-Ань-• 31 августа 2024

Цього тижня померли 33 медсестри, щеплених мРНК COVID. І це тільки в США.

Тридцять три медсестри, яким сказали, що щеплення мРНК COVID були «безпечними та ефективними», раптово та несподівано померли у США цього тижня.
Багато медсестр померли від зупинки серця, інсультів і турбораків, що швидко розвиваються, оскільки лікарі попереджають, що тепер вони регулярно спостерігають «вперше в житті» розлади серед молодих здорових пацієнтів.
Success2013• 31 августа 2024
Сколько уже было инфо,что те,кто в адеквате,сразу понимал,чем это чревато.

nata.ant• 31 августа 2024
А померають тепер тільки після вакцинації,хто не вакцинувався тепер безсмертні
Olvia1987• 31 августа 2024
Ответ дляnata.ant
Особливо медсестри
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ви самі щеплення робили?
KoZa-biRuZa• 31 августа 2024
Лінк на офіційну інформацію в студію!
newme-9199• 31 августа 2024
Это было слишком очевидно.
Впервые государства всех стран бесплатно что-то делали для всех и каждого и так навязчиво.
Ок, если есть лишние деньги в бюджетах, почему бы не раздавать женщинам бесплатные прокладки, детям питание, старикам продпайки?
Или ’этадругое’?

Также это прямое нарушение прав и свобод. Надо отстаивать право на свой выбор, не ждать пока решат за тебя.
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви самі щеплення робили?
Щеплення роблять вакцинами. А то навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
newme-9199• 31 августа 2024
В любой гос больнице сраный бинт стоит денег, бесплатно не дадут. А тут аттракцион щедрости.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21

Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21

Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21

Ви самі робили щеплення ще раз питаю?

автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Или ’этадругое’?

Будьте обережними з прокладками, особливо з безкоштовними.
Не користуйтесь прокладками з графеном!
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Не користуйтесь прокладками з графеном!
їх нема, безкоштовних.
Безкоштовне лише те що в майбутньому принесе комфорт багатіям.
Яким чином, думайте самі 🥴
Yula_PP• 31 августа 2024
Ccылку мы не увидим? Только смонтированную непонятно кем вырезку?
Inanna• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Или ’этадругое’?

Уколы под камерой, все было ясно сразу
Inanna• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
💯
Yula_PP• 31 августа 2024
Бот поговорили сам с собой никого не убедил
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляInanna
Уколы под камерой, все было ясно сразу
люди не нужны им в таком количестве
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Зачем платить 1000 на театры чтоб человек укололся? нельзя просто дать штуку, например на колбасу или стоматолога?
Yuljwa• 31 августа 2024
Не прививалась, был довольно тяжёлый постковидный синдром после перенесенной болезни в лёгкой форме.
Процентов 80 моих близких прививались, ни у кого никаких проблем не вылезло, дале у очень пожилых и с кучей проблем по здоровью.
Inanna• 31 августа 2024
This is the new normal… turbo cancers, died suddenly. My friend lost three friends in one week! Turbo cancers like this were virtually non-existent before the COVID shots,” explained MIT scientist and vaccine researcher, Steve Kirsch

автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ви самі робили щеплення ще раз питаю?
Удалено администрацией...
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
їх нема, безкоштовних.
Яким чином, думайте самі 🥴
Так. За все потрібно або платити, або розплачуватись.
Yula_PP• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Знайдіть нормальну роботу
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ань, хто тобі дав право називати людей, які роблять щеплення лохами?
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Я не розумію, де захована совість людини, яка 100% не робила щеплення і несе в маси такі матеріали, щоб лякати інших?
Yula_PP• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Це бот, їй за це платять
Басина• 31 августа 2024
В США 50 штатів. За тиждень в кожному штаті може померти і не одна медсестра і не тільки від старості. Так було і до вакцинації від ковіду. І тільки ці 33 померли саме через вакцинацію)
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тем кто укололся, стоит заняться иммунитетом, бросить вредные привычки, начать ПП, иначе высок риск сами знаете чего. Но силы иммунитета могут победить даже эту дрянь.
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
це ж не остання така фигня, далі буде.
Стрекоза любви• 31 августа 2024
Ответ дляYula_PP
Це бот, їй за це платять
Чому не блокують такі теми? Вони тільки шкодять тим людям, які і так знаходяться в стресі? Нервова система настільки у багатьох зараз розгойдана, що не вистачало ще таких тем.
Чисте врєдітельство.
Inanna• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вам и несут эту информацию, чтобы вы не делали безголово все подряд уколы. Вы тему про ковид уколы до конца изучите а потом расскажите , это запугивание или предупреждение