Тридцять три медсестри, яким сказали, що щеплення мРНК COVID були «безпечними та ефективними», раптово та несподівано померли у США цього тижня.
Багато медсестр померли від зупинки серця, інсультів і турбораків, що швидко розвиваються, оскільки лікарі попереджають, що тепер вони регулярно спостерігають «вперше в житті» розлади серед молодих здорових пацієнтів.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Що ви порівнюєте??? От розумієте колись винайшли вакцину від натуральної оспи і це врятувало сотні тисяч людей від смерті. Нащо колоти вакцину від оспи!, краще роздайте прокладки🤦♀️
Ваша паралель просто безглузда! Этаточнодругое!
Вакцина от оспы создавалась веками, тестировалась. Эту лабуду сделали на коленке в потной кладовке за неделю. С определенной целью.
Ответ дляmymoly
Тобто ті які вкололи вакцину автоматично перестали вмирати від ковиду та навіть хворіти. З оспою якось по іншому працює.
Я саме написала про тупорилу паралель, від чого саме врятують прокладки? Відсутність безкоштовних прокладок якось загрожують людству??? А інфекційні хвороби, загрожують!. Ви з епідеміологією і інфекційними хворобами хоч якось знайомі, як з наукою?
Ответ дляsnp-85
Ой така емоційна відповідь. Мабуть таки саме з цими вакцинами щось не те. Бо деякі он навіть відізвали їх з ринку, бо ті втратили актуальність.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Ви точно не читали історію хвороб та вакцин. Сорі.
Почитайте наприклад як розносилась віспа, чума, як їх побороли, скільки часу розробляли та перевіряли ліки.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Якими веками???? Почитайте як винайшли вакцину
Это школьная программа, леди. Истории вакцины от той же оспы не одна тысяча лет.
Ответ дляMarisha1715
Не носили справки, зато теперь поменяли форму справки 086 , где пункты добавили про вакцинацию
Для зарахування в школу все ще потрібна медична довідка форма 086-1/о, там нема інформації про щеплення.
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3132435
Хоча довідку 086-1/о скасували в червні, але ті довідки, які видані до 14 червня 2024 року - дійсні 1 рік від дати видачі.
Тобто в цьому році батьки встигли подати документи для зарахування (1 червня уже є (повинен бути) наказ директора про зарахування).
А форма 086/о - ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’, там діагнози, дані лабораторних досліджень, щеплення...
Якщо ви вважаєте свого сина/дочку амбулаторним хворим - хто вам заборонить приносити всякі різні довідки стороннім особам...
В нашій школі теж хотіли цього літа ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’. Я повузмущалась, то директор соїзволіла погодитись на форму 086-1/о (як раніше).
Але так як у шкіл нема ліцензій на надання освітніх послуг, і тим паче нема ліцензії на медичну діяльність - можна взагалі ніяких довідок не приносити в школи (переіменували в ліцеї і гімназії).
Нема ліцензії = нема довідки.
За оцінками Бюро статистики праці США, по всій країні зареєстровано понад 2,9 мільйона медсестер
Смертність в США десь 8%.
Це 232000 медсестер на рік. На тиждень це десь 4500. І більшість щеплені. Робота важка, виснажлива. Інсульти, інфаркти - підвищені ризики.
Ще додам: медсестри часто працюють з речовинами, які при тривалій дії можуть викликати рак. Так що і онко у медсестер не рідкість
Смертність в США десь 8%.
Ответ дляnewme-9199
Леді, інфекційні хвороби були улюбленим предметом в університеті. Прочитайте для розширення світогляду, як була винайдена вакцина від віспи, і який це був експеремент, що врятував людство! Ваша паралель Про прокладки безглузда.
Ответ дляsnp-85
К победе над натуральной оспой прививки не имеют никакого отношения. Оспа это болезнь, которой болеют только люди. Нет животных и насекомых, которые переносят возбудителя болезни. При натуральной оспе не бывает ’здоровых носителей’ инфекции - тот, кто заражается оспой, обязательно заболевает, при этом клинические симптомы оспы четко прослеживаются и практически не могут быть перепутаны с симптомами других болезней. Вирус натуральной оспы генетически стабильный, так что человечеству за всю историю борьбы с натуральной оспой приходилось иметь дело с той самой болезнью (без изменений). Любая вспышка заболевания поддается контролю путем ранней изоляции больного и наблюдением за всеми, кто был с ним в контакте. При правильном подходе (если бы люди не надеялись на прививки) натуральную оспу удалось бы победить гораздо раньше.
Еще до изобретения прививок, в 1785 году известный английский врач Джон Хейгарт писал в своих ’Правилах предотвращения натуральной оспы’: ’1.Не позволять никому, кто не страдает или не страдал ранее натуральной оспой, входить в дом инфицированного. 2.Не позволять ни одному больному, после появления у него пузырьков, выходить на улицу или любое другое место скопления людей. Обеспечить постоянный приток свежего воздуха через окна и двери в комнату заболевшего. 3.Уделять самое тщательное внимание чистоте. Люди и животные, а также одежда, мебель, деньги, лекарства или другие предметы, должны быть удалены из дома и вымыты, и должны после того находиться еще достаточное время на свежем воздухе.’
Во времена прививок эти правила были забыты (изначально вакцинаторы утверждали, что привитые люди никогда не заболеют), с прививками заболеваемость и смертность от натуральной оспы была больше, чем в допрививочные времена.
В эпидемию 1871 - 1872 гг. в городе Лейстер (одном из самых привитых английских городов) умерло 358 человек, при 3 тысячах заболевших. После чего жители приняли решение вообще отказаться от массовых прививок в пользу санитарного контроля и ранней изоляции заболевших. С тех пор в городе прекратились эпидемии натуральной оспы.
И таких примеров много. Там где с оспой боролись только прививками - бушевали эпидемии. Где был санитарный контроль и изоляция больных - вспышки оспы удавалось остановить, не допуская эпидемии. А там где и санитарный контроль был и прививки делались - вакцинаторы кричали что люди меньше болеют только благодаря прививкам.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Дитино, вбий вже у гугол хоч ’натуральна віспа’ і прочитай про неї і вакцину.
Прокладки я привела як приклад необхідної речі яку чомусь ніхто не дає безкоштовно.
Що в би запропонували від швидкого одужання населення при такій пандемії як не щеплення?
Чи вас просто здивував новий вірус, який покосив десятки тисяч людей.
Нажаль, у любої вакцини є протипоказання, ускладнення та % відношення смертей, але воно зупиняє пандемію.
Ми з сином під час першої хвилі хворіли дуже тяжко (висока температура, біль у м´язах без Диклофинаку спати не могла так боліли ноги до тазу, кашель лаючий страшний, пневмонія, 3 тижні була на лікарняному). Чоловік в цей час отримував водійські права і основне правило було вакцинація. Він її зробив, побочок не було, потім через деякий час теж захворів але дуже легко переніс, не те що ми. Свекруха була в реанімації, могла б померти бо були негарні хронічні захворювання, одужала.
Чоловік здоровий, 2 вакцинації пройшов, як лось, слава Богу, ми не проходили.
Ответ дляsnp-85
Ви нічого не знаєте про винайдення вакцини від натуральної віспи і примусову вакцинацію людей.
Навіть до маразму доходило: батька посадили в тюрму за те, що не вакцинував свою дитину, і навіть слухати не стали, що дитина давно померла.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Изначально люди создавали вакцины буквально методом тыка, микрочастицы зараженной ткани - здоровому. Потом это все упрощалось, развивалось, модернизировалось.
Создать эффективную вакцину против нового (еще и постоянно развивающегося) вируса в такие краткие сроки (как были созданы ковидо-вакцины) - НЕВОЗМОЖНО.
Ответ дляmymoly
Я не кажу, що з компанією вакцинації в країні все окей. Дуже багато помилок, брєда і пропаганди. Я лише написала, що такі паралелі - тупорилі. Прокладки не рятують людей, а інфекційні епідемії - це страшно.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Ви порівнюєте якийсь шмурдяк від наприклад Пфайзера із пеніциліном за прозорістю складу і ефективністю?
Ответ дляsnp-85
То я маю право сама обрати колоти собі цю гидоту чи ні, без штрафів звільнення з роботи і обмеження пересування?
Samocvetik-0611• 31 августа 2024
COVID придумали рептилойды с Нибиру, вакцины это микрочипы которые в нас вставили - теперь нас контролируют пришельцы!!!
Те кто отказался от вакцинации единственные свободные люди, остальных уже поработили пришельцы с помощью чипов!!!
Смерти из-за сбоя в работе программного обеспечения которое в нас вставили с помощью вакцинации!!!
Аминь!!!
Ответ дляsnp-85
Почитайте хоч щось, про історію щеплень і більше не пишіть цей рекламний бред про вакцину від натуральної віспи.
В книзі ’Безжальна імунізація’ є розділ про натуральну віспу, з чого все починалось:
А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
Ответ дляnewme-9199
Жінко, вспокойтеся зі своїми вказівками, я знаю про те як винайшли вакцину, це ви трохи почитайте. Ви бачите різницю між речами які є щоденно необхідними (прокладки) і речами які запобігають смертям, інвалідності і пандемії??? Ваш приклад безглуздий, ще раз повторюсь.
Samocvetik-0611• 31 августа 2024
Ответ дляmymoly
К сожалению многие родители колят своих детей с рождения, им вводят микрочипы уже при рождении((
Все эти прививки от так называемого ’гепатита’, ’столбняка’ и ещё кучи всего это уже давно чипирование детей((( как с ковидом..
Наши дети - уже не принадлежат нам...
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляSamocvetik-0611
Аминь!!!
Нет простая логика. ИИ+роботы, исчерпаемость ресурсов. Миллиарды людей не нужны. Чтоб они не вели революции и не бастовали против тех кто захватил ресурсы, проще их...
Samocvetik-0611• 31 августа 2024
Врачи уже давно на службе рептилойдов, все лекарства в аптеке это чипы и яд для нас.
Единственный путь лежит в народных средствах, в молитве - она исцеляет.
Если вы больны смертельным заболеванием по типу рака - вас не вылечат эти агенты под названием врачи.
Вас может спасти молитва и настойки от бабушки!!!
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Откуда у вас эта истерика и агрессия? Каждый имеет право выбирать, в том числе отказаться от всяких шмурдяков.
Ответ дляYula_PP
Це бот, їй за це платять
Ви брехуха! Платять за рекламу вакцинації і за примус до вакцинації.
А також за приховування наслідків вакцинації.
В Україні жертвам вакцинації нічого не платять. За свій кошт лікуйтесь від наслідків вакцинації. Або помріть.
А в світі найбільша сума - 101 мільйом доларів батькам скаліченої щепленнями дівчинки - щоб їй комфортніше було повільно помирати.
Зараз дам ссилку.
Allka- skakalka• 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Бот поговорили сам с собой никого не убедил
Адекватные сразу понимали ,что и кто за этим стоит.
Остальные пусть хоть в язык заширяются по 10 раз .
Только из-за таких спокойных овец , пострадали в итоге все!