Коренная киевлянка• Изменено 30 августа 2024
Лізе реклама на Совєтчіце. Чому?
Користуюсь Firefox, Совєтчіцу читаю на ньому, вчора почала лізти реклама, чому таке почалось?
Мамаша в бигудях• 30 августа 2024
Вже давно така ситуація. Чомусь навіть адблок не допомагає. Дуже некомфортно стало знаходитись на сайті саме через рекламу.
Коренная киевлянка
• 30 августа 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Удалено администрацией...
Коренная киевлянка
• 30 августа 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Покупайте ПРО и не будет рекламы
В мене не було ніякого про, але і реклами не було. Вчора почалось. Що могло змінитися?
Спілий баклажан• 30 августа 2024
Я большинство случаев ее даже закрыть не могу , приходится перезагружать сто раз страницы