Твоя подружайка• 06 сентября 2024

Що б ви робили?

Ситуація
У вас є дитина і чоловік. Ви цілком справляєтесь і фінансово і морально. Для вас це комфортно і ви не хочете змін. Дитина подорослішала. Ви можете працювати за любим графіком, встигаєте налаштовувати вдома затишок і підтримуєте теплі та пристрасні відносини з чоловіком.
Здавалося б ІДЕАЛЬНО!
Але ви дізнаєтесь про вагітність і розумієте що це ідеальне життя рухне. Ви залізете в підгузки, забудете про роботу, про спокій,спілкування з друзями, походи в кафе і т.д.
Ви б родили чи наважились на аборт?
І ТАК!СИТУАЦІЯ МОЯ🤷🏻‍♀️
жар-птица Нюра• 06 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Чоловік підтримає мене в любому моєму рішенні. Але більше схильний ’не народжувати’.
Він воєнний. Ми не знаємо що нас завтра чекає. І чи поздороваємось завтра вранці!
А не дай Боже щось трапиться, я сама не потяну!
Тогда вы оба знаете, что дальше делать.
Hench• 06 сентября 2024
Та робіть як хочете, ваше тіло - ваше діло. Якщо вже вирішили то не затягуйте поки піздно не стало.
Лялькодзьоб• 06 сентября 2024
Я б дитину не проміняла на буденне життя,але це я.
Міряно-переміряно• 06 сентября 2024
Автор , у мене ваша ситуація . Але ми хоче у другу дитину . А не получається .
Я готова на все , щоб завагітніти . Один протокол еко це 300 000 грн
Міряно-переміряно• 06 сентября 2024
Ми зробили 4. Без толку
Міряно-переміряно• 06 сентября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Сделала бы аборт.
Лично мне одного ребенка вполне достаточно и я не хочу менять сейчас свою свободную жизнь ( ребенок вполне самостоятельный, 11 лет) на памперсы и отрыжки. Да и в принципе материнский инстинкт или что оно там есть, я удовлетворила вполне одним ребенком
Які ми всі різні . Моєму теж 11, але я дууууже хочу ще дітей
Міряно-переміряно• 06 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Мені 33. Дитині вже дванадцять. Була б різниця 13 років
Це жах
Я й сама не хочу вже все знову проходити. Як би раніше то так. А зараз і ситуація в країні страшна, і я вже звикла до свого побуту
Це чудова різниця .
Якщо вам 33, ви ще досить молода . Може ц вправду вам ця дитина не потрібна . У всякому випадку у вас буде час ще захотіти і зробити цю дитину .
Бурундучиха• 06 сентября 2024
Я була в такій ситуації, але до війни. Зробила тест на роботі і побалича дві смужки, через пів години була в гінеколога, щоб зробити мед аборт ( працювала в мед закладі), вона сказала сьогодні часу немає, все по запису давай в інший день. Приїхала додому розповіла чоловіку, почав вмовляти і я залишила дитину
Блискавка• 06 сентября 2024
Не рожайте
Глубоководная селедка• 06 сентября 2024
Немає сенсу таке питати в інших, бо одна лишила б, тому що хотіла б ще дітей, але планово завести не ризикнула би, а інша навпаки, чур-чур. От і відповіді - так від тих хто хоче і ні від протилежної думки.
У Вас ситуація коли Ви категорично не хочете і чоловік теж, м´яко кажучи, не в захваті. То що тут радити?
Єдине, скажу свою думку, для мене першочерговим було б питання чи зможу я цю дитину, раптом що, нормально одна забезпечити. Мова навіть не про службу чоловіка, хоча це теж, а загалом про життя в цілому.