Тридцять три медсестри, яким сказали, що щеплення мРНК COVID були «безпечними та ефективними», раптово та несподівано померли у США цього тижня.
Багато медсестр померли від зупинки серця, інсультів і турбораків, що швидко розвиваються, оскільки лікарі попереджають, що тепер вони регулярно спостерігають «вперше в житті» розлади серед молодих здорових пацієнтів.
Ответ дляСтрекоза любви
Ань, хто тобі дав право називати людей, які роблять щеплення лохами?
Щеплення роблять вакцинами, а не лохами)))
Я за вільний вібір. Ви чомусь не зрозуміли. Моє тіло = моє діло.
Лохи ті, хто звітує перед сторонніми особами про наявність/відсутність щеплень. Носить в заклади освіти непотрібні довідки з інформацією про щеплення.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Тем кто укололся, стоит заняться иммунитетом, бросить вредные привычки, начать ПП, иначе высок риск сами знаете чего. Но силы иммунитета могут победить даже эту дрянь.
Дивіться, я сама розпоряджаюсь своїм здоровʼям і своєю долею. Несу за це відповідальність. Мене взагалі не цікавить думка інших з цього питання, особливо на сайті Порадниця.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Чому не блокують такі теми? Вони тільки шкодять тим людям, які і так знаходяться в стресі? Нервова система настільки у багатьох зараз розгойдана, що не вистачало ще таких тем.
Чисте врєдітельство.
Треба не стресовать, але аналізувати усе. Вижити попри все. Заради тих хто поруч.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляInanna
Вам и несут эту информацию, чтобы вы не делали безголово все подряд уколы. Вы тему про ковид уколы до конца изучите а потом расскажите , это запугивание или предупреждение
Я сама відповідальна за своє здоровʼя. Повірте, більшості вистачає мізків шукати інфу на різних медичних сайтах, з перевіреними дослідженнями та репутацією. А не тьоть з Порадниці, ну камон?
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Кто против? Я ничего не навязываю.
Но если кто хотел начать борьбу с курением, алкоголем, лишним сахаром, трансжирами и стрессом, то самое время.
Ответ дляСтрекоза любви
Порадниця была и есть местом как и сплетен так и ценной информации относительно врачей, и актуальных новостей- вспомните перед 24/02/22
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Считаете, дяди и тети из власти желают вам здоровья и долголетия в отличие от советчиц? 🤔
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Кто против? Я ничего не навязываю.
Тоді не привʼязуйте ваші поради до щеплень. Бо кореляція не та.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Мне все равно. Жизнь то ваша.
В ваших руках.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляInanna
Ви серйозно? Здоровʼя і Порадниця? Так тут майже кожного хоронять після щеплення вже 3 рік, а людей на сайті тільки більшає. Це все боти мабуть, точно.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Якісь у вас дитячі питання, смішні.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
На відміну від гос органів і влади у нас тут нема доступу до ваших мед.даних бо нам це не треба, користатись цією інфою.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Мне все равно. Жизнь то ваша.
В ваших руках.
Так! Слава Богу я змогла до вас достукатися.
Marisha1715• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Не носили справки, зато теперь поменяли форму справки 086 , где пункты добавили про вакцинацию
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви як дитина.
Назло бабусі відморожу вуха?
Ответ дляnewme-9199
Зачем платить 1000 на театры чтоб человек укололся? нельзя просто дать штуку, например на колбасу или стоматолога?
Деякі особи організували маленький бізнес: за 500 грн. купили записи про ін´єкції, щоб отримати 1000 грн.
А по селам і за 100 грн. можна було купити.
Я абсолютно не підтримую покупку записів про ін´єкції, якщо ви не хочете колотись. Ті, хто купили ковідні сертифікати, теж уже не люди (по документам не люди, а живі змінені організми).
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Неплохой стартап однако (я про накрутку и разницу в карман) 🤔
Ответ дляInanna
Звідки ви знаєте яка мета автора? Хочеться вірити в світле і добре?) чи особисто знайомі? А може ви клон? Що вас спонукає розписуватися за автора?
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляFilomena
А какой профит может быть у автора?
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Впервые государства всех стран бесплатно что-то делали для всех и каждого и так навязчиво.
Ок, если есть лишние деньги в бюджетах, почему бы не раздавать женщинам бесплатные прокладки, детям питание, старикам продпайки?
Или ’этадругое’?
Также это прямое нарушение прав и свобод. Надо отстаивать право на свой выбор, не ждать пока решат за тебя.
Или ’этадругое’?
Що ви порівнюєте??? От розумієте колись винайшли вакцину від натуральної оспи і це врятувало сотні тисяч людей від смерті. Нащо колоти вакцину від оспи!, краще роздайте прокладки🤦♀️
Ваша паралель просто безглузда! Этаточнодругое!
арина-ветерок• 31 августа 2024
Ответ дляYuljwa
Не прививалась, был довольно тяжёлый постковидный синдром после перенесенной болезни в лёгкой форме.
Процентов 80 моих близких прививались, ни у кого никаких проблем не вылезло, дале у очень пожилых и с кучей проблем по здоровью.
Я тоже не прививалась, но болела так тяжело и долго, и с такими долгосрочными последствиями для здоровья, что никому не пожелаю. Знакомые, сотрудники, родственники, которые были привиты, никаких побочек от прививок не заимели, кто болел, переболели легко.
Ответ дляnewme-9199
А какой профит может быть у автора?
А який у неї був профіт коли вона створила тему про те, що гей-пара усиновила та гвалтує українських дітей? Трішки покопавшись в жовтій пресі, зʼясувалося що до українських дітей то все взагалі відношення не мало. Та і взагалі не зрозуміло «чи був той хлопчик». Але автора нічого не зупиняє і вона роками тягне всілякий шлак без жодного доказу.
Ответ дляsnp-85
Тобто ті які вкололи вакцину автоматично перестали вмирати від ковиду та навіть хворіти. З оспою якось по іншому працює.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Этот блдский цирк только начал представление, извините за мой французский. Будут щимить со всех фронтов, держимся 🙏💪
На подходе отравленная вода и жуки вместо мяса и рыбы 🥴