Кому там слова не давали• 31 августа 2024
Донька багато говорить зайвого...
Зайшла в її переписки і в шоці( Там і образи, і булінг, її всі ненавидять через це. Я хвилююсь за неї( Як з нею поговорити, щоб вона не знала що я читала і пояснити , що треба бути чесною(Так тошно мені(
Люблю кетчуп• 31 августа 2024
1) психолог і для вас, і для дитини
2) обмежте спілкування дитини з тією дівчинкою за рахунок гуртків, які вашій дитині дійсно цікаві.
Дитину формує її коло спілкування.
Моя на танцях 5 разів на тиждень, їй в кайф і я бачу позитивний вплив саме від тих дівчат, які там теж займаються
Дитину формує її коло спілкування.
Тільки не про гроші• 31 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
але, 13 лет! подросток! И мама не имеет влияния? 🤦♀️
А она точно мама?
именно подростки делают все ВОПРЕКИ родителям.
Тільки не про гроші• 31 августа 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ваш опыт понятен)
это опыт подростковых психологов. Ну хоть что то вам понятно)
Я пані прохана...• 31 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Спец)))
Тільки не про гроші• 31 августа 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Дивують такі люди, як ви. В мене є одна така знайома, висловлюється, як ви точно. Засуджує виховання чужих дітей, свої діти, звісно, виховуються найкращим чином, повна довіра у взаємовідносинах. Але, при цьому, донька-підліток теж гне матюки, тягає вейп і вже притягувалась до адміністративної відповідальності. Але все одно, сама свята. А чужі діти - гімно
ото ж. Белопальтовые собрались. С идеальными детьми. Автор спросила что ей делать, а не просила ее тут во всем виноватить.
Воленс-неволенс• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
У неї така подруга, ще гірше, після спілкування з нею вона така. Вона дуже піддається впливу.
Почитайте, що таке переорієнтація на ровесників. А причина в переорієнтації в тому, що не вистачає дорослих в житті дитини. В нормі діти слідують за своїми дорослими, але коли або дорослі приділяють мало часу, або поводять себе ненадійно, то діти переключають свою прихильність на ровесників. А любов серед ровесників треба заслужити, на відміну від батьків, які дають дітям безумовну любов. Тому у неї і поведінка така погана, бо нічого кращого не може придумати, щоб завоювати прихильність подружки
Воленс-неволенс• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Я прошу поради, як їй пояснити про поведінку і щоб не знала, що я в курсі її дописів в переписках
Більше часу з нею проводити, тільки якісного. Дайте дитині відчуття безумовної любові і що у вашому житті є для дитини місце
И_В_офигительных_штанах• 31 августа 2024
Ответ дляБелая и пушистая
У нас такий старший, теж гени свекрухи, дуже гонориста, забагато балакає, безтактна, і якби ми не витрачали стільки часу і здоров´я на його виховання, то зараз би в 15 років він нас ні в що б не ставив і ноги витирав, а повага є саме як результат нашої наполегливої праці. Він знає, що за брехню батькам він на місяць без гаджетів. Пару разів посидів, брехня майже зникла, тепер вже якщо що, краще каже - я не пам´ятаю точно.
Знає, що якщо ні до чого прагнути не буде, то у 18 піде на свої хліба і на зйом. Спеціально так кажемо, бо знає, що в нас багато житла здається і щоб не розраховував, що можна вже нічого не робити. Ми з чоловіком в айті, його залучаємо. Саме із-за нашого підходу вже багато чого освоїв, робить свій проект, вчив за гроші дітей програмуванню, робив на замовлення телеграм ботів, вчить англійську безкоштовно з нейтів спікерами (тут дякую порадниці, що скинула сайт)
Їздить в магазин, на базар, прибирає. А скільки до цього було розмов і сварок - чому я? Я хочу грати в комп´ютерні ігри, дайте мені спокій.. дуже детально пояснювали, що всі працюють на благо, ніяких трутнів у нас не буде. Кожен на своєму місці робить посильну роботу. Їсти хочеш - їдь в магазин, тато оплатить, мама приготує, всі щось роблять, ти що особливий? Він знає, що якщо напартачить, його ніхто витягати не буде, бо якби він мав таке розуміння, то вже б давно пішов по не правильному шляху, в 11 років були такі поривання, зв´язався з поганою компанією, почав палити, пиво вживати. Посадили під домашній арешт, щоб припинити спілкування з ними, потім почалася школа і він вже про них забув і став іншою дитиною.
Звичайно це багато нервів, часу і емоційно все це виснажує, зато тепер ми бачимо результати.
І зараз хтось зі сторони подивитися і скаже - яка дитина, як повезло батькам..
А дайте посилання будь ласка на сайт з нейтів спікерами
Бюст Березуцкого• 31 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Удалено администрацией...
чем лучше? булинг - это такое же проявление слабости, потому и происходит чаще всего в компании. Каждый сам по себе бы не решился на такое, а стаей все они становятся храбрыми)
Как по мне еще более гадкое проявление.
Неновая почта• 31 августа 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ну если вы так высказались про чужого ребенка, значит, ваши такие же.
И если вам что-то можно, то и детям это разрешается, вы пример показываете.
Или вы близко к сердцу приняли фразу ’вы не понимаете, это другое’? 😂
Да зачем вы мне эту чушь пишете?) Женщина, хороших вам выходных)
БезникаяЯ• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не чесною, а чемною
Булінг не залежить від чемності.
Тихих і чемних навпаки кривдять
Скорая помощь• 31 августа 2024
Интересный сюжет. У жертвы булинга выросла дочь которая булит. Так бывает, но не часто. Воздействовать на нее вы вряд ли сможете, вы ее боитесь, она морально сильнее. От этого ваше ’плачу’. Вы и тогда плакали. Вы ей когда-нибудь рассказывали о своем печальном детстве? если да, то в ней мог засесть страх повторить ваш опыт. Если нет она просто агрессор. Она ’плакать’ не будет.
А вот что вам делать... хз(((
Тільки не про гроші• 31 августа 2024
Ответ дляБелая и пушистая
как то у вас как армия. в 18 на свои хлеба, при том что семья вы не бедная, если напортачит вытягивать не будем, за вранье месяц без гаджетов...
А где любовь, радость, поддержка, принятие?
Скорая помощь• 31 августа 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Интересная сентенция. Т.е родители это безусловная любовь. делай что хочешь они обязаны любить. А с ровесниками будь добр выгнись дугой чтобы тебя полюбили) Что-то тут не так....
я Кукарача• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не лідера. Але цілувала. При цьому я дуже добра, аж занадто.
Не путайте доброту и слабость.
Скорая помощь• 31 августа 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Одним достаются легкие дети. Они с рождения умные, спокойные, рассудительные, послушные. Такой генетический приз. Сами интересуются программированием, шахматами и балетом. А другим достаются трудные дети. Они агрессивные, ленивые, непослушные, живут эмоциями хочу-не хочу. И интересуются дворовыми компаниями по принципу ’хорошими делами прославится нельзя’. Любить поддерживать принимать первых очень легко и просто. А вот вторых невыносимо трудно. И если первые к 18 поступают легко в ВУЗ, то вторых стараются выгнать со всех школ и светит им бурса после 9 класса. И чтобы к 18 из второго условно сделать первого его родителям надо пройти все круги ада, а родителям первого просто гордится ребенком))
Ответ дляБелая и пушистая
Доброго дня, а можна посилання на сайт з геймів спікерами в особисті?
Надежда наш компас• 31 августа 2024
Ответ дляnutty
Тю, так ви її такою і виховали.
Ні, це не завжди так. В одній сім´ї дві дитини виростають абсолютно різні.
Надежда наш компас• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Може це ще гени...Вона каже, що не може контролювати те що говорить
Як це?
Вподобайден• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так она булит или её?
Давно без алко• 31 августа 2024
Ответ дляnataangel
Але базові налаштування ідуть з родини
З народження у моїх дітей була база - всі люди рівні не залежно від кольору шкіри і орієнтації. До 12 років ця база діяла, після цього уже пішов вплив ровесників і негри тепер не зовсім рівні з білими, а гомосексуалісти з гетеросексуалами. Так що любе налаштування з сім´ї можуть ровесники вибити з голови.
Кому там слова не давали
• 31 августа 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Не пояснити, а прийняти міри.
1. Відправити на будь який гурток чи крудок прям поставити умрви, або ідеш на свій вибір, або лишаю тебе грошей, інтернету тощо
2. Міняєте її оточення, я в своєму випадку зробила це дуже кардинально, хоча донька ридала, кащала не зможе без подруги, за місяць виявилося що та дівчинка насправді робила різні змови за спиною моєї доньки.
3. Вимагаєте виконуввати елементарні домашні обов´язки, хоч щось
Ділюся зі свого досвіду, надаль треба кардинальні міри, поки я жаліла її і чекала що допоможуть розмови ледь не втратила дитину. Потім стає все ще гірше якщо нічого не робити
Дякую!
Кому там слова не давали
• 31 августа 2024
Ответ дляБавовнятко
Автор, почитайте книгу «Тримайтеся за своїх дітей» Гордон Ньюфелд, там саме описані ситуації, коли у дітей прив‘язаність до однолітків замінює прив‘язаність до батьків і наслідки цього всього. Російською мовою можна скачати в інтернеті в ел вигляді.
Треба працювати над стосунками, відновлювати їх.
Дякую!
месяцкие• 31 августа 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
В підлітковому віці батьки не є авторитетом для дітей, вони шукають його зовні, або взагалі його не мають
Маю двох підлітків 13 і 17років і прекрасно розумію як бути авторитетом. В мене хлопці
Белая и пушистая• 31 августа 2024
Ответ для010977eva
Добрий день, так, це сайт tutorpeers. Там займаються платно, але також можна відсортувати тих, хто займається безкоштовно і з переліку вибрати когось.
Я не в теме• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Я постійно її вчу, але не слухає мене. І чоловік теж.
Ну так від нової нотації краще не стане. Ви не маєте впливу, бо мабуть безхребетні. Краще поспілкуйтеся з вчителем, може вона вплине на ситуацію.
Я не в теме• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Не на слабших, в тому то й дивина. Слабших не чіпає. А лише тих, хто з лідерів її дратують
А ви взагалі розмовляйте з донькою як пройшов день, що цікавого, хто що робив? Вам треба почати це робити , якщо не робите, може дізнайтеся її думки і чого вона це робить
Я не в теме• 31 августа 2024
Ответ дляКому там слова не давали
В 10 моя була зовсім інша, добра і чемна дитина, дуже скромна
Говорить з дитиною. Можливо її були в той час і вона вивела такий захист для себе