Розвідка Маші• 14 сентября 2024
Дивна поведінка чужої дитини відносно моєї. Як бути?
Прийшла із сином (1,5 р.) до подруги в магазин продуктів. Вона пригостила малого печивом (не з цього магазину, магазин ковбас та сиру взагалі), дитина колупає те печиво, ми спілкуємось, аж тут відвідувачі. Ми відійшли, щоб не заважати. Зайшла мама із сином (десь 3-4 р). Він одразу: – Я хочу такое же печенье, как у малыша!
Мама нічого конкретного не відповіла. Цей малий думав-думав і почав сесію пасивної агресії: – Он некрасивый! Он противный!
Мамця мовчить. Далі починає хизуватися іграшковим мобільним перед моїм малюком, а йому однаковісінько! Розчавлений, ображений та голодний на печиво, перед виходом торкається до пальчика на нозі мого сина і втікає. Боляче не зробив, бо тоді б історія мала продовження, просто, як зміг, показав своє "пхе"! Я була не готова до такого "приколу", але тепер обдумую варіанти, що (і кому) казати й робити. Досвідчені мами, підкажіть, будь ласка. Чи поділіться своїми трешовими історіями та тим, як геніально вийшли переможницею.
Чарочка діда• 14 сентября 2024
Авторе, це ще у садочок не пішли, там же ж не будете через день обдумувати різні історії і як вийти переможцем. Якщо дитину не зачепило ніяк, я вже до вечора і забула б про цю ситуацію.
БоВжеВільна• 14 сентября 2024
’Трирічка почав сесію пасивної агресії, показв своє ’пхе’’...
Де ви цього начиталися?
Уходя дверю не хлопать• 14 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Ні, шановні, не в мене декретна деградація, а в тих, хто не може докумекати, що були не лише двоє малих, а й дві дорослі жінки, кожна з яких може якось коригувати поведінку своєї дитини! Чи ви мовчите й своє робите, коли ваша творить якусь дичину, відносно чужої дитини?
P.S. Ділитися замацаним печивом – якось не зовсім гігієнічно, як мінімум. Людина собі до чаю купила, а інших гостинців не мала.
Мама мальчика выбирала сыры и колбасы, пока продавец вместо работы трещала с подружкой. Мальчик никакой дичи не творил, потому мама его и не дергала
Oksania_mama• 14 сентября 2024
Ваша дитина нормально відреагувала - ігнор.)
Якби ваш маля злякався чи ще щось, тоді можна було б підключатися, але через ту матір, щоб спілкувалися рівні.
Але не треба підлабузничать до чужої дитини, як тут пропонують - ділитися, розмовляти, вмовляти... Навіщо? Думаєте, що якщо будете хорошою людиною до чужої дитини,то вас і вашу дитину полюблять і не насеруть на голову? Ні, це не працює.
Начальник Анонимов• 14 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Я не Маша, але таки розвідка)))))
Я на таке не реагую і навіть не вслуховуюсь, що чужі діти белькочуть, так на них пофіг, реально. Я допоможу чужій дитині, тільки , як буде небезпека для цієї дитини, на цьому моя увага закінчується.
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
В чому проблема буда сказати, що такого печива в магазині не має, і якби у вас було ще, що ви б обовʼязково поділилися?
Ви ж стояли і теж ніяк не реагували на все це.
Начальник Анонимов• 14 сентября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Как меня кумарят эти подруги продавца в магазине.
Ще і як)))
18 мнеУЖЕ• 14 сентября 2024
Не так написали, треба було написати 3х річний лоб/лось/детина/кобила полізла до мого малюсенького малюка і своїм лосиним пальцем показала. Дітей немає якщо що, але є дітні подруги, нащастя більшість адекватні, але є і такі, що ото як на рік-два старше їхньої дитини то лоб, лосиха, кобила, посміла сміятися/плакати/кіндер попросити як священне золотко спало, то невже того 4 річного лоба не можна було сокирою зарубали, щоб ті свої пісні не співав і не стрибав і солодкій маленькі, самій манюні спати/їсти/сидіти і соплі в пухирі пускати не заважало
Чарочка діда• 14 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Яка там дичина у поведінці? Вихваляння? Це нормальна поведінка, всі діти такого віку і старше хваляться одне перед одним
Начальник Анонимов• 14 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Він був із мамою. У неї ж має бути якесь розуміння? Ні?
Мама поступила розумно. Не вичитувала своє дитя при вас і інших. Може , щось дома і скаже, я б не казала. Але те що не привернула до цього уваги, то правильно. Дитина її про це забуде і все. А як приверне увагу, то дитина може заспіль акценти такі робити.
Бабця в мештах• 14 сентября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Потому что это рабочее место как и любое другое. Если у врача на приеме будет сидеть подруга, печенье крошить, или у учителя. Или к водителю автобуса подсчет, кофе выпить, тоже норм?
Не путайте грешное с праведным. Ладно
Начальник Анонимов• 14 сентября 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Дитя має маму, яка б могла зробити йому зауваження
З якого це дива, вичитувпти своє дитя при всіх? Щоб іншій мамці догодити?
ЭмчЭндЭм• 14 сентября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Не путайте грешное с праведным. Ладно
Удалено администрацией...
Бабця в мештах• 14 сентября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
То ж автор написала, що вони з дитиною відійшли, щоб не заважати. Читайте уважніше
Розвідка Маші
• 14 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
Дякую щиро за адекватність. Підлабузнюватись не збиралась точно. Просто зрозуміла, що не готова до таких випадів.
БоВжеВільна• 14 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А почему вы не предложили этому малышу печенье?
а должна была?
Не гавкаю- но охраняю• 14 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
а должна была?
Да, конечно. Или объяснить, что к сожалению, больше нет печенья и предложить что-то еще.
Начальник Анонимов• 14 сентября 2024
Короче автор, вам в угоду інші батьки своїх дітей не будуть вичитувати при вас, запам´ятайте. Дома, можливо. Як битиме моя дитина когось, чи ображатиме, я зупиню це все звісно, і скажу, що так не можна. І це зробить кожна нормальна матір. А як одна дитина щось там каже своє, то вибачайте, не подобається ідете в інше місце, але вичитувати дитину при вас і вчити поведінці при комусь нормальна матір не буде. Дома навчить, і розкаже, але не при вас..
БоВжеВільна• 14 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
с какой радости она должна предлагать что-то или давать кусок пожеванного печенья чужому ребенку?
Начальник Анонимов• 14 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Не можна чужим дітям нічого пропонувати без дозволу батьків. Через 7 років, такій дитині підійде підофіл і запропонує подивитися на кошенят, чи печиво зі снодійним дасть. І ця дитина піде, бо мати не сказала, що ні в якому разі ні в кого нічого не бери.
Oksania_mama• 14 сентября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Схоже ви трохи злякалися за свою дитину, може навіть подумали, що той інший куку. Не куку, звичайний маленький хвалько, може він Лев за гороскопом))))) Може трохи звик до всехней уваги до себе, ось і почав ’виступати’)
Мовчки спостерігайте в таких випадках, орієнтуйтеся на свою дитину, ну і на дистанцію, щоб не переходили особисті кордони.
Не гавкаю- но охраняю• 14 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Нет, достать из пачки новое печенье и предложить его маме. Тогда его мама ответила бы - ок и спасибо или не надо/нельзя.
Это нормальное поведение. Или увести сразу своего ребенка.
Это нормально.
Поведение автора - не нормальное.
Это нормально.
Поведение автора - не нормальное.
Я Вас не боюся• 14 сентября 2024
В первую очередь вы должны объяснить СВОЕМУ ребёнку, что произошло и почему тот ребёнок так поступил. И да, в полтора года дети уже много чего понимают
А в ситуации с тем ребёнком, вы могли сказать его маме, что вам неприятно такое поведение ее ребёнка по отношению к вам 🤷🏼♀️и чтоб она как-то повлияла
Пьяная вишня• 14 сентября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
У хлопчика є мама із ротом
Не гавкаю- но охраняю• 14 сентября 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Фигня. Я вот так говорила, говорила. В итоге в кружке всем детям на Рождество выдали сладкий подарок, а моя деловая колбаса отказалась - мама же сказала не брать у чужих.
Преподы оказались странные и не отдали мне подарок.
Мне было неприятно, что все дети вышли с подарками, а мой ребенок нет.
БоВжеВільна• 14 сентября 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Это нормально.
Поведение автора - не нормальное.
Это нормально.
Поведение автора - не нормальное.
из какой пачки? не было у нее никакой пачки, и других продуктов с собой не было. да и не в этом дело. не должна она вообще ничего предлагать чужому ребенку.
Не гавкаю- но охраняю• 14 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Значит нужно было выйти из магазина со своим ребенком или отойти подальше.
Розвідка Маші
• 14 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
У мене просто було відчуття, що я не змогла захистити свою дитину. На нього говорили неприємне, могли завдати біль, а мене тупо заціпило((((( ще й тут лайном обкидали, але це норма, інакше рідко буває)
Все буде Україна• 14 сентября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Де ви цього начиталися?
Мамки годовасиков часто трехлеток считают здоровыми злобными кабанами, которые так и хотят умышленно обидеть их царапинку ))