Невловимий Джо• 05 сентября 2024
Шок контент!!! Купила плитку
Довго обирала і нарешті, накупила... Спеціально всіх перелякаю, а за місяць покажу результат (300грн кВ м) !!!! +На фото не вистачає білої, як основної.. третє фото це те що хотіла, але на жаль знято з виробництва
Тішуся неперетішуся• 05 сентября 2024
Автор, переплутали особистий щоденник с порадницею? )
Зайканалужайке• 05 сентября 2024
Ни у кого нет шока от вашей плитки. Всем по барабану на нее.
Тішуся неперетішуся• 05 сентября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Раз-два-трись, срач почнись!!!
Вам погано?
Яйцеголовая• 05 сентября 2024
Мені подобається така плитка майоліка.
Не зрозуміла, автор, у чому питання
ВільнаНазавжди• 05 сентября 2024
Що за брєд в мене однієї з вашої плитки 40 кВ м куплено, до чого це?
Электричка• 05 сентября 2024
Автор, вы переоценили масштабы темы, это про недоразумение, а не про срач
ВільнаНазавжди• 05 сентября 2024
Може автор якісь залишки складу чи неліквід чи стенд виставковий купила...буде власний ’дизайн’ створювати.
Тішуся неперетішуся• 05 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Не зрозуміла, автор, у чому питання
Може людина перший раз в житті плитку купила, але все рівно поведінка дивна.
АфродитаПетровна• 05 сентября 2024
Коли дивишся десь в інсті, то ці печворки та інше рябеньке подобається. Є круті варіанти. А от коли шукали квартиру купити і дивишся ці ремонти, то просто жах. Дехто як наліпить все краще одразу
Чарочка діда• 05 сентября 2024
Зачекайте, я допоможу. Ооооой, автор, як можна було таке купити!!!! Де ваші оооочі булииии?!!! Та це жаааах!!!
Я молодець?
ВільнаНазавжди• 05 сентября 2024
Вельми шановна• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Туалет у виставковому центрі. Чи то їм залишки зі складу подарували чи задум:)
это чтобы долго не засиживались.
Лукава_Кiшка• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Це не задум, таке задумати неможливо. А як варіант утилізації виставкових взірців то я впевнена, що так і є. Чого ж добру пропадать)
Доставучая• 05 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
А я вчера вот такую красоту заскринила. Теперь хочу себе ковёр с таким рисунком купить)
Регионщица• 05 сентября 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Раз-два-трись, срач почнись!!!
Зачем? Кто будет сраться? Всем пофиг на вас и на эту страшную плитку 🤷♀️
Мишка-шалунишка• 05 сентября 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Автор може хотіла інтриги і скандалу, і показати цей туалет замість свого, а ви так її підламали )
Скорая помощь• 05 сентября 2024
Ответ дляВельми шановна
это чтобы долго не засиживались.
Так можна й зомліти на унітазі ))