Фляшка на трьох• 29 августа 2024
Довідки і щеплення. Це перші дзвіночки?
Сьогодні нам в шкільній групі написали, дітям, у яких нема щеплень, і яким відповідно не видадуть довідку, готуватися до навчання дистанційно/сімейно/екстернат.
Поки мене це не стосується. Але наводить на деякі роздуми. А чи не буде трохи пізніше так же категорично з іншими щепленнями? Ковід і подібні?
Фляшка на трьох
• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Это давно так
Та ні, перший рік так категорично(
Фляшка на трьох
• 29 августа 2024
Ответ дляГола з конопель
Довідку вимагали завжди. Інша справа як ви їх робили
Довідку так. Але і без щеплень її давали.
Гола з конопель• 29 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
У нас педіатр довідку, без щеплень не видавала. А у школі ще й додатково попросили принести копію карти щеплень
Колишня муза• 29 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Та ні, перший рік так категорично(
Це в вашій школі перший рік.
Мій син вже в 9 класі. Два рази (ще до ковіду) його відсторонили від навчання на місяць і більше із за відсутності другої вакцини від корі.
Всі інших вакцинації були зроблені.
Совбез• 29 августа 2024
В 2022 коллега увезла дочь в Германию. Первое, что пришлось сделать - доделать прививки, которых не хватало для посещения школы.
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ви не розумієте що в країні війна, я, наприклад дуже рада що про це хтось думає й почались обмеження. Бо нам ще не вистачає крім всіх наших проблем епідемії поліомієліту. корі чи дифтерії. Тому якщо немає щеплень сидіть вдома нема що ходить в люди.
Колишня муза• 29 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
От як, а у Європах не так
Да, в Німеччині не тільки не допустять до навчання без вакцинації від кору, а ще й штраф батькам впаяють.
Чучало яблуні• 29 августа 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Та ні, перший рік так категорично(
Як саме категорично?
Треба підробіток• 29 августа 2024
В мене двоє дітей. 5 і 11 клас. Довідку про щеплення вимагали ЗАВЖДИ
Я инженер, меряю от 1• 29 августа 2024
Ответ дляГола з конопель
Не завжди, раніше не було альтернативи офф навчанню і освіта була обов´язкова. І тоді не могли відмовити дитині в навчанні. А з ковідом ввели сісейне навчання і тепер шантажують батьків.
Я инженер, меряю от 1• 29 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
От як, а у Європах не так
Скільки в німеччині треба зробити щеплень 3 акдс і 1 кпк? А у нас 13 різних і обов´язкових
Хлопаю ресницами• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Каждый раз удивляюсь этому парадоксу.
Бояться вроде как должны непривитые, но стремно - привитым.
КаРаКаТиЦа• 29 августа 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Які ще в нас обов´язкові?
Я инженер, меряю от 1• 29 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Які ще в нас обов´язкові?
Відкрийте календар і порахуйте бцж, гемофвлтна , кпк 2 а не 1, акдс 3 тільки до 6 років, а потім ще в 12 і 17 років
Бува і таке• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Як щеплення можуть запобігти епідемії ? Ви просто повторюєте якісь фрази, а критичного мислення зовсім немає ? Щеплена людина буквально відштовхує від себе бактерії і віруси? Чи не передає їх іншим?
Щеплення - виключно особиста відповідальність , лише відносно власного здоров´я.
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Каждый раз удивляюсь этому парадоксу.
якби ви мали хоч якесь поняття в голові, то ви б могли б хоча б почитати для чого масово треба вакцинуватися. Але це таке, купляйте довідки, робіть що хочете.
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
кому треба. Мені не треба
Хлопаю ресницами• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Самая распространенная ошибка советчиц - думать, что они имеют понятие, а остальные не имеют)
Не буду мешать вам бояться.
мегамоСГ• 29 августа 2024
Ответ дляСовбез
Сказки не рассказывайте. Одну кпк требуют. Всё!
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Для мене найстрашніше що ви, мабуть, доросла людина може навіть з вищою освітою, до школи не онлайн ходили. Я уявляю що буде з поколінням яке вже 4 роки на онлайні сидить, якщо такий жах пишуть люди, які хоча б школу закінчили. .
Каркуша Клара• 29 августа 2024
дурня. шеплення - це справа добровільна. Конституцію читайте.
а от отримання освіти - це обовязково
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
кому треба. Мені не треба
то ви наче не розмножуєтесь, вам не треба