-Ань-• 31 августа 2024

Цього тижня померли 33 медсестри, щеплених мРНК COVID. І це тільки в США.

Тридцять три медсестри, яким сказали, що щеплення мРНК COVID були «безпечними та ефективними», раптово та несподівано померли у США цього тижня.
Багато медсестр померли від зупинки серця, інсультів і турбораків, що швидко розвиваються, оскільки лікарі попереджають, що тепер вони регулярно спостерігають «вперше в житті» розлади серед молодих здорових пацієнтів.
lilu1990• 31 августа 2024
Автор, яка розумна людина буде колоти собі те, що зроблено на колінці за тиждень?

newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Що ви порівнюєте??? От розумієте колись винайшли вакцину від натуральної оспи і це врятувало сотні тисяч людей від смерті. Нащо колоти вакцину від оспи!, краще роздайте прокладки🤦‍♀️
Ваша паралель просто безглузда! Этаточнодругое!
Вакцина от оспы создавалась веками, тестировалась. Эту лабуду сделали на коленке в потной кладовке за неделю. С определенной целью.
snp-85• 31 августа 2024
Ответ дляmymoly
Тобто ті які вкололи вакцину автоматично перестали вмирати від ковиду та навіть хворіти. З оспою якось по іншому працює.
Я саме написала про тупорилу паралель, від чого саме врятують прокладки? Відсутність безкоштовних прокладок якось загрожують людству??? А інфекційні хвороби, загрожують!. Ви з епідеміологією і інфекційними хворобами хоч якось знайомі, як з наукою?
snp-85• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Якими веками???? Почитайте як винайшли вакцину
mymoly• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Ой така емоційна відповідь. Мабуть таки саме з цими вакцинами щось не те. Бо деякі он навіть відізвали їх з ринку, бо ті втратили актуальність.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Ви точно не читали історію хвороб та вакцин. Сорі.
Почитайте наприклад як розносилась віспа, чума, як їх побороли, скільки часу розробляли та перевіряли ліки.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Это школьная программа, леди. Истории вакцины от той же оспы не одна тысяча лет.
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляMarisha1715
Не носили справки, зато теперь поменяли форму справки 086 , где пункты добавили про вакцинацию
Для зарахування в школу все ще потрібна медична довідка форма 086-1/о, там нема інформації про щеплення.
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3132435

Хоча довідку 086-1/о скасували в червні, але ті довідки, які видані до 14 червня 2024 року - дійсні 1 рік від дати видачі.
Тобто в цьому році батьки встигли подати документи для зарахування (1 червня уже є (повинен бути) наказ директора про зарахування).

А форма 086/о - ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’, там діагнози, дані лабораторних досліджень, щеплення...
Якщо ви вважаєте свого сина/дочку амбулаторним хворим - хто вам заборонить приносити всякі різні довідки стороннім особам...
В нашій школі теж хотіли цього літа ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’. Я повузмущалась, то директор соїзволіла погодитись на форму 086-1/о (як раніше).

Але так як у шкіл нема ліцензій на надання освітніх послуг, і тим паче нема ліцензії на медичну діяльність - можна взагалі ніяких довідок не приносити в школи (переіменували в ліцеї і гімназії).
Нема ліцензії = нема довідки.
Басина• 31 августа 2024
За оцінками Бюро статистики праці США, по всій країні зареєстровано понад 2,9 мільйона медсестер
Смертність в США десь 8%.
Це 232000 медсестер на рік. На тиждень це десь 4500. І більшість щеплені. Робота важка, виснажлива. Інсульти, інфаркти - підвищені ризики.
Ще додам: медсестри часто працюють з речовинами, які при тривалій дії можуть викликати рак. Так що і онко у медсестер не рідкість

Jifer• 31 августа 2024
Вже ніхто нікого не заставляє, можна вже не мітингувати і знімати шапочки з фольги.
snp-85• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Леді, інфекційні хвороби були улюбленим предметом в університеті. Прочитайте для розширення світогляду, як була винайдена вакцина від віспи, і який це був експеремент, що врятував людство! Ваша паралель Про прокладки безглузда.
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
К победе над натуральной оспой прививки не имеют никакого отношения. Оспа это болезнь, которой болеют только люди. Нет животных и насекомых, которые переносят возбудителя болезни. При натуральной оспе не бывает ’здоровых носителей’ инфекции - тот, кто заражается оспой, обязательно заболевает, при этом клинические симптомы оспы четко прослеживаются и практически не могут быть перепутаны с симптомами других болезней. Вирус натуральной оспы генетически стабильный, так что человечеству за всю историю борьбы с натуральной оспой приходилось иметь дело с той самой болезнью (без изменений). Любая вспышка заболевания поддается контролю путем ранней изоляции больного и наблюдением за всеми, кто был с ним в контакте. При правильном подходе (если бы люди не надеялись на прививки) натуральную оспу удалось бы победить гораздо раньше.
Еще до изобретения прививок, в 1785 году известный английский врач Джон Хейгарт писал в своих ’Правилах предотвращения натуральной оспы’: ’1.Не позволять никому, кто не страдает или не страдал ранее натуральной оспой, входить в дом инфицированного. 2.Не позволять ни одному больному, после появления у него пузырьков, выходить на улицу или любое другое место скопления людей. Обеспечить постоянный приток свежего воздуха через окна и двери в комнату заболевшего. 3.Уделять самое тщательное внимание чистоте. Люди и животные, а также одежда, мебель, деньги, лекарства или другие предметы, должны быть удалены из дома и вымыты, и должны после того находиться еще достаточное время на свежем воздухе.’
Во времена прививок эти правила были забыты (изначально вакцинаторы утверждали, что привитые люди никогда не заболеют), с прививками заболеваемость и смертность от натуральной оспы была больше, чем в допрививочные времена.
В эпидемию 1871 - 1872 гг. в городе Лейстер (одном из самых привитых английских городов) умерло 358 человек, при 3 тысячах заболевших. После чего жители приняли решение вообще отказаться от массовых прививок в пользу санитарного контроля и ранней изоляции заболевших. С тех пор в городе прекратились эпидемии натуральной оспы.
И таких примеров много. Там где с оспой боролись только прививками - бушевали эпидемии. Где был санитарный контроль и изоляция больных - вспышки оспы удавалось остановить, не допуская эпидемии. А там где и санитарный контроль был и прививки делались - вакцинаторы кричали что люди меньше болеют только благодаря прививкам.
mymoly• 31 августа 2024
Ответ дляJifer
Як це ніхто нікого, та ще не вечір. Це ж такі надприбутки.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Дитино, вбий вже у гугол хоч ’натуральна віспа’ і прочитай про неї і вакцину.
Прокладки я привела як приклад необхідної речі яку чомусь ніхто не дає безкоштовно.
tereska• 31 августа 2024
Що в би запропонували від швидкого одужання населення при такій пандемії як не щеплення?
Чи вас просто здивував новий вірус, який покосив десятки тисяч людей.
Нажаль, у любої вакцини є протипоказання, ускладнення та % відношення смертей, але воно зупиняє пандемію.
Ми з сином під час першої хвилі хворіли дуже тяжко (висока температура, біль у м´язах без Диклофинаку спати не могла так боліли ноги до тазу, кашель лаючий страшний, пневмонія, 3 тижні була на лікарняному). Чоловік в цей час отримував водійські права і основне правило було вакцинація. Він її зробив, побочок не було, потім через деякий час теж захворів але дуже легко переніс, не те що ми. Свекруха була в реанімації, могла б померти бо були негарні хронічні захворювання, одужала.
Чоловік здоровий, 2 вакцинації пройшов, як лось, слава Богу, ми не проходили.
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Ви нічого не знаєте про винайдення вакцини від натуральної віспи і примусову вакцинацію людей.
Навіть до маразму доходило: батька посадили в тюрму за те, що не вакцинував свою дитину, і навіть слухати не стали, що дитина давно померла.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Изначально люди создавали вакцины буквально методом тыка, микрочастицы зараженной ткани - здоровому. Потом это все упрощалось, развивалось, модернизировалось.
Создать эффективную вакцину против нового (еще и постоянно развивающегося) вируса в такие краткие сроки (как были созданы ковидо-вакцины) - НЕВОЗМОЖНО.
snp-85• 31 августа 2024
Ответ дляmymoly
Я не кажу, що з компанією вакцинації в країні все окей. Дуже багато помилок, брєда і пропаганди. Я лише написала, що такі паралелі - тупорилі. Прокладки не рятують людей, а інфекційні епідемії - це страшно.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Ви порівнюєте якийсь шмурдяк від наприклад Пфайзера із пеніциліном за прозорістю складу і ефективністю?

mymoly• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
То я маю право сама обрати колоти собі цю гидоту чи ні, без штрафів звільнення з роботи і обмеження пересування?
Samocvetik-0611• 31 августа 2024
COVID придумали рептилойды с Нибиру, вакцины это микрочипы которые в нас вставили - теперь нас контролируют пришельцы!!!
Те кто отказался от вакцинации единственные свободные люди, остальных уже поработили пришельцы с помощью чипов!!!
Смерти из-за сбоя в работе программного обеспечения которое в нас вставили с помощью вакцинации!!!
Аминь!!!
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Почитайте хоч щось, про історію щеплень і більше не пишіть цей рекламний бред про вакцину від натуральної віспи.

https://1796web.com/vaccines/history.htm

В книзі ’Безжальна імунізація’ є розділ про натуральну віспу, з чого все починалось:
http://www.privivok.net.ua/bi-2

А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
’Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики’
https://archive.org/stream/b2136140x#mode%2F2up
snp-85• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Жінко, вспокойтеся зі своїми вказівками, я знаю про те як винайшли вакцину, це ви трохи почитайте. Ви бачите різницю між речами які є щоденно необхідними (прокладки) і речами які запобігають смертям, інвалідності і пандемії??? Ваш приклад безглуздий, ще раз повторюсь.
Samocvetik-0611• 31 августа 2024
Ответ дляmymoly
К сожалению многие родители колят своих детей с рождения, им вводят микрочипы уже при рождении((
Все эти прививки от так называемого ’гепатита’, ’столбняка’ и ещё кучи всего это уже давно чипирование детей((( как с ковидом..
Наши дети - уже не принадлежат нам...
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляSamocvetik-0611
Аминь!!!
Нет простая логика. ИИ+роботы, исчерпаемость ресурсов. Миллиарды людей не нужны. Чтоб они не вели революции и не бастовали против тех кто захватил ресурсы, проще их...
Samocvetik-0611• 31 августа 2024
Врачи уже давно на службе рептилойдов, все лекарства в аптеке это чипы и яд для нас.
Единственный путь лежит в народных средствах, в молитве - она исцеляет.
Если вы больны смертельным заболеванием по типу рака - вас не вылечат эти агенты под названием врачи.
Вас может спасти молитва и настойки от бабушки!!!
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Откуда у вас эта истерика и агрессия? Каждый имеет право выбирать, в том числе отказаться от всяких шмурдяков.
nata.ant• 31 августа 2024
Ответ дляmymoly
А навіщо колотися якщо всі смертні?
В моєму оточені кололися ті хто хотів подорожувати,а не від страху смерті
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Це бот, їй за це платять
Ви брехуха! Платять за рекламу вакцинації і за примус до вакцинації.
А також за приховування наслідків вакцинації.
В Україні жертвам вакцинації нічого не платять. За свій кошт лікуйтесь від наслідків вакцинації. Або помріть.
А в світі найбільша сума - 101 мільйом доларів батькам скаліченої щепленнями дівчинки - щоб їй комфортніше було повільно помирати.
Зараз дам ссилку.
Allka- skakalka• 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Бот поговорили сам с собой никого не убедил
Адекватные сразу понимали ,что и кто за этим стоит.
Остальные пусть хоть в язык заширяются по 10 раз .
Только из-за таких спокойных овец , пострадали в итоге все!