Я шалунья• Изменено 28 августа 2024
Не хочу жити в селі
Чоловік купив будинок поближче біля своєї мами в селі. 10 хв ходьби від нас. Там лише одна вулиця. Хоч новенький асфальт,все чисто, але молодій родині вважаю робити там нічого. Повелась і нього на поводу що війна, і не час купувати в місті. Всі гроші вклав в ремонт, внутрішньо і ззовні. Але не відчуваю себе там щасливою. На межі розлучення і я поїхала в Запоріжжя. Дитині майже рік, все цікаво, так спостерігає за всім, посміхається. Але в мене відчуття що я відібрала її у тата, хочу щоб вона жила сім´єю.... Поки ми живемо і різних місцях з ним, але туди повертатися не хочу
Я шалунья
• 28 августа 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ну развод же явно не из-за села. Выдохните и живите дальше
Якби ми в місті сварилися я б ще потерпіла так мене все ще більше пригнічує. Що я жертвуючи собою промовчала і згодилася на те що не хочу
Вмію заміряти найкраще• 28 августа 2024
странно, такие важные вопросы,
а почему вы раньше над этим всем не задумались?
вы уже создавали темы тут об этом ?
Просто Фіфа• 28 августа 2024
Ответ дляЯ шалунья
А від вашої згоди щось залежало? На що жити в місті будете?
Вмію заміряти найкраще• 28 августа 2024
вообще не понимаю, как можно в войну деньги вкладывать в ремонт.
МадамОхмури• 28 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
странно, такие важные вопросы,
вы уже создавали темы тут об этом ?
Ні, та в Ужгород не хотіла переїжджати
Там все розмивчато• 28 августа 2024
А в Запоріжжі ви в кого живете?
Чоловік не просить повернутися?
МадамОхмури• 28 августа 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ви свому тут заробили на жилет?
Люблю пиво• 28 августа 2024
Ну не повірю, що Ви поїхали від чолоівка, з однорічною дитиною жити сама, тільки через те, що не хочете жити в селі.... сюр якийсь. Авторе, проблеми ж набагато глибші?
Та ще й в Запоріжжя, під час війни
А я кумедна• 28 августа 2024
Для меня тоже страх и ужас в селе. Я один раз приехала и мне показали один фельдшерский пункт на все село, это писец!
Чтоб жить в селе надо любить землю и пахатать на земле и курам головы рубить.
Муж у меня тоже изнеженный офисный
Не гоню• 28 августа 2024
Автор, я ушла от мужа, который меня не устраивал. Тоже всё, что мог дать - село и даже без ремонта. Ноет, что ребенка оставила без папы и чтоб возвращались. А мне нормально. Живу в своей квартире в городе, а он не помогает, так как нет работы
Леди_в_ночи• 28 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Муж у меня тоже изнеженный офисный
Та сейчас в сёлах живут и те, кто работает онлайн. Живут себе и горя не знают. Без всяких огородов и курей
ФсеСама• 28 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
З басейнами, газонами, альтанками і мангалами.
А я кумедна• 28 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Возможно. В моем окружении таких нет. В котеджных городках в пригороде живут, а в селе с пенсионерами нет.
Леди_в_ночи• 28 августа 2024
Ответ дляФсеСама
И даже детскую площадку личную ребенку установить не проблема. Бассейн и т.д. Были бы деньги и желание.
Ластовиння• 28 августа 2024
Автор,мы переселенцы,жили в городе,сейчас в селе.Дом так себе, без ремонта..
То Вы ещё горя не знали.. короче..
Вишневий цвіт• 28 августа 2024
Вы тролите? А я тут в Запорожье живу и вижу, что здесь перспектив нет. Сады не работают, школы тоже. В начало тревог бывает громко. Экология плохая. Кто сейчас в здравом уме из села в Запорожье приедет? Да никто.
Проработник• 28 августа 2024
Головне в селі мати машину, водійські права і трішки грошей. Ти кайфуєш на природі, коли набридло в місто на розваги і навчання.
Леди_в_ночи• 28 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
А в селе, где у нас дача, есть. Там и пенсионеры с курями и айтишники с этими штуками Илона Маска. Все уживаются.
А я кумедна• 28 августа 2024
Ответ дляПроработник
Особенно зимой. Это не просто депресняк, а депресняк в квадрате.
Проработник• 28 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Ну чому, там свій вайб, натопив пічку або камін, зварити глінтвейну, колядки, щедрівки, куми в гості. В місті може більший депресняк накрити.
Безсовісна кума• 28 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
А у нас есть пенсионеров пара интересная , достаточно обеспечены, дом 3 этажа в селе , гараж, постройки , вот панели себе солнечные поставил , 2 машины , не старше 5 лет, вот купил себе квадроцикл , ездит. И держит курочек, в кайф видимо, работает на земле, сам косит траву курам и т.д
А я кумедна• 28 августа 2024
Ответ дляПроработник
У автора разве что свекровь придет колядовать
Жуть жутчайшая под вой соседских собак.
МадамОхмури• 28 августа 2024
Ответ дляА я кумедна
Жуть жутчайшая под вой соседских собак.
Та буде там кому колядувати для чоловіка. В селі дівки шустрі, а може і вже