Телячі ніжноСті• 15 сентября 2024
паралельні життя
читала про це багато.
але не можу усвідомити і зрозуміти.
одна душа, один розум і свідомість. як можна проживати паралельні життя в різних реальностях
але не можу усвідомити і зрозуміти.
Колдунья-вещунья• 15 сентября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
А ви у мужиків спитайте
А они откуда знают?
Спілий баклажан• 15 сентября 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
А они откуда знают?
Так вдома одні, з блядями інші🤣, чим вам не паралельні світи
Паспортний стіл• 15 сентября 2024
Це просто сюжет фільму. Що це ви читали таке?
Більше схиляють що померлі переходять в інший світ, який майже такий як цей, тільки на інших хвилях, вібраціях. Вони можуть не надовго і зрідка приходити в наш світ, але це складно, і не дозволено.
А щоб я зараз в іншому світі то ні😃
Телячі ніжноСті
• 15 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
А щоб я зараз в іншому світі то ні😃
ніби дух втілюється паралельно в інші життя.
а всі ми - частинки того духа.
не окремо душа родиться/живе/помирає/родиться.. а просто іскра духу
а всі ми - частинки того духа.
Телячі ніжноСті
• 15 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
не там вы ищете ответы автор.
а де?
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
а де?
я не сильно в теме, но здесь точно нет, здесь про материаильные и физические вещи самое оно, вот реально в подробностях, а тонкие материи это не тут.
Телячі ніжноСті
• 15 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
цікаво почитати слова реальних людей.
роликам в ютуб не вірю
ЧупакабраЗеБест• 15 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
цікаво почитати слова реальних людей.
роликам в ютуб не вірю
я тоже интересуюсь этой темой, но круг общения пока не искала.
Телячі ніжноСті
• 15 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
читаєте чи дивитесь якісь відео?
я не хочу кругу спілкування. просто цікавить інформація
Заставляличка• 15 сентября 2024
Наскільки я вивчала тему реінкарнації, то душа це не є ваша особистість, а щось типу глибоко схованої підсвідомості. Тому, залежно від розвитку душі, вона може проходити декілька уроків одночасно у різних тілах.
Телячі ніжноСті
• 15 сентября 2024
Ответ дляЗаставляличка
Важко це зрозуміти... якщо душа це різні свідомості, то як вони потім зливаються.
І конкретна особистість з думками, досвідом, відчуттями - невже це все буде втрачено
Заставляличка• 15 сентября 2024
Душа одна, вона навіть може не цілою одиницею втілюватись, а якоюсь частиною залишатись десь там, де мешкають душі.
Так, на жаль, наскільки я зрозуміла, особистості після смерті не буде. Щось типу, як грати персонажем в грі, а потім з неї виходити. Мислення ж залишається не персонажа. А ті люди, яких ми дуже любили при житті, після смерті можуть бути мимо проходящими душами. Якось сумно мені від цього усвідомлення.
Ну а досвід минулих життів, це не ваш, а душі. То були зовсім інші люди. От по сеансу регресії я в одному життів була знахарем, ще була мудрецем на сході, як казав регресолог, ледь не божественна сутність. А в цьому житті я тупорогий олень, який постійно робить невірний вибір. Мені тільки інтерес до містики і езотерики залишився.
Телячі ніжноСті
• 16 сентября 2024
Ответ дляЗаставляличка
Маєте на увазі, що мислення зникне? В такому разі, життя одне. Якщо свідомість і ’я’ людини зникає.
А коли Ви були в регресії - то відчували думки тої себе чи хоча б щось відчували?
Заставляличка• 16 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Може після смерті ще якась частина особистості залишиться, а потім після переходу душі кудись там, хто його знає, як та душа буде думати. Але, до прикладу, якщо подумати логічно - психічно хворі люди, які себе не усвідомлюють, не можуть же мати таку саму душу. Тому думаю, що ’я’ стирається. Душа може пам´ятати свої життя, але ви ж, як особистіть, не пам´ятаєте і тих особистостей вже немає, тільки якісь фонові інтереси чи страхи.
При регресі я бачила картинки зі сторони, думок і емоцій не відчувала ніяких. Це тільки при питаннях про відчуття приходили знання, які емоції і відношення до чогось тоді були. Хоча інші люди можуть так заглиблюватись при регресі, що вони дійсно ’там’, як в віртуальному кіні. Кому як пощастить і в кого яке сприйняття.
Доречі, часто повторювані сни з дитинства можуть бути спогадами. Чи ефект дежавю при перегляді фільма. Мені дуже часто снилось, як я топлюся в болоті (це з того життя де я була знахарем) і ще снилось, що я в середині якогось не то замка, не то храма, таке щось античне, як в Царі Скорпіонів. До сих пір пам´ятаю мраморні стіни і сходи, і збоку спуск в обрядове приміщення. Але це життя в регресіях поки не зловила.
А ви проходили регресії?
Телячі ніжноСті
• 16 сентября 2024
Ответ дляЗаставляличка
А ви проходили регресії?
регрес не проходила, але багато про це читаю.
в мене поки нестабільний психологічний стан і потрібна допомога психолога.
тому думаю, що регрес мене може ’загнати’ кудись в глухий кут.
мені дуже цікаво чому я така слабка, чому боюсь всього, чому мене не люблять люди, чому я якась така ніяка.
але з іншого боку, мені страшно в регресі піддатись чиємусь впливу.
Заставляличка• 16 сентября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Мене чомусь теж з дитинства не любили люди, так і не зрозуміла чого.
Не думаю, що треба боятись регресу, я була при повній свідомості, в будь який момент можна відкрити очі. А як боїтесь, взяти з собою близьку людину, як підстраховку. А ще краще - послухати онлайн вебінар регресолога, взнати щось нове, і пройти в кінці зі всіма сеанс регресії. Буде не конкретно по вашому запиту, але все одно можна щось взнати.
За нестабільний стан - в мене з дитинства депресія, я за це навіть не парилась.
Телячі ніжноСті
• 18 сентября 2024
Ответ дляЗаставляличка
я також це відчула.
не регрес в регресолога, а в психолога (просто був регрес в молоді роки, потім внутріутробно, а далі).
але я йшла просто вирішити проблему і не копала чи не дивилась далі.
одне - це задусили. я сказала тоді перше, що прийшло на думку - 1 рік. і та дитина не вижила.