Nina-2f76• 14 сентября 2024

Сурмама

Дівчата, прошу не засуджувати. Намагаємося вже довго завагітніти, але марно і сил лікуватися більше не має. Вирішила шукати сурогатну матусю. Але де і як? Які агенції цім займаються?
Прошу поради і збираю інформацію.
Onyx83• 14 сентября 2024
В репродуктивные клиники обращались?

Toonika• 14 сентября 2024
мои знакомые искали по знакомым и сэкономили вдвое (обл. центр). клиника в Киеве не брала без договора нотариального - оформили и прошли все этапы с первого раза успешно.
автор Nina-2f76 • 14 сентября 2024
Ответ дляOnyx83
В репродуктивные клиники обращались?
Так, але марно((
ickpa• 14 сентября 2024
Ответ дляNina-2f76
Так, але марно((
В смысле? Сейчас очень многие клиники предоставляют услугу сурмама…
автор Nina-2f76 • 14 сентября 2024
Ответ дляickpa
Так, звичайно. Шукаю перевірену клініку чи агенцію, може хто має досвід.
Я сама лікувалась та обстежувалась в клініці в Харкові, мені не сподобалось, купа грошей і ніякого результату. Та і в Харків більше не поїду, тому шукаю в інших містах.
ickpa• 15 сентября 2024
Ответ дляNina-2f76
Ivmed Киев.
Работают с сурмамами точно. Лично у Меня такого опыта с ними не было, но листала брошюры их клиники пока ждала приемов. Личный опыт это положительный результат Еко у них - 6й месяц уже сопит в кроватке.
Удачи вам!
Gadi• 15 сентября 2024
Подруга до війни була сурмамою. Виносила і народила дитину для іноземної пари. Клініки назву нажаль не пригадаю. Знаю тільки, що в Києві.

автор Nina-2f76 • 17 сентября 2024
Ответ дляGadi
Чи не могли б ви назву спитати?
Gadi• 17 сентября 2024
Ответ дляNina-2f76
Чи не могли б ви назву спитати?
Спитаю, Але не обіцяю швидку відповідь. Вони з донькою виїхали з України, в там, де вони, чи то нема зв´язку, чи то дорого, вона дуже рідко відписує