Одна_на_всей_планете• 01 сентября 2024

Німецька мова вивчення.

Доброго дня всім. Виникло бажання вчити німецьку, дивлюсь різні відео в ютубі, трішки вчу лексику. Але помічаю, що не вистачає якоїсь конкретної бази від якої я б могла відштовхуватись. У містечку де я живу, немає репетиторів з німецької, треба шукати онлайн. Чула за Ольгу Назаренко викладача, може хто бачив в Інстаграмі, в неї є свої курси, і відгуки наче хороші. Хтось займався у неї? Є результат,чи ні? Бачила ще одного виклалача в ютубі, вона вчитель в школі я так зрозуміла, дуже добре пояснює, індивідуальний урок 500 грн. От і розмірковую як краще вчити
Пацака-задирака• 01 сентября 2024
Лучше идите к Юлии Матиюк. У неё канал в телеграм. 2 года назад начинали учить немецкий с ней. У неё только групповые занятия, но очень продуктивные.

Если вам нужна грамматика, на ютуб есть канал Немецкий с нуля. Там очень доходчиво объясняют всю грамматику. На данный момент есть уровень А1 и постепенно автор выкладывает видео по А2.

автор Одна_на_всей_планете • 01 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака

В неї курси? Чи індивідуально? Вибачте , не дочитала до кінця, бачк
Деловитая• 01 сентября 2024
Начните с групповых. А потом после уровня А2 возьмёте индивидуальные
Всім шампаньського• 01 сентября 2024
Я учу в Дуолинго и бесплатно в Гончаренко-центре в группе.