Все буде Україна• 13 сентября 2024

Хочу обеспечить ребенка жильем чтоб не вкалывал на заводе

Как я
Одну взяла в ипотеку
Потихоньку коплю на первый взнос второй
Да,Пашу
Но возможно мой сын не будет....
Мои родители не удосужились нам помочь с жильем
Росли как трава в поле но все получили во и на том спасибо
автор Все буде Україна • 13 сентября 2024
Женщина не должна падать на заводе как мужчина(
Жаль наших женщин

Лукава Кішка• 13 сентября 2024
Ага. И война придет. Как у меня сейчас
Сижу_и_плачу• 13 сентября 2024
Какая связь между квартирой и заводом? Между образованием и заводом связь есть. А вот между заводом и квартирой не вижу
ЛижТолько• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Жаль наших женщин
Так а почему пашете Вы, а не сын потом?
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну только у меня во
А работаю на заводе
Не все могут устроиться в начальники
Ответ дляЛижТолько
Так а почему пашете Вы, а не сын потом?
Старт у ребенка должен быть а не вкалывать в молодости как я
Баррикадница• 13 сентября 2024
Мене так батьки забезпечили квартирою. В Донецькій області. Краще б вони більше відпочивали

Відірву та викину• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну только у меня во
А работаю на заводе
Не все могут устроиться в начальники
Ну значит такой вы специалист, только для рабочей и годитесь
ЛижТолько• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вы могли бы хоть сейчас не вкалывать. Старт - это мозги и хорошее образование. И понимание, что успех зависит от тебя, а не мамы с папой.
Ответ дляВідірву та викину
А вы думаете те все с во могут быть в начальниках?
Відірву та викину• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Кто с мозгами. И кто учился. А не корочку получал
Трусиковед• 13 сентября 2024
Сегодня мне сказали одну вещь - что дети, на самом деле нам чужие люди, они вырастают и отделяются, нельзя их на первое место ставит.
Не заработает сын на квартиру, то унаследует Вашу на старость лет. А сам пусть крутится
Планшетница• 13 сентября 2024
Ваша справа. Якщо вам в кайф ’вкалувати’, ну не відмовляйте собі.
Сижу_и_плачу• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну только у меня во
А работаю на заводе
Не все могут устроиться в начальники
Ну была бы у вас квартира, ели бы вы что? Или если бы у вас была квартира, вас бы в начальники взяли?
Ответ дляЛижТолько
Родители должны помочь своему ребенку жильем если это в их силах
жінка незаміжня• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Жаль наших женщин
Вчитися і працювати нормально для вас не варіант?
Riesling• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Правильно, пусть мамка пашет до пенсии, а сыначка - он не для работы.
Позитивна• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну только у меня во
А работаю на заводе
Не все могут устроиться в начальники
Краще розвивайте в сині лідерські якості та впевненість у собі, а ще прививайте любов до навчання, тоді і пахати на заводі не прийдеться. Батьки не повинні забезпечувати дітей житлом.
Позитивна• 13 сентября 2024
Ответ дляЛижТолько
Не пояснюйте, не дойде) комусь треба і на заводі працювати. Цікаво як син буде забезпечувати свою сім´ю))

Несу добро людям• 13 сентября 2024
Ну убейтесь на ту ипотеку, а сын в 19 купит свою за личные средства.а вы ещё и не выплатите.... Короче, дети сейчас умнее нас, тогдашних детей, они такую херню чудить не станут.
Толку вашему сыну от хаты, если его мама будет зла, больна, и плакать?!
ПробілНеПрацює• 13 сентября 2024
Это конечно хорошо.что вы такая заботливая мама.Но в наших реалиях невозможно предугадать.Толку с того,что мы купили в 2021 ребенку квартиру и родителям,только вот неизвестно как дальше будет.Тоже думали,что ребенка обеспечили.С собой недвижимость не заберешь.
Не рахую, а вважаю• 13 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я не автор, але відповім, я познайомилась з родиною в квітні 2022 року, якій я допомагала, вони з дуже маленького містечка, виїхали в першій день війни, то розповідали як в маленьких містах, або завод або на ринку щось продавати, але там конкуренція,своя мафія, пальки в колеса від конкурентів, влади(від пожежників до податкової). Не всі в Києві чи великих містах живуть нажаль. Інколи, в маленькому містечку завод єдиний вихід, щоб з голоду не померти і тягти родину
Первая ласточка инфляции• 13 сентября 2024
Мама напахала на заводі на 1к квартиру для мене. Здавали її постійно, бо я жила у чоловіка. Потім я розлучаюсь і лишаюсь одна з 2 дітьми...
Продаю ту однушку, докладаю свої відкладені 10тис дол за все життя, і купляю 3к мені з дітьми.
Завдяки мамі. Якби не вона - їхали б в село до батьків... бо аренду б не потягнула одна.
Riesling• 13 сентября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Да, у нас все малолетки покупают хаты, особенно если мамка ему всю жизнь в попу дует
100pudov• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Знаєте, у вашому тексті не відчувається великої сили. Пів життя працювати на своє житло, іншу половину на житло сину. Чи не правильніше буде, якщо він попрацює? Тим більше, що колись йому ще й спадщина буде.
Позитивна• 13 сентября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Бідна мама
Сижу_и_плачу• 13 сентября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Але всі можуть переїхати, якщо мають бажання
Ответ дляПозитивна
Бідна мама
Так..ми до моїх 18 на дуууже сильній економії були, щоб змогти купити ту однушку.
А і так...я зараз теж відкладаю на квартиру. Чи то одному з дітей. Чи то мені на пенсію.
За 5 років назбирала на 1к, але через війну поки не купляю..
Не рахую, а вважаю• 13 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Я не буду з вами сперечатися. Але деякі люди живуть в такій дупі, в маленькій містечках, селах, де вода по годинам зранку і ввечері по 2 голини то вже супер, або свій колодязь, де з розвагсільскмй клуб і самогон і інщого життя вони не знають. Я з початком війни волонтерила десь рік, називалась, якй рівень життя і що нічого хорошого там немає. Як ти в тому варишся,то не у всіх є сили з того вирватися