Ух яка ж Я• 14 сентября 2024
На сколько надо похудеть?
Рост 161, вес 56-57 сейчас.
Не ржите, сфоткалась как смогла)
Василина Семеніч• 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Спорт есть, похудела уже с ним, но дальше не идёт
С тренером?
Клин_Кляйн• 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Есть спорт, уже 2 года... Без него я бы не похудела. Но вот дальше не подтягивается ничего.
Ви народжували?
Мавка• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вы гоните?
Це я так розумію ви питаєте не помиляюсь я, ні)) можете почитати для чого жир в організмі жінки й як це зв´язано з гормонами)) якщо ви крім форуму щось читаєте
НаливайКа• 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Значит вопрос в питании. В его составе
Ответ дляУх яка ж Я
Кардио и йога - для удовольствия) Мне очень нравятся эти тренировки, приносят радость) Убирать их точно не буду, наоборот хочу кардио два раза сделать. Силовые - скучно, хожу туда только потому что ’надо’...
якщо хочете набрати м’язи, то без силових ніяк. це самий короткий шлях до красивого , пропрацьованого тіла. звичайно, харчування адекватне має бути, на сьогодні вам потрібен помірний дефіцит каллорій
П´яна вишня• 14 сентября 2024
Ответ дляКатастрофа
Красотка, потролить нас пришла?
В каком месте красотка? И как нужно выглядеть, что бы женщину на фото считать красоткой
Ух яка ж Я
• 14 сентября 2024
Ответ дляkit-voyak
Мне главное - убрать лишний жир. А мышцы уже как получится. Нет так нет, я просто хочу чтобы лишнее не мешало и кожа не висела.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 сентября 2024
Ответ дляМавка
Мені майже 42, зріст 169, вага 57. Я знаю про що говорю. Автору треба скинути не менше 5 кг.
П´яна вишня• 14 сентября 2024
Ответ дляСвій варік
Рост минус 100. Это должен быть ваш граничный вес.
Эта формула для любого типа фигуры
Хрень
Мавка• 14 сентября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну так у вас не 45 кг, вибачте, у вас дефіциту немає. У автора немає зайвої ваги, й якщо вона почне худнути далі як їй пишуть на 6-8, почнуться проблеми з гормонами. Я теж знаю про що я пишу, бо у мене рост 160, вага була 50 кг, й після 40 це погана вага для здоров´я
Черпак_для_фантазий• 14 сентября 2024
Ответ дляMirinda78
Привет, сестра😄похожая у меня фигура, нет талии и жопы. Рост 158, вес 48. Я б похудела на 6 кг. Так будет более утонченно выглядеть
а зачем такие позы раскаряки? странно..
Черпак_для_фантазий• 14 сентября 2024
Ответ дляMirinda78
зато стопа длинная, какой размер?
Черпак_для_фантазий• 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Это трусы))
Шорты такие короткие не ношу
вы серьезно, зачем такие трусы, парят же..
Черпак_для_фантазий• 14 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
Ох. У мене довгий шлях. Стреси, травми, закачка в залі в скрюченому стані.
Мій шлях вже скоро буде роки 2.
Болючі масажі спочатку по 20 сеансів кожен день з чорними синцями ходила, раз в декілька місяців, потім дійшло до 10 раз в півроку, але між цим чоловік тригери на плечах, спині пропрацьовував. +пілатес з реформером і іншим обладнанням тричі на тиждень, плавання півроку майже нічого не дало, хоча мене і на змагання запрошували, аое моїй цілі не допомогло. Пару місяців займалась в залі з реабілітологом тренером, допоміг з гіперлордозом. Є бажання до нього повернутися, але зараз не дуже зручно їздити до нього.
Зараз я дійшла нарешті до того що шліфую і дошліфовую
(знайшла реабілітолога масажиста який і вправи робить і приїжджає до мене додому )
Коли відчую що в мене пройшли певні блоки, які ще не поспішають покидати моє тіло, і я краще контролюю мʼязи всі - повернуся в звл, щоб набрати мʼязової маси. Бо дуже боюся повернутися в чкрепашку-ніндзя( наче і струнка, і мʼязи красиві, але не дуже функціональні і з кривою осанкою)
Скажу одне- це довго, дорого і складно.
Можливо можна і швидше бцдо б дійти до того до чого йшла, але потрібних людей я зустрічала не моментально. Дцже складнл знайти професіоналів, які не просто гроші з тебе беруть, а реально процюють з твоїми проблемами і зацікавлені в результаті
Мій шлях вже скоро буде роки 2.
Скажу одне- це довго, дорого і складно.
могла бы порекомендовать своего массажиста и дать его контакты. ссылку на соц сети? спасибо.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 сентября 2024
Ответ дляМавка
Залежить також від зросту. У автора зріст на 8 сантиметрів нижче мого, а вага така, як у мене. Їй, як мінімум треба скинути 5 кг, якщо вона хоче бути худою. Формула від зросту - 100 давно вже неактуальна
Ух яка ж Я
• 14 сентября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В смысле парят?) У меня все такие, ничего не парит. Люблю шортиками)
И вообще у нас сегодня холодища, лучше бы парило🥶
Ловлю капці• 14 сентября 2024
Ответ дляMirinda78
и снова раздвинутые ноги
у вас недостаток секса?
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ви пропонуєте чи просите? Мій реабілітолог не веде проф.соц.мережу( з однієї сторони я йому кажу що йому для розкрутки себе уе треба, з іншої я в цьому не дуже зацікавлена, бо буде складніше знаходити час на мене 😂
В особисті можу порекомендувати, якщо напишете
Черпак_для_фантазий• 14 сентября 2024
Ответ длявре_Динка
прошу) буковка не та затесалась в слово ’ могла’, сорри
Мексиканочка• 14 сентября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Якщо круг крутити теж не з´явиться?
Мне помогло. Тоже ппямоугольник был
Мексиканочка• 14 сентября 2024
Ответ дляП´яна вишня
Надо быть обычной реальной женщиной. На пляже красотки такая редкость. А тут все фыркают прям такие идеальные.
Мексиканочка• 14 сентября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Ничего не висит. Просто кардио отложите на полгодика, накачаете попец и дальше бегать)
Люблю джаз• 14 сентября 2024
Ответ дляMirinda78
Шо за раскоряка
Люблю джаз• 14 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
На фото у тети с кепкой фигура намного лучше чем у автора .
У автора как у тети которая за кепкой .
Люблю джаз• 14 сентября 2024
Ответ дляМексиканочка
Мне помогло. Тоже ппямоугольник был
Покажите до и после