Дитина просить таку пляшку.Чи не шкідлива вона? може хтось щось чув,читав?Поганої інформації не зустрічаю.
Не пью, не курю• 10 сентября 2024
Дадада, конечно, ничего вредного. Просто самые свежие фрукты/ягоды использовали и готовили эти вкусы эльфы на склонах волшебной горы
klaraneill• 10 сентября 2024
Конечно отрицательных отзывов не будет, это же новый продукт, вы считай подопытные бесплатно. Лет через десять пойдут официальные тесты с исследованиями и побочками
Ответ дляНе пью, не курю
Проходьте мимо.Не люблю читати пусті коментарі від людей які не компетентні і пишуть-аби написати.
Ответ дляklaraneill
я думала це як вдихати,наприклад,запах ванілі..і смак змінюється...В воду ж нічого не додається і не потрапляє...але може бути всяке
Ответ дляБез QR коду
В картриджі буде ароматизатор, от і все.
ці ароматизатори скрізь...цукерки,лимонади,морозиво....
Без QR коду• 10 сентября 2024
Ответ дляКсеничка 16
Та ні, в тому картриджі буде ароматизатор, вода проходитиме через нього. Звісно ароматизатор попаде в воду. В самому ароматизаторі, як явищі, немає нічого поганого, ми його споживаєм щоденно.
Без QR коду• 10 сентября 2024
Ответ дляКсеничка 16
Саме так.
Ответ дляБез QR коду
вода не проходить через нього!подивіться фото/відео
Не пью, не курю• 10 сентября 2024
Ответ дляКсеничка 16
Вас в интеренете забанили? Эти бутылки уже сто раз на ютубе купили, протестили и обсудили
Ответ дляНе пью, не курю
проходьте мимо!
Не пью, не курю• 10 сентября 2024
Ответ дляКсеничка 16
проходьте мимо!
В смысле?! Вы отзывов хотели? Ну так я вам подсказываю, где вы их можете посмотреть, РЕАЛЬНЫХ, не проплаченых.
Без QR коду• 10 сентября 2024
Ответ дляКсеничка 16
Подивилась. Дійсно, не проходить. Ну тоді присмачує через вдихання))
Ответ дляНе пью, не курю
я ютуб дивилась,в гуглі шукала ,читала-поганого не знайшла.Тільки пусті коменти під відео...Тому питаю у реальних людей,може хтось має,тестіл цю пляшку
Ответ дляБез QR коду
так,обманює мозок