Розвідка Маші• 14 сентября в 22:50
Дивна поведінка чужої дитини відносно моєї. Як бути?
Прийшла із сином (1,5 р.) до подруги в магазин продуктів. Вона пригостила малого печивом (не з цього магазину, магазин ковбас та сиру взагалі), дитина колупає те печиво, ми спілкуємось, аж тут відвідувачі. Ми відійшли, щоб не заважати. Зайшла мама із сином (десь 3-4 р). Він одразу: – Я хочу такое же печенье, как у малыша!
Мама нічого конкретного не відповіла. Цей малий думав-думав і почав сесію пасивної агресії: – Он некрасивый! Он противный!
Мамця мовчить. Далі починає хизуватися іграшковим мобільним перед моїм малюком, а йому однаковісінько! Розчавлений, ображений та голодний на печиво, перед виходом торкається до пальчика на нозі мого сина і втікає. Боляче не зробив, бо тоді б історія мала продовження, просто, як зміг, показав своє "пхе"! Я була не готова до такого "приколу", але тепер обдумую варіанти, що (і кому) казати й робити. Досвідчені мами, підкажіть, будь ласка. Чи поділіться своїми трешовими історіями та тим, як геніально вийшли переможницею.
Баба на горошині• 14 сентября в 22:53
Мдаааа... В чем вы собрались выходить победителем? Между вами и ребенком 3-4 лет?))). Вам на работу пора, зеседелись уже, деградация пошла.
Прагматик флегма• 14 сентября в 22:53
Это дети.
Вы решили, что тот 3хлетка сильно что-то понимает?
Бабця в мештах• 14 сентября в 22:55
Ответ дляПрагматик флегма
Это дети.
Дитина можливо і не розуміє. Але його мама могла щось і сказати йому.
Шлях до зірок• 14 сентября в 22:55
Якой ше переможницьой? Ви з трирічками змагатись надумали?))
Несу пургу• 14 сентября в 22:56
Ответ дляРозвідка Маші
Я не Маша, але таки розвідка)))))
Сказали бы, отойди отсюда, дибил.
И все.
сладкий_ноябрь• 14 сентября в 22:57
Я б поділилась печивом
Дитині 3, там мізків не набагато більше ніж в 1,5 річної
Тётя Хрюша• 14 сентября в 22:57
Ответ дляЭмчЭндЭм
Как меня кумарят эти подруги продавца в магазине.
Тема не подруг продавців, але я вас підтримаю. Згодна з вами на 💯.
Бурундучиха• 14 сентября в 22:58
От недолугі мамки пішли
Виростіть свого до 3-4-річного віку, а потім похвалитись, що ваш утне
Бабця в мештах• 14 сентября в 22:57
Ответ дляSo_so
Я в такой ситуации бы заговорила с ним ласково. Возможно попросила бы у подруги ещё одно печенье и спросила у мамы разрешения угостить.
Хто повинен говорити лагідно? Тут же що не тема, то до чужих дітей ти не маєш права і обмовитись. У того хлопчика була своя мама і вона мала на це відреагувати.
Шлях до зірок• 14 сентября в 22:58
Ответ дляБабця в мештах
Може й відреагувала. Але не в магазині при всьому чином народі.
Розвідка Маші
• 14 сентября в 22:58
Ответ дляПрагматик флегма
Это дети.
Він був із мамою. У неї ж має бути якесь розуміння? Ні?
Бабця в мештах• 14 сентября в 22:58
Ответ дляЭмчЭндЭм
Чим? Мені дійсно цікаво. Зайшла той зайшла
ЭмчЭндЭм• 14 сентября в 23:01
Ответ дляБабця в мештах
Потому что это рабочее место как и любое другое. Если у врача на приеме будет сидеть подруга, печенье крошить, или у учителя. Или к водителю автобуса подсчет, кофе выпить, тоже норм?
Xвостокрутелка• 14 сентября в 23:03
Ответ дляБутерброд з ікрою
3-4 года - это ещё тоже бестолкое дитя, а не академик
Дитя має маму, яка б могла зробити йому зауваження
Чарочка діда• 14 сентября в 23:03
Ответ дляРозвідка Маші
А що та дитина такого трешового зробила? Я так і не зрозуміла. Торкнулася пальця?
Околовита• 14 сентября в 23:04
Ответ дляРозвідка Маші
А що такого дитина зробила і яку реакцію від мами ви чекали?
Прагматик флегма• 14 сентября в 23:04
Ответ дляРозвідка Маші
Вы идеализируете людей. Это пройдет
Околовита• 14 сентября в 23:04
Ответ дляЧарочка діда
У автора декрет головного мозку
Всім шампаньського• 14 сентября в 23:05
Ответ дляXвостокрутелка
Полно мам которым вообще наплевать на такие ситуации. И не важно сколько ребёнку, 3-5-7. Ребенок козлячит, а мама как буд-то не замечает. А не дай бог замечание сделать, сразу истерика наступает
Розвідка Маші
• 14 сентября в 23:05
Ні, шановні, не в мене декретна деградація, а в тих, хто не може докумекати, що були не лише двоє малих, а й дві дорослі жінки, кожна з яких може якось коригувати поведінку своєї дитини! Чи ви мовчите й своє робите, коли ваша творить якусь дичину, відносно чужої дитини?
P.S. Ділитися замацаним печивом – якось не зовсім гігієнічно, як мінімум. Людина собі до чаю купила, а інших гостинців не мала.
Околовита• 14 сентября в 23:07
Ответ дляРозвідка Маші
Ну то докумекайте, що дитина 3 років нічого такого не зробила, щоб у вас зараз була істерика.