Люблю джаз• 30 августа 2024
Хто вже оформлював дитині статус постраждалої від воєнної агресії?
Приходить додому комісія? Цікавляться місцем роботи батьків? Як довго триває розгляд? Дякую!
Куда ж без меня• 30 августа 2024
Витяг з ЄРДР у вас є?
Так, приходять додому
Я не оформляла, але мої клієнти робили для своїх дітей
Впринципі ніяких пільг там не буде. Тільки щось типу харчування в школі, якщо останнім часом нічого не змінилося
Після подання документів проходить 1-2 місяці
Так, приходять додому
Люблю джаз
• 30 августа 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Витяг з ЄРДР у вас є?
Так, приходять додому
Немає поки що нічого. Моє місто було в окупації, офіційно мерія сказала, що всі діти можуть отримати цей статус як постраждалі від психологічного насильства.
Люблю джаз
• 30 августа 2024
Ответ дляЗастряла
Нехай навіть харчування, теж не погано!
Можливо, якісь пільги будуть у майбутньому. Шкода буде, що не оформили.
На паровозе• 30 августа 2024
Домой приходят
Нам старшему ребенку дали статус (у старшего место рождения в оккупации) младшему не дали, он родился когда мы выехали из оккупации, ему было несколько месяцев когда мы подавали документы
Застряла• 30 августа 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Можливо, але не найближчим часом. Після завершення війни, грошей в країні не буде.
Престидижитатор• 30 августа 2024
Не приходят, Николаев, очень много заяв, не успевают. Поэтому процедура без этого.
Холодная каша• 30 августа 2024
Місто Суми, ніхто додому не приходив. Отримувала довго, талон на прийом брала перед новим роком, прийом був 1 квітня, ще пару разів ходила то в цнап то в управління у справах дітей, отримала статус лише у середині червня. Зараз розумію, що ця бумажка до одного місця.
Престидижитатор• 30 августа 2024
Ответ дляХолодная каша
ну подождите, пусть будет... Моей бабушке в 90х выплатила Гремания неплохую сумму, так как ей было 14 и ее угоняли, был статус
Хочу на Балі• 30 августа 2024
Я оформляла в 2015. Льгот никаких не было, сейчас даже не знаю. Приходила женщина, посмотрела, где и как живем. Решение было через месяц. Теперь не знаю,действительно ли оно, так как выдано в Мариуполе
Дрібка щастя• 30 августа 2024
Сумська область здали в школі заяву, копію паспорта одного з батьків, копію свідоцтва про народження дитини. Через пару місяців всім дітям в класі видали витяг з рішення.
Засомневаю• 30 августа 2024
Ответ дляДрібка щастя
Я також у Сумській області. Нашому місту не положено цей статус
Ашотакоя• 01 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Я виїхала в 2014 році, в 2022 році подала на статус, відмовили, пішла до суду, суддя постановив що проживання на окупованій території та території де ведуться бойові дії не є підставою для надання статусу
Губи з філером• 02 сентября 2024
Ответ дляЗасомневаю
А з якого Ви міста?
Ответ дляАшотакоя
Ото ж держава.
Тобто, те, що дітей відірвали від нормального життя, навчання і безтурботного дитинства ще треба доводити… типу дитина просто так бігала спати у підвал, тікала від вибухів, падала на підлогу від пролітаючого літака і взнала про смерть раніше ніж треба? Позор.
Судді у нас дуже справедливі, це всім відомо.