Кому там слова не давали• 31 августа 2024
Донька багато говорить зайвого...
Зайшла в її переписки і в шоці( Там і образи, і булінг, її всі ненавидять через це. Я хвилююсь за неї( Як з нею поговорити, щоб вона не знала що я читала і пояснити , що треба бути чесною(Так тошно мені(
Белая и пушистая• 31 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
как то у вас как армия. в 18 на свои хлеба, при том что семья вы не бедная, если напортачит вытягивать не будем, за вранье месяц без гаджетов...
А где любовь, радость, поддержка, принятие?
Цього всього вистачає, не турбуйтеся) коли дитина веде себе по-людськи, він має те, що хоче, і тут мова не тільки про матеріальні речі, а в тому числі увага, обнімашки та прояв любові. Це те, що ми намагаємося до нього донести - якщо не поважаєш батьків, не цінуєш, що вони для тебе роблять, ні до чого не прагнеш - наслідки одні, а якщо все навпаки, то в тебе буде все, що тобі потрібно, в тому числі допоможемо з будь-якими починаннями - навчанням, курсами, стартапом.
Я не в теме• 31 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
А варіант нормальним бути? Не билити нікого ? Тоді і не буде тих, кого булять. Жесть, і це думки дорослої людини, чиясь мати мабуть
Белая и пушистая• 31 августа 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А дайте посилання будь ласка на сайт з нейтів спікерами
сайт tutorpeers, там займаються платно, але також можна відсортувати тих, хто займається безкоштовно і з переліку вибрати когось.
Белая и пушистая• 31 августа 2024
Ответ дляЯ не в теме
100 відсотків
Це ж і детей такому навчають, а потім ми хочемо жити в здоровому суспільстві
И_В_офигительных_штанах• 31 августа 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую Вам
ДеньгиНеСдаю• 31 августа 2024
Мені здається розмовами тут вже не допоможеш. Дійсно зайняти її так щоб не було вільного часу, але це ж повинно приносити задоволення. Не факт що захоче
Ответ дляВундерКИНГ
Дивують такі люди, як ви. В мене є одна така знайома, висловлюється, як ви точно. Засуджує виховання чужих дітей, свої діти, звісно, виховуються найкращим чином, повна довіра у взаємовідносинах. Але, при цьому, донька-підліток теж гне матюки, тягає вейп і вже притягувалась до адміністративної відповідальності. Але все одно, сама свята. А чужі діти - гімно
А я до чого до ваших фантазій?
Птица секретарь• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Хочу щоб вона нікого не ображала. Я прочитала що вона пише, то мені погано стало.
Сколько лет и что говорить?
Птица секретарь• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Бити точно не буду. Мене не били. Чоловіка так і це погано на нього вплинуло
Вы живете вместе с отцом дочери, какое поведения у мужа , характер , общение ? Возможно если вы ее не учили так общаться , она у отца научилась ?
Тільки не про гроші• 31 августа 2024
Ответ дляСкорая помощь
Одним достаются легкие дети. Они с рождения умные, спокойные, рассудительные, послушные. Такой генетический приз. Сами интересуются программированием, шахматами и балетом. А другим достаются трудные дети. Они агрессивные, ленивые, непослушные, живут эмоциями хочу-не хочу. И интересуются дворовыми компаниями по принципу ’хорошими делами прославится нельзя’. Любить поддерживать принимать первых очень легко и просто. А вот вторых невыносимо трудно. И если первые к 18 поступают легко в ВУЗ, то вторых стараются выгнать со всех школ и светит им бурса после 9 класса. И чтобы к 18 из второго условно сделать первого его родителям надо пройти все круги ада, а родителям первого просто гордится ребенком))
да, но не слишком ли это, ребенку из обеспеченной семьи зарабатывать мытьем магазинов и рынков? 🤔 Неужели нет никакой позитивной мотивации, а работает только запугивание?
Тільки не про гроші• 31 августа 2024
Ответ дляБелая и пушистая
хорошо) а то мне показалось что вы его больше дрессируете, чем любите. А когда всё так строго, бывает что ребенок закрывается, боясь сделать что-то не так и у него нет чувства свободы и нет смелости и вдохновения что то выбрать, что возможно не совсем понравится вам (например бариста в кафе) но на самом деле очень нравится ему.
Надеюсь у вас так не будет.
Белая и пушистая• 31 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Надеюсь у вас так не будет.
Так, це не про нас) ми направляємо тільки тому, що сам тоді ще не визначився. Кажемо, якщо щось подобається інше, то кажи, але направлення повинно бути і поки не визначишся, займайся цим. Він тепер вже сам втянувся, роблять з товаришем свій проект.
Про невпевненість це не про нього, тому і доводиться бути часом строгими, щоб впевненість в собі не переходила в самовпевненість, бо він цим дуже страждає))
Мишка-шалунишка• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не чесною, а чемною
Змініть оточення доньки.
Іншого варіанту немає
Мишка-шалунишка• 31 августа 2024
Ответ дляБелая и пушистая
У нас такий старший, теж гени свекрухи, дуже гонориста, забагато балакає, безтактна, і якби ми не витрачали стільки часу і здоров´я на його виховання, то зараз би в 15 років він нас ні в що б не ставив і ноги витирав, а повага є саме як результат нашої наполегливої праці. Він знає, що за брехню батькам він на місяць без гаджетів. Пару разів посидів, брехня майже зникла, тепер вже якщо що, краще каже - я не пам´ятаю точно.
Знає, що якщо ні до чого прагнути не буде, то у 18 піде на свої хліба і на зйом. Спеціально так кажемо, бо знає, що в нас багато житла здається і щоб не розраховував, що можна вже нічого не робити. Ми з чоловіком в айті, його залучаємо. Саме із-за нашого підходу вже багато чого освоїв, робить свій проект, вчив за гроші дітей програмуванню, робив на замовлення телеграм ботів, вчить англійську безкоштовно з нейтів спікерами (тут дякую порадниці, що скинула сайт)
Їздить в магазин, на базар, прибирає. А скільки до цього було розмов і сварок - чому я? Я хочу грати в комп´ютерні ігри, дайте мені спокій.. дуже детально пояснювали, що всі працюють на благо, ніяких трутнів у нас не буде. Кожен на своєму місці робить посильну роботу. Їсти хочеш - їдь в магазин, тато оплатить, мама приготує, всі щось роблять, ти що особливий? Він знає, що якщо напартачить, його ніхто витягати не буде, бо якби він мав таке розуміння, то вже б давно пішов по не правильному шляху, в 11 років були такі поривання, зв´язався з поганою компанією, почав палити, пиво вживати. Посадили під домашній арешт, щоб припинити спілкування з ними, потім почалася школа і він вже про них забув і став іншою дитиною.
Звичайно це багато нервів, часу і емоційно все це виснажує, зато тепер ми бачимо результати.
І зараз хтось зі сторони подивитися і скаже - яка дитина, як повезло батькам..
Пиво в 11 років...
Мишка-шалунишка• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Мене булили в школі, а не я
Вам до психолога. Вона (він) пояснить як так трапилося, що тепер булить ваша дитина, хоча раніше потерпали від булінгу ви.
Кому там слова не давали
• 31 августа 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Змініть оточення доньки.
Іншого варіанту немає
Я б з радістю, але не можу.
Кому там слова не давали
• 31 августа 2024
Ответ дляПтица секретарь
Можливо. Бо він іноді неадекватний
Куколка-мяуколка• 31 августа 2024
Навряд вам зараз треба переживати через те, що вона образиться на вас за телефон.
Варто трохи подумати про те, що плід вашого виховання таки не дуже якісний. Пора щось змінювати. Булінг - це неприпустимо. Пора щось робити.