Тридцять три медсестри, яким сказали, що щеплення мРНК COVID були «безпечними та ефективними», раптово та несподівано померли у США цього тижня.
Багато медсестр померли від зупинки серця, інсультів і турбораків, що швидко розвиваються, оскільки лікарі попереджають, що тепер вони регулярно спостерігають «вперше в житті» розлади серед молодих здорових пацієнтів.
Success2013• 31 августа 2024
Сколько уже было инфо,что те,кто в адеквате,сразу понимал,чем это чревато.
newme-9199• 31 августа 2024
Это было слишком очевидно.
Впервые государства всех стран бесплатно что-то делали для всех и каждого и так навязчиво.
Ок, если есть лишние деньги в бюджетах, почему бы не раздавать женщинам бесплатные прокладки, детям питание, старикам продпайки?
Или ’этадругое’?
Также это прямое нарушение прав и свобод. Надо отстаивать право на свой выбор, не ждать пока решат за тебя.
Или ’этадругое’?
Ответ дляСтрекоза любви
Ви самі щеплення робили?
Щеплення роблять вакцинами. А то навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
newme-9199• 31 августа 2024
В любой гос больнице сраный бинт стоит денег, бесплатно не дадут. А тут аттракцион щедрости.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Ви самі робили щеплення ще раз питаю?
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Или ’этадругое’?
Будьте обережними з прокладками, особливо з безкоштовними.
Не користуйтесь прокладками з графеном!
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Не користуйтесь прокладками з графеном!
їх нема, безкоштовних.
Безкоштовне лише те що в майбутньому принесе комфорт багатіям.
Яким чином, думайте самі 🥴
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Или ’этадругое’?
Уколы под камерой, все было ясно сразу
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляInanna
Уколы под камерой, все было ясно сразу
люди не нужны им в таком количестве
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Бот поговорили сам с собой никого не убедил
Зачем платить 1000 на театры чтоб человек укололся? нельзя просто дать штуку, например на колбасу или стоматолога?
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ань, хто тобі дав право називати людей, які роблять щеплення лохами?
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Я не розумію, де захована совість людини, яка 100% не робила щеплення і несе в маси такі матеріали, щоб лякати інших?
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тем кто укололся, стоит заняться иммунитетом, бросить вредные привычки, начать ПП, иначе высок риск сами знаете чего. Но силы иммунитета могут победить даже эту дрянь.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
це ж не остання така фигня, далі буде.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Це бот, їй за це платять
Чому не блокують такі теми? Вони тільки шкодять тим людям, які і так знаходяться в стресі? Нервова система настільки у багатьох зараз розгойдана, що не вистачало ще таких тем.
Чисте врєдітельство.
Ответ дляСтрекоза любви
Вам и несут эту информацию, чтобы вы не делали безголово все подряд уколы. Вы тему про ковид уколы до конца изучите а потом расскажите , это запугивание или предупреждение