди, щоб почути пораду, поцікавитись. Та якщо підтвердять цей діагноз і я буду впевнена на всі 100%, що це саме в цьому проблема, звичайно я почну лікувати себе цими гормонами. Нічого смішного я не бачу, якщо вас задів мій пост, то прошу проігнорувати та все
Синиця у спідниці• 28 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
То де ваші відповіді на мої запитання, ’доктор’?
Не калічте людей.
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Но вы не верите врачам, прекрасно)
Напевно ви до кінця не розумієте мою історію. Я вірила лікарям, робила все, як кажуть вони. Мене залікували і тепер я перевіряю, ніж знову приймати те, що вони кажуть. Я кращу зроблю повторне УЗД і буду впевнена, ніж потім мені скажуть « для чого ти їх приймала, воно тільки нанесло шкоду»
Синиця у спідниці• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Не виправдовуйтесь.
Я в 40 обійшла кращих лікарів в місті. Переливають з пустого в порожнє. Одиниці сказали, що не знають, що зі мною. Навіть у вашій темі ’доктор’ пише. Ганьба таким лікарям.
Синиця у спідниці• 28 августа 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
І що ви робите в цій темі?
Де ваші конструктивні поради по темі? Посилати до лікарів - це ваша порада?
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Автор, не буду розписувати скільки і яких обстежень я пройшла. Мені не вірили і відправляли до психіатра.
Зробила мрт з контрастом. Між задньою стінкою матки і прямою кишкою злукове проростання ендометріозу. + ці спайки по всіх органах. Не виключене проростання в стінки сечового.
Ніяке інше обстеження це не покаже.
Я не пишу, що у вас те саме. Але краще зробіть мрт і знайдіть діагноз.
А як саме це мрт називається, щоб його зробити
Синиця у спідниці• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
На нього треба направлення від лікаря.
МРТ органів малого тазу з контрастом.
Не шукайте дешеве, шукайте де якісно роблять.
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
На нього треба направлення від лікаря.
МРТ органів малого тазу з контрастом.
Дякую, я думаю, що по ньому я зможу найти причину. Якщо ви з Києва, або Житомира, підскажіть де краще його зробити
Синиця у спідниці• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
В Житомирі не роблять мрт м´яких тканин. Точніше,не робили раніше, не знаю, як зараз. Шукайте в Києві.
Я з іншого міста, не пораджу.
Эта_Шикарна)• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Типу під час менструації? Ну мене викручує під час місячних, але це терпимо , я б не сказала, що дуже боляче
Зробіть інсталяцію сечового міхура. Інстілан приблизна вартість 1тис грн потрібно мінімум 4 процедури , ідеально 8шт. 1 раз на тиждень.
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Уролог сказав, щоб туди взагалі ніколи не лізти
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
У мене було так само до моменту, пока я народила і все пройшло. Теж цистит після кожного ПА
У мене теж після пологів пройшло. Десять років не було і знову все повернулося🤪
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Цистити? Чи біль внизу живота?
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Цистити? Чи біль внизу живота?
Цистит
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Цистит
Спробуйте д маннозу, дівчата дуже рекомендують. Якщо у вас в сечі кишечна палочка, то воно має дати хороший ефект. Почитайте про це. В мене просто зараз трішки інше.
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
О, дякую💚
Справді в сечі є кишечник паличка завжди
Ухахайкина• 28 августа 2024
В мене таке пісок давав в сечовику. Причому робила УЗІ в різних місцях, не видно було. Через майже рік мук на одному УЗІ несподівано його стало видно. Пропила курс від піску і повернулась до життя.
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
О, дякую💚
Тоді для вас це буде спасіння. Вона коштує десь до 1000, але дівчатам дає ефект і шкоди на організм не несе, природній антибіотик, почитайте про нього краще і до нього візьміть ще якийсь препарат на рослинній основі, пропийте курсом, а д маннозу на довгій основі, як вітамін, а можливо на постійній навіть. Ще рекомендую після кожного статевого цистеал, це антисептична мазь. Якщо звичайно у вас щось інше, то краще зверніться до фахівця. Хоча, нажаль, його так важко зараз знайти(
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Який його пити курсом? Скільки часу?
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Який його пити курсом? Скільки часу?
Які ліки ви взагалі приймати за весь час лікування циститу?
Д маннозу почитайте, а на рослинній основі можна добавити канефрон та все що завгодно, заодно пропийте пробіотик. Відновлюйте свій організм, головне без антибіотиків, якщо у вас хроніка.
Новий препарат вийшов лакталь - пробіотик, кажуть, що доволі хороший. + добавте кроксен, заспокійливий препарат на рослинній основі, пийте його 14 днів. Д маннозу постійно, а канефрон, якщо дуже болить - 1 таб 3 рази вдень - два тижні, а якщо хронічний то місяць
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Дякую
Зараз пʼю пробіотики, курс 4 місяці.
З останнього пила - срібло, журавлину з айхербу, препарати для нирок теж з айхербу.
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Дякую
Зараз пʼю пробіотики, курс 4 місяці.
Я б сама почала б приймати д маннозу, але в мене зовсім інші симптоми, зовсім не такі, як в циститу. Ви дійсно почитайте про цей препарат, для деяких дівчат це спасіння. Скажіть назву пробіотика, дуже цікаво
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ось ці препарати пʼю зараз, це від циститу і в нирках є каміння. Там є назва пробіотику
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви молодець, що не вбиваєте свій організм, а відновлюєте. Я думаю там нічого поганого точно нема
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Та просто антибіотики не допомагають на довгий час, тому шукаю інші шляхи вирішення. Лікування призначає лікар, але мислення в неї системне, лікування і аптечними препаратами і бадами
автор Diana8920 • 28 августа 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
А які у вас симптоми вашого циститу?
Ашолюдискажуть• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
А які у вас симптоми вашого циститу?
Після сексу загострення, статевий партнер один, уже останніх 20 років, секс з презервативом. Сильна біль і різь при сечоспусканеі, часті позиви в туалет. Фурагін помагає гарно забрати стимпотоми, але це хімія , яку не можливо весь час приймати
Замороженная селедка• 28 августа 2024
Ответ дляDiana8920
Из текста понятно, что вы просто занимаетесь самолечением.