З царем в голові• 13 сентября 2024

Чи повинні батьки допомагати у придбанні житла дітям?

Коли ми з сестрою вийшли заміж нам батьки нічим не допомагали.У сестри чоловік заможній,і вони живуть у великому будинку і мають багато нерухомості.Ми з чоловіком назбирали на 1 кімнатну квартиру ,самі зробили ремонт і живемо як змогли.
Нещодавно сусіди виїжджали і продавали відносно недорого 2 кімнатну квартиру .Нам не вистачало коштів(5000.у.о) ,запитали у батьків ,чи не позичили б нам,вони відмовили.
Кажуть такий час,підсобираєте, пізніше купите,те що захочете.
Батько хоче купити собі нову машину.Гроші є.
Я не розумію ,чому для своїх дітей жалко докласти чисто символічну суму,квартири ж дорого коштують.Незнаю чи ображатись...якось так важко,і боляче.
(У чоловіка батьків немає,він сирота з дитинства)
Дама-мадама• 13 сентября 2024
Так гроші є на машину , а не зичити, взагалі позики в родичів це найгірше, що можна придумати

Кривая спроса• 13 сентября 2024
Для меня эта ситуация не понятная, но у всех свои приколы
побольшомусекретику• 13 сентября 2024
Так позичте в сестри
По темі - мені ніхто нічим не допоміг
автор З царем в голові • 13 сентября 2024
Ответ дляДама-мадама
Так це ж батьки..
Зайченя• 13 сентября 2024
На 5к простіше в банку кредит взяти, це не великі гроші
Баба Йога• 13 сентября 2024
А у систер почему не попросили?
Вбигудях• 13 сентября 2024
Не читала текст, хочу сказать да должны помочь.

Дай бог мне сил чтобы я помогла своему ребенку хоть чем то

Говорю как женщина с опытом в браке больше 10 лет

Кидаю курити• 13 сентября 2024
Не обязаны, но могут
Баба Йога• 13 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Так це ж батьки..
Так и вы не малолетние дети. Своим детям на квартиры зарабатывайте
Міні-бікіні• 13 сентября 2024
А чего у сестры не спросили ?
А по части родителей, так у меня свекр такой же при наличии кучи недвижимости и денег. Но помочь детям с недвижимостью, так нет, все себе любимому
Дама-мадама• 13 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Так це ж батьки..
І що?
Губи з філером• 13 сентября 2024
Сколько вам надо времени отдать эти 5 тысяч?
Допустим вы купили эту квартиру, одолжив деньги, дальше за какие деньги ремонт, оплата коммуналки?
Мама фіфті цента• 13 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Так це ж батьки..
Авторе, зупиніться. Ви не дитина,а доросла відповідальна людина. Чому ви вирішили,що і досі батьки винні прокладати шлях до вашої мрії?
Поліпривіт всім• 13 сентября 2024
Можуть і хочуть,як є бажання,то звісно.Але точно не повинні.
Живчик-счастливчик• 13 сентября 2024
По возможности и желанию могут помочь родители. У них могут быть свои взгляды на это.
По теме-лучше взять кредит было в вашей ситуации
Баба Йога• 13 сентября 2024
Автор, а почему замуж за сироту вышли? Не могли, как сестра, богатого найти и с недвигой?
Ответ дляБаба Йога
Обов´язково.
В шоколаде• 13 сентября 2024
Це не обовʼязок, за бажанням батьки можуть допомогти. У вас є діти? Ви їм вже назбирали на допомогу? Це як приклад
Мішечок щастя• 13 сентября 2024
Різні батьки, різні діти, ситуації.
Я гадаю, якщо б змогли, то дали б гроші. Може ваш батько мріє нарешті на нову машину пересісти, а тут йому в карман заглядають.
Зробіть висновки, може ви своїм дітям на житло вже починайте збирати.

Доль Чекомбана• 13 сентября 2024
Ну подарите родителям 5 тыс $, раз для вас это «чисто символически»
Баба Йога• 13 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Обов´язково.
Вы себе своё жильё оплатите для начала.
Вбигудях• 13 сентября 2024
Смотря где и какие проблемы у детей, если хотя бы 1 к КВ есть уже то хорошо. Родителям недолго осталось.
Люди наверно и так отказывали себе во всем сейчас есть возможность пожить и поездить, может человек к этому шел много лет?
Вбигудях• 13 сентября 2024
Ну я бы спросила да да нет нет , а так наверно все же взяла бы кредит или займ
Домашка• 13 сентября 2024
Не звинувачуйте їх і не ображайтеся на них. Такі вже вони є.
Колгоспниця• 13 сентября 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Так це ж батьки..
И что? Они вас родили и вырастили, но это не значит, что теперь всегда вам должны. Вы взрослая, они могут теперь и для себя пожить.
Поліпривіт всім• 13 сентября 2024
Ответ дляЗайченя
Однозначно треба було брати,але вже все,певно продано
Чупа-чупс• 13 сентября 2024
Мы когда то были в похожей ситуации с мужем. Сестра у меня тоже при хорошем муже. А мы собирали на квартиру и когда решились покупать, не хватало около 8т. Моя мама и мой папа помогли. Безвозмездно. И за это им огромное спасибо.
Если бы отказали - я бы обиделась..
Гуру троллинга• 13 сентября 2024
Мои родители бы мне последнее отдали, сколько бы лет мне не было. Но все люди разные
Ответ дляГуби з філером
За півроку віддали б
Українська зірочка• 13 сентября 2024
Повинні не повинні )(уі їх знає
Мені не допомогли , брату дали все , все віддали.
Починаючи з весілля ..
Мені ні-чо-го
Зараз ще батькам 1000 грн винна
Ну таке життя
Так так гроші лише в борг мама дає
про великі суми мова не йде