Триндю-бриндю• 04 сентября 2024

Секс на третьому побаченні

Всім привіт. Потрібен погляд із боку. Мені 36 років, розлучена, маю двох підлітків. У розлученні вже 4 роки, стільки ж не було жодних побачень та сексу. Сексу під час овуляції хочеться так, що божеволію. Вирішила знайти на сайті знайомств хлопця для вільних стосунків. Знайшла, 30 років, подобається. Спочатку я вирішила, що так, хочу сексу з ним, навіть сказала йому про це. Але після двох побачень розумію, що після сексу він швидше за все пропаде. А це вдарить по моїй самооцінці. Начебто й хочеться і колеться. І видно по ньому, що йому тільки секс і потрібний, він навіть мій телефон не взяв, пише тільки на сайті. І не знаю, що робити, чи бортанути його, чи віддатися і будь що буде. Розкажіть свої історії розвитку відносин сексу на третьому побаченні.
Ms. Dolly• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Снімаю, по 2-3 рази, но це не проходить. Спорт трохи відволікає і то не надовго.
Гормони точно
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
А перед этим натрахаться за упущенные годы
Ой дівчата, не можу, розсмішили😂
Ряженка• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
Натрахаться она сможет и с новым нормальным постоянным мужчиной, а не по *** скакать.
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ой дівчата, не можу, розсмішили😂
Ищите ещё парочку
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Это не взатмоисключающие вещи. Пока найдёт, крыша съедет окончательно. А зачем? Если секса человек хочет
Пупуговка• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, але я боюсь залипнуть на нього, це капець 🤦🏽‍♀️як його все сприймати спокійніше?
Тю, другого найдёте
Завжди мало• 04 сентября 2024
’Отдаться и будь что будет...’
От матери двоих детей подростков слышать это довольно умилительно))
Может, рановато вам ещё, если такие сомнения одолевают?

Но, в любом случае, я за то, чтобы отдаться!))
Домовенок Кузя• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Так чем меньше общения- тем меньше залипаешь

Какие свидания при встречах для секса?
графиняВишенка• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
автор , так каши не сварить. или вы обманываете уж себя сильно
Домовенок Кузя• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ага, жетон, в нього бмв і я серйозно😂
Тогда вонючку в 🚗
Домовенок Кузя• 04 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Не сможет
Это другое
графиняВишенка• 04 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Вам краще знайти чоловіка для сім´ї. Вийти заміж за нього, народити дитину.
Інакше не будете себе поважати після разових сексів. Не факт, що вони вам бажану ’розрядку’ принесуть.
на хрена? вот это план..
Мerida• 04 сентября 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Не сможет
Это другое
Почему?
СМСница• 04 сентября 2024
В 2000 году секс на третьем свидании. 21 год уже замужем, через полгода после первого свидания стали жить вместе.
графиняВишенка• 04 сентября 2024
автор а может вам в секотпуск .. снять
греция испания италия
Місячне Сяйво• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Купите вибратор и спокойно выбирайте себе мужика
булоТАЙминуло• 04 сентября 2024
На першому побаченні були в кафе, на другому - він для мене та мого сина влаштував екскурсію по визначним місцям нашого краю, на третьому- вивозив на прогулянку в обласний центр, на четвертому був секс, 10 років разом .
ТриАна• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ага, жетон, в нього бмв і я серйозно😂
Жетон це образно, «типу» ви отримали своє задоволення а не він скористався вами
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
В мене є, два☺️ хочеться мужчину. Мене 4 роки нікто не обіймав, діти не рахуються, так я поплила, як то морозиво(((
Любимка-анонимка• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Вибрати того, на кого не залипните навіть з голодухи. Секс онлі взагалі не дуже на користь жінки, бо у нас гормони і ми неодмінно закохуємось у коханців. Тому у таких відносинах баланс завжди має бути в сторону жінки. Або він шалено закоханий, а вам все одно, або такий в кого ви не зможете закохатись. Наприклад, голос неприємний, або в хаті срач, або рахунок ділить навпіл.
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Ответ дляТриАна
А, зрозуміло.
Marinamariana• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
Вы ж ему и сказали, что хотите секса. Что вам ещё надо? Ещё 5 лет на стены в овуляцию лезть? Просираете свою жизнь в пустую, думая о каких-то никому не нужных стереотипах
Вы думаете если она сексом с ним займётся а потом он пропадёт , ей легче будет ?
Мой_ужин• 04 сентября 2024
Автор, ну ви ж доросла жінка. Хочете сексу, скочили на парубка, зробили діло і досвідос. А як вам сподобається і він попросить то ще пару разків дасте, а як не попросе то хай йде лісом, він що останній чоловік на планеті.
автор Триндю-бриндю • 04 сентября 2024
Я взагалі йшла на побачення у повній впевненості, що він мені не сподобається, або мінімально. Можливо найти когось, хто мені не подобається 🤔
дамаАмстердама• 04 сентября 2024
Шо рассказать.
Секс на третьем свидании,потом на четвертом,несколько раз.
И пропал.
Списывал на занятость,работу,болезни.
Потом нашел какую то тетку. Жил с нею,а звонил мне,что хочет меня.
А потом пропал.
А потом война...
Мою самооценку это не пошатнуло.
Я тоже искала для секса
Дайте подумать• 04 сентября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Покажи фигуру, у меня 17 см,киев,могу
У меня 23, иди покури
мимАпроходила• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, я теж думала, що це вигадки. А ось останні місяці, то це просто жах. Я готова першому перехожему віддатись. Вже думала йти до лікаря, щоб вона хоч щось для приниження цього прописала. Я навить спортом вже 2 рази в день в ці дні займаюсь.
Зачем вам врач? Желание секса это норма для здорового человека. Абсолютная адекватная норма. Все эти шаблоны - семья, дети, брак - это уже социальные стандарты. А эволюционные, физиологические - выбрать подходящего партнера и заниматься с ним сексом. Всё! Остальное вы уже просто додумываете, потому что так принято. Секситесь с понравившимся мужчиной сколько хотите, если действительно хотите. На любом свидании.
Анонимарик• 04 сентября 2024
Автор, ваши желания понятны и нормальны. Но почему вы так себя не цените? Если женщина хочет секс, то это не значит ,что она готова с первым попавшимся. Я так искала секс. находила мужчин. кот орые готовы за это кружить и выгуливать. \Имела шикарные свидания, ухаживания, подарки и классный секс. Это называется любовники, а вы нашли просто ебаря на раз.
Анонимарик• 04 сентября 2024
Ответ дляМerida
причем тут стереотипы? ей на каждую овуляцию нового искать? \на сайте полно нормальных мужчин ,которые ищут секс без обязательств! Но при этом ищут постоянную женщину и готовы прикладывать усилия, чтобы секс был именно с ней, а не менять каждый день женщин. Вы еще предложите автору его к себе привести и ужином накормить в благодарность
Анонимарик• 04 сентября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
у меня тоже самое началось в 37 лет. но я совместила приятное с полезным) и секс и гармоничные свидания без обязательств