Olenka_y• 01 сентября 2024

Дуже прошу поради! Видалення жовчного в Києві - де краще?

І чи рекомендований лапароскопічний метод людині похилого віку 74 роки чи це вже протипоказання? Хто має досвід - поділіться. де проводили операцію, лікар і чи вам все ок (чи вашим родичам)
Парова машина• 01 сентября 2024
Вік значення не має, зараз роблять лапарой, есть спец відділення 10 больниц, Голосіївський р-н, почитайте... Знаю багато людей, які там удаляли...

автор Olenka_y • 01 сентября 2024
Ответ дляПарова машина
дякую! бо раніше мені хірург казав, що вік це певне протипоказання для лапароскопії. А може щось чули про Олександрівську ? там ок чи ні видаляти ? (не знаю≤ чи там є лапаро...)
НаБалКоніХодять• 01 сентября 2024
Мамі у 71 рік робили у лікарні на Петра Запорожця, почали лапароскопічно, закінчили полосною операцією, на наступний день ´´раптом´´ відкрилась перфорація кишківника, ще через день мами не стало (
Дадосвидания• 01 сентября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Какой ужас. Мне тоже предстоит. Думала-это легкая операция. Ужас
НаБалКоніХодять• 01 сентября 2024
Ответ дляДадосвидания
Теж так думали. Лікарі казали - через 3 дні буде дома. Виявилось зовсім не так.
Певно, простих хірургічних втручань не буває
Дадосвидания• 01 сентября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Примите соболезнования. Это ужасно.
Парова машина• 01 сентября 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3489565
автор Olenka_y • 01 сентября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
прийміть співчуття, дуже шкода. Скажіть, то якщо б робили полосну - шаси були б?
НаБалКоніХодять• 01 сентября 2024
Ответ дляOlenka_y
Не знаю, я не лікар, щоб робити такі висновки.
Розповідаю, щоб ретельно обирали лікарню, хірурга, а також анастезіолога, у цьому віці ця операція - це вже не легка прогулянка

Заставляличка• 01 сентября 2024
Ответ дляOlenka_y
Є лапаро в Олександрівській.
flekder• 01 сентября 2024
удалял в областной
автор Olenka_y • 01 сентября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
ще раз вам дякую. співчуваю вашій втраті і царство небесне вашій матері
Забрызжу ядом• 01 сентября 2024
я видаляла в Шалімова( лікар Лукеча І.І.),мені правда було 30 тоді. Все було добре, а от щодо Обласної - не раджу!!!!!