Чорнобаївка• 02 сентября 2024

Розсудіть хто прав-домашня мелодрама

Коротко про головне, купили ми з чоловіком на подаровані кошти на "годовщину" казан щоб на кострі готувати, його батьки живуть біля нас через забор, тобто вони постоянно тусуються у нас, і каже чоловік завтра нажаримо картошки, а мені на роботу було, я кажу ні без мене не жарьте,я ж теж хочу перший раз в казані спробувати як це без мене, зачекайте мене з роботи! я кажу наш казан я його замовляла ще й на таку дату на згадку купили і без мене будете перший раз жарити картоплю я прийду з роботи і пожаримо. Батьки зробили скандал що раз то мій казан то вони не прийдуть і на вечерю, типу їжте самі. Чоловік теж устроїв скандал що я не права, що заявляля що то мій казан,і що вони збирались до мого приходу тільки пожарити і їсти всі разом, але з 3х чоловік ніхто не сказав, та зайспокойся ти прийдеш і будемо разом їсти, всі мовчали, а тепер я винувата. Чоловік приготував картоплю і окрім мене її ніхто не їв, я з чоловіком не розмовляю. Виявляється мені не обідно що в моему будинку мене не збирались чекати,а батьків дуже заділо.
ДеньгиНеСдаю• 02 сентября 2024
когда вы пришли домой?

автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
когда вы пришли домой?
на наступний день після цієї розмови після роботи в 17,00 картошку чоловік жарив але вони відмовились прийти
МаксХмара• 02 сентября 2024
Вы правы в том, что вас хорошо бы подождать было

Ваши родственники не правы, что обесценили это ваше предпочтение
Но я свечку не держала, может вы там такой скандал раздули, что ховайся
Вообще по описанию какие-то свекры на приколе
Вы в селе живете?
Бентливуман• 02 сентября 2024
Як жити разом з батьками табором, то ще і не так кукуха полетить. Причому у всіх.
ДеньгиНеСдаю• 02 сентября 2024
Я так понимаю вы и до этого не очень то дружно жили....
Поэтому....
Небоброїдка• 02 сентября 2024
Чоловика пора вернуть родителям
автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Поэтому....
та ні дружно, зачасту чоловік з ними скандалить,чоловік хотів глянути на мою реакцію любить мене позлити,але не думав що так вийде,тепер вмикає задню,скандала не було просто хв 30 всі розмовляли що картоплю будуть жарить поки я на роботі,а я казала що без мене не їсти,але навіть якщо і скандал,я в себе вдома командувала а не в них,і мене було дуже обідно що мене не збирались чекати,хотя завжи все разом було

Королева спама• 02 сентября 2024
Вы правы! И казан таки Ваш. И семья Ваша... при чем там свекры вообще.
Ну а тт что мужик ваш считает их саоей семьей, а не вас - это проблема
ДеньгиНеСдаю• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
ну да, вы правы
так себе ситуация со стороны
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Вам 19 и это первая годовщина?
автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Вам 19 и это первая годовщина?
годовщина 12 років
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
годовщина 12 років
Н-да. Уже б и поумнеть можно. Скандал на пустом месте из-за сковородки
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Як же нудно я живу...
А тут такі страсті у людей через картоплю!
Да Щас же• 02 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Як же нудно я живу...
И сковородку
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Но-но, казана! Не знецінюйте страждання автора!
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Боже они что жареной картошки никогда не ели , что за бред
Тролю як можу• 02 сентября 2024
А юридически ваш ли дом? ) и чего тогда свекры по соседству?
автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Як же нудно я живу...
просто його батьки люблять командувати, але їм так не здається, і весь час вважають що раз вони допомагали будувати будинок то воно їхне, і вони там теж можуть командувати
Наездница• 02 сентября 2024
Я уже хочу увидеть этот казан , что это за золотое дно картофельное

автор Чорнобаївка • 02 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
будинок на чоловіку, просто колись участок купили поряд
Наездница• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Лучше бы вы на годовщину купили бы себе романтический вечер, чем кастрюлю. И было бы точно все ок))
Тролю як можу• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Значит не ваш дом вообще )

Он может вас в любой момент выгнать и если помрет, родители тоже наследники
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляНаездница
Тут може бути ваша реклама!
Пез Году Неделя• 02 сентября 2024
Ответ дляТролю як можу
Якщо юридично дім не на авторі, вона не має права там щось хотіти, чи шо?) Я б теж хотіла право ’першої ночі’, якби купила якусь прикольну хотєлку, і неважливо, що саме
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ой дарма... Не треба було поряд. Чим далі від батьків, тим кращі з ними відносини.
Тролю як можу• 02 сентября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
В свой дом я бы свекров не пускала )
ВільнаНазавжди• 02 сентября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Та походу там глибше проблема, ніж казан, позбавлений цноти не автором.
Белоснежко• 02 сентября 2024
То вони хотіли посмажити і їсти без вас?
Чи посмажити до вашого приходу і разом їсти ??
А взагалі правильно кажете. Ваша хата, ваш казан, ваша родина і ваші правила
Zelenkа• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Вам 19 и это первая годовщина?
Та хоч і двадцята, автор купила собі казан і у своєму домі хоче сама смажити свою картошку. А то просто гості, які повинні не пхати писки в чужі казани. І чоловік придурок.
Белоснежко• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Не через казан. А 1. Що її бортанули в її ж домі, 2. Командують батьки, 3. Чоловік на боці батьків