LudaSHS• Изменено 13 сентября 2024

Обмін, наші повертаються. і що у Веселого Курська область?

1..49 наших людей повертаються з полону!
З полону повернуті 15 військовослужбовців ’Азову’!
Це група переважно з жінок, які повертаються додому після понад 2 років полону, повідомила керівниця Патронатної служби.

2 Інша новина . Бачили?
Наші там відволікають, ? Там в Курській, Машовец пише майже 30000 резерву вони перекинули, і рф пішла в наступ.
В тут наші .. дивіться скан 4 і 5
Почалося 8.09.24
Що думаєте - тактика? Розпорошення? Чи просто дрг наші?
-Инга-• 13 сентября 2024
То есть обмен это исключительно отвлечь? Обычно о нём не сообщают? Ну и логика..
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Ответ для-Инга-
Нет
Ви не зрозуміли
То 2 пункта
По другому про прорив в Веселое
-Инга-• 13 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Нет
Ви не зрозуміли
То 2 пункта
По другому про прорив в Веселое
Меня очень возмутило начало текста.
Ок)
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Ответ для-Инга-
Меня очень возмутило начало текста.
Ок)
Ну так зробила тему🤷‍♀️
1 це обмін
2 це події у Веселого
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Друга новина п2

Я про це
https://t.me/ShrikeNews/17107
🚩 В мережі з´явилося відео на якому інженерна машина СОУ прибирає ’зуби дракона’, таким чином пробиваючи шлях для нашої техніки, південно-західніше н.п. Новий Путь, Курської області.
Події відбуваються після 08.09, бо на супутникових знімках за цей день ІФС ще на місці.

Це може свідчити про активізацію бойових дій в бік Глушково. Ворожі ресурси пишуть про бої в районі н.п. Вєсьолоє, що північніше цього місця.
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Доповнення про другій новині. Події в Курській області.
Вони накопили, перекинули війська і прориваються Де червоні лініі.
А де синя внизу, то зафіксовано українська техніка.
Стрекоза любви• 13 сентября 2024
Про Веселе були дописи у зетиків. Але ніхто з них не підтверджує наш прорив. Наші теж не підтверджують.
Heksa• 13 сентября 2024
О, так, читала Машовця якраз сьгодні.

Боже, як шкода наших, які ще досі там мучаються(((
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Тобто просто зуби дракона убрали і все?
Може відволікають.
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Ще зара читала цитати Венса, і знову триндьож про переговори, американську пресу, про то саме ’ заморозити на лініях розмежування’
І зробити сірі зони.
А курська? Теж? На сьогодні теза ця не працює.
Стрекоза любви• 13 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Тобто просто зуби дракона убрали і все?
Може відволікають.
Там авіація різна постійно працює, тому мені здається, що наші щось роблять, потім у відкат йдуть. Подивимось, що далі буде.
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ну відео всюди, що бтр наші там працювали, тобто новий участок перейшли . І не там де фронт
Там, напевно, і погранців рф не має, може імітують, заїхали - виїхали
Манула• 13 сентября 2024
1. Сльози рікою від перегляду відео з першими дзвінками рідним

Боже, най усі наші як можна скоріше повернуться з полону додому
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Обмін
Графиня Шезвездицкая• 13 сентября 2024
Как любой житель Украины я рада , что сделан хоть 1 шаг к обмену Азовцев..
Но, очень настораживает это.
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Но, очень настораживает это.
Денис Прокопенко , Редис, після того обміну дорікав владі , що не використовують позицію сили, важелі, а саме - рф просила обмін, рф хоче назад тих фсб шників, кадировців і срочників, у України в цьому питанні була і є поки, позиція диктувати. Денис писав - що витягуйте Азов, у вас є карти для цього. І ви в 2022 році обіцяли.
Графиня Шезвездицкая• 13 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Все уже давно не верят в обещание нашей власти...
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
Цей обмін особливий, адже вперше за тривалий час вдалося звільнити з полону наших жінок: їх серед звільнених 23. Зокрема це цивільні українки, яких росіяни затримали та незаконно позбавили волі ще до повномасштабного вторгнення», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Україна повернула також жінок, які примусово брали участь у так званому «судовому процесі» над захисниками Маріуполя.

Крім того, на волю вийшла кримськотатарська активістка Леніє Умерова, захоплена росіяна
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
По п 2
автор LudaSHS • 13 сентября 2024
До п 1
Калина та Азов