ТаПрямТам• 31 августа 2024
Порадьте смачний торт, який та де. Тільки не Рошен
Потрібно для колег. Було ДР у мене. А де і який купити не знаю.
База_птеродактилей• 31 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Та ні, мені ж чим зайнятися. Не сумую.
То може бути і приторно солодке. Я просто Рошен терпіти не можу.
А...
Ну я не ношу людям то, что сама не ем 🤷♀️
Латексне альтер ЕГО• 31 августа 2024
Ответ дляпьЯНА
За Грильяжный от БКК. У них и заказ по телефону есть, привезут.
Автору надо до 300грн, а он стоит в два раза дороже
Смурфик• 31 августа 2024
Ответ дляТаПрямТам
Так, в Києві є))) а який?
Мені багато подобається, особливо сезонні) але вони 650 грн за 1 кг
ТаПрямТам
• 31 августа 2024
Ответ дляпьЯНА
Я дорогий не шукаю. Мені потрібен бюджетний, але смачний.
Хоча з такими цінами може і Рошен норм буде.
ТаПрямТам
• 31 августа 2024
Мені цікаво хто такий умний, що ставить дизлайки та рукаліцо.
Ви дратуєте, не у всіх є можливість годувати колег, чи купляти щось дороге. Ви це розумієте чи вам фіолетово, аби набити свій живіть за чийсь рахунок?