-Ань-• 31 августа 2024

Цього тижня померли 33 медсестри, щеплених мРНК COVID. І це тільки в США.

Тридцять три медсестри, яким сказали, що щеплення мРНК COVID були «безпечними та ефективними», раптово та несподівано померли у США цього тижня.
Багато медсестр померли від зупинки серця, інсультів і турбораків, що швидко розвиваються, оскільки лікарі попереджають, що тепер вони регулярно спостерігають «вперше в житті» розлади серед молодих здорових пацієнтів.
newme-9199• 31 августа 2024
Нужно сами заботиться о своем здоровье, не полагаться на какие-то организации, их не волнует наше будущее, это важно только нам

owl62• 31 августа 2024
Ответ дляFilomena
А який у неї був профіт коли вона створила тему про те, що гей-пара усиновила та гвалтує українських дітей? Трішки покопавшись в жовтій пресі, зʼясувалося що до українських дітей то все взагалі відношення не мало. Та і взагалі не зрозуміло «чи був той хлопчик». Але автора нічого не зупиняє і вона роками тягне всілякий шлак без жодного доказу.
А мені ще дуже сподобалась тема форумчанки ’Ань’ про ухилянта з Одеси. Його спочатку дуже побили працівники ТЦК, вкинули в бус, там той ухилянт прийшов до тями і вбив трьох працівників ТЦК. Ото Рембо! Тема обговорювалась на 15 стр.
Marisha1715• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Для зарахування в школу все ще потрібна медична довідка форма 086-1/о, там нема інформації про щеплення.
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3132435

Хоча довідку 086-1/о скасували в червні, але ті довідки, які видані до 14 червня 2024 року - дійсні 1 рік від дати видачі.
Тобто в цьому році батьки встигли подати документи для зарахування (1 червня уже є (повинен бути) наказ директора про зарахування).

А форма 086/о - ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’, там діагнози, дані лабораторних досліджень, щеплення...
Якщо ви вважаєте свого сина/дочку амбулаторним хворим - хто вам заборонить приносити всякі різні довідки стороннім особам...
В нашій школі теж хотіли цього літа ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’. Я повузмущалась, то директор соїзволіла погодитись на форму 086-1/о (як раніше).

Але так як у шкіл нема ліцензій на надання освітніх послуг, і тим паче нема ліцензії на медичну діяльність - можна взагалі ніяких довідок не приносити в школи (переіменували в ліцеї і гімназії).
Нема ліцензії = нема довідки.
В прошлом году была изменена форма справки 086-о. Раньше просто семейный писал - здорова и т.д. , а сейчас вписали графу - щеплення ( дати) . Тоесть саму справку щеплень можно и не нести, их вписывать обязаны в стандартную обязательную справку для школы
newme-9199• 31 августа 2024
Ответ дляowl62
Типичные будни наших дней
owl62• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Типичные будни наших дней
Питала родичів з Одеси, чи поховали тих вбитих ухилянтом, ТЦК-ників з почестями і чи був такий випадок в Одесі. Ніхто не чув, хоть один з родичів працює в поліції
Mtatjana• 31 августа 2024
Нічого по темі не скажу, але погугли імʼя автора статті і дуже сміялась) а ви безкоштовно розповсюджуєте
Олечка79• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
А тим паче зараз, коли нема світла і вакцини зберігаються у відключених холодильниках. Є різниця між отрутою і зіпсованою отрутою.
Зимою любителі щеплень навіть не згадають, як в спеку зберігались вакцини. Сміливо підуть колотись.
Щас тетки Вам через одну начнут рассказывать про генераторы . А я на днях увидела дно дна . Одна крупная аптека есть в моем районе , и вот иду я в нее за препаратом , заметила что нет генератора, света как раз не было , ну думаю наверное он где то на заднем дворе теперь . Справедливости ради, то в июле у них был генератор . Так вот захожу , а там мгла и девочка фармацевт при свете фонарика телефонного записывает на листочек название препарата только что проданного . Я спрашиваю : а что это у вас происходит ? Ответ : а это у нас экономят бензин . Занавес . Самые бидоси бедные , в то время как в нескольких метрах от аптеки ларек с жаркой пирожков и то с генератором . Из аптеки я ушла, не купив лекарство , и задумалась , что же продают людям эти экономисты .
Нет слов . Я уже молчу про то, что ночью у нас нет света по 5 часов , и ясное дело что никто те генераторы ночами не включает , а тут даже в рабочее время бедный аптечный бизнес экономит .
Киев_Елена• 31 августа 2024
Ответ дляSuccess2013
Сколько уже было инфо,что те,кто в адеквате,сразу понимал,чем это чревато.
А когда они прививались? Недавно или еще в 2019?
123-08df• 31 августа 2024
Я ще не померла

vasilisa-l• 31 августа 2024
Ответ дляInanna
Порадниця была и есть местом как и сплетен так и ценной информации относительно врачей, и актуальных новостей- вспомните перед 24/02/22
Автор дає ці два посилання на веб архіви. Вони навіть не відкриваються. Як перевірити, чи є правдою ті рішення суду?
Не чіпай - вб ю• 31 августа 2024
Померли протягом одного тижня від вакціини, зробленою кілька років тому?
vasilisa-l• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Деякі особи організували маленький бізнес: за 500 грн. купили записи про ін´єкції, щоб отримати 1000 грн.
А по селам і за 100 грн. можна було купити.

Я абсолютно не підтримую покупку записів про ін´єкції, якщо ви не хочете колотись. Ті, хто купили ковідні сертифікати, теж уже не люди (по документам не люди, а живі змінені організми).
На що змінені?))
Likiya• 31 августа 2024
Ответ дляInanna
This is the new normal… turbo cancers, died suddenly. My friend lost three friends in one week! Turbo cancers like this were virtually non-existent before the COVID shots,” explained MIT scientist and vaccine researcher, Steve Kirsch
У моей подруги отец укололся 2 раза и умер от турбо-рака мозга за 3 месяца.
Olvia1987• 31 августа 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А ви що думали? Новий спосіб замовленого вбивства - один укол- турборак - нема людини. І не приколупаєшся.Кіллерам на замітку
Птица-синица• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Впервые государства всех стран бесплатно что-то делали для всех и каждого и так навязчиво.
Ок, если есть лишние деньги в бюджетах, почему бы не раздавать женщинам бесплатные прокладки, детям питание, старикам продпайки?
Или ’этадругое’?

Также это прямое нарушение прав и свобод. Надо отстаивать право на свой выбор, не ждать пока решат за тебя.
В смысле впервые?) вакцинация детям уже фиг сколько лет и она тоже бесплатная. Это огромный бизнес и огромные деньги с налогов, которые платит население.
Да, некоторые прививки важны и нужны, но это маленький процент от всего что вливается в детей
snp-85• 31 августа 2024
Ответ дляLikiya
А у моей подруги Мама, не кололась, и умерла через пол года от рака мозга. Глиобластома. От этой опухоли скоропостижно умерла и Жанна Фриске, она тоже, очевидно, не кололась
Птица-синица• 31 августа 2024
Ответ дляsnp-85
Фриске проходила процедуру омоложения со стволовыми клетками. Ну и плюс беременность, что тоже дает некий толчок + невозможность начать лечение ло конца беременности или потеря ребенка.
vasilisa-l• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
101 мільйон доларів - компенсація за ускладнення від вакцини КПК:
https://www.mctlaw.com/101-million-dollar-vaccine-...

Американська юридична фірма Maglio Christopher & Toale, що має офіси в Вашингтоні, Флодірі та Сієтлі та спеціалізується на юридичній допомозі постраждалим в доказуванні казуального зв´язку між вакцинацією та каліцтвами і смертями, гордо повідомляє про свій новий абсолютний рекорд.
Після двох років юридично-медичних баталій бюрократи американських Департаментів юстиції та здоров´я здались та погодились виплатити батькам покаліченої КПК-вакцинацією дитини найбільшу за всю 30-ти річну історію існування в США Програми компенсації вакцинних ушкоджень сумму в 101 (сто один) мільйон доларів США.
За умовами підписаної посадовцями та батьками угоди 1 млн. доларів виплачується одразу на негайні медичні потреби, а решта суми буде виплачуватись щорічно і покривати необхідні тепер покаліченій дитині медичні сервіси та підтримку до кінця її життя.
Історію постраждалої наведено на сайті юристів:
’O.R. була однорічною здоровою дівчинкою, яка вже ходила і лазила.
13 лютого 2013 р. вона отримала вакцинацію від кору-паротиту-краснухи (КПК), гепатиту А, гемофільної інфекціі типу В, Превнар (пневмонія) та вітряної віспи.
В той же вечір мати помітила, що дитина стала дратівливою і гарячою.
Лікар, якому мама зателефонувала порадив дати Tylenol і Benadryl.
Лихоманка тривала кілька днів, а ввечері перед очікуваним візитом педіатра в дитини почались судороги.
Їй привезли в реанімацію.
В дитини зупинилось серце та дихання і її підключили до штучної вентиляції легенів.
Припадки та зупинка серця залишили дитину з:
- важкою травмою головного мозку,
- енцефалопатією,
- порушенням кортикального зору,
- тучною гіпотонією (низький тонус м´язів)
- та нирковою недостатностю.
Після кількох місяців лікування в шпиталі, дитину нарешті, відправили додому.
Але її інвалідність тепер вимагає спеціалізованої медичної допомоги та нагляду цілодобово на все життя.’
Також юристи уточнюють, що в позові щодо компенсації, який було задовільнено, заявлялось, що важкі побічні наслідки та результуюче каліцтво викликало саме КПК-щеплення.
Оригінал рішення ’Вакцинного суду’, Угоду про суми компенсацій і навіть детальний графік виплат можна завантажити на сайті юристів за посиланням.
Нагадаю, що в США на практиці компенсується лише незначна частина вакцинних смертей та каліцтв, коли батьки/родичі вбитого/покаліченого вакциною американця малють фінансову можливість, достатній рівень інформованості та купу сил, часу та енергії на те, щоб найнявши спеціалізованих юристів та експертів роками «оббивати пороги» бюрократичного монстра, де одні посадовці Департаменту здоров’я встановлюють, чи рекомендована другими посадовцями Департаменту здоров’я вакцина стала причиною смерті/каліцтва щепленого, та ще й мають вдачу не опинитись серед двох третин заявників, що отримали відмову.
В Україні нічого подібного програмам компенсації важких вакцинних побічок, які діють в США, Японії, Великобританії тощо, не існує і не планується.
Замість компенсацій батьками вбитих/покалічених щепленнями українських дітей, якщо вони будуть дуже наполягати, видадуть довідку за підписом Лапія чи його колег, що ’смерть/каліцтво з вакцинацією не пов´язані’ і просто ’співпали по часу’.
Гугл не знає ніякого Вакцинного суду. Що за фейк?
автор -Ань- • 31 августа 2024
Ответ дляvasilisa-l
Гугл знає. В США для жертв вакцинації є окремий суд, де професіонали намагаються довести, що все що відбувається після щеплення, це не від щеплення.
І досить успішно: із тих, хто подав в суд (а в США це довго і дорого) тільки приблизно 30% жертв щось відсуджують.

автор -Ань- • 31 августа 2024
Багатьом взагалі не до судів: рятують життя, організовують похорони.
Або вірять лікарю, який скаже, що це не від щеплення.
piratkas• 31 августа 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Дивіться, я сама розпоряджаюсь своїм здоровʼям і своєю долею. Несу за це відповідальність. Мене взагалі не цікавить думка інших з цього питання, особливо на сайті Порадниця.
То чому ж ви влізли в таку тему? Вас же не цікавить думка інших? Не читайте,не ведіться на паніку та буде щастя Вашій нервовій системі.
vasilisa-l• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Окремий від чого суд?))) від державного правосуддя?
Ви самі усвідомлюєте, що ви пишете?
vasilisa-l• 31 августа 2024
Ответ дляowl62
Рівень розвитку автора:
’Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’.. ’ кінець цитати
Olga Zelenyak• 31 августа 2024
Пошла почитала что там за ужас такой
https://thepeoplesvoice.tv/33-nurses-died-suddenly...
Ничего что там половина это женщины 60+ и еще часть умерли от после продолжительной борьбы с онкологией или от агрессивной формы онко?
Это конечно же случилось suddenly, ни с того, ни с сего
Авокада• 31 августа 2024
Ответ дляnewme-9199
Это было слишком очевидно.
Или ’этадругое’?

а теперь они рассказывают, даже не стесняясь, как они обманывали население во время такого тяжелого периода.
и метро закрыли.одни в мире.о шашлыках и кофе молчу.

ненавижу.
ksusha1155• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Фейкове м´ясо - кожному в будинок.

Білл Гейтс подає до суду на Флориду, де офіційно заборонили лабораторне м´ясо. На думку Гейтса, така заборона у штаті порушує права, закріплені Конституцією.
Так, щось ця тема в них не йде, сладенько поки.
tetnes• 31 августа 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
Лінк на офіційну інформацію в студію!
Не дочекаємося. Якщо гуглити картинку то виходимо на твитер)
tetnes• 31 августа 2024
Ответ для123-08df
Я ще не померла
По словам авторам нам з вами треба готуватися)
inneska-85• 31 августа 2024
собиралась ставить первую вакцину в марте 2022 года.и не успела.началась война. ну и супер.
tetnes• 31 августа 2024
Автор а приведите ка статистику сколько медсестер умерло до ковида в 2000-2019 среди 333 млн. населения США?