Мая твая не панимать• 15 сентября 2024

Ментопластика. Встановлення імпланта в підборіддя, порадьте

Хто робив чи планує і вивчав це питання, поділіться досвідом. Де краще зробити, шукаю бажано на заході україни клініку, лікаря. Як у вас пройшло і чи задоволені?
У мене скошене підборіддя, недорозвинута нижня щелепа, дозріла до рішення зробити пластику, встановити імплант, але шукаю де..в кого...
Голубая фишка• 15 сентября 2024
А чому не в Києві?

автор Мая твая не панимать • 15 сентября 2024
Ответ дляГолубая фишка
А чому не в Києві?
Можна і в києві, порадьте де
Голубая фишка• 15 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Можна і в києві, порадьте де
Прозвоніть різні клініки, почитайте відгуки. Бо специфічна операція у вас.
На мою думку в столиці більше вибір, та і лікарі їдуть саме сюди на роботу
Матраскин Брат• 15 сентября 2024
Кемкін у Львові
У Києві Логвінов, Гришай
Не цілуюсь з бодуна• 15 сентября 2024
Я думаю об операции по расширению челюсти. Говорят, что под имплантом начинает рассываться своя кость. И имплант не решает проблемы прикуса
ГонУрова дівка• 15 сентября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Від силіконового імпланта, так, кістка руйнується. Є ще пористі імпланти, з ними все ок.
ГонУрова дівка• 15 сентября 2024
Я робила собі таку операцію в Києві. Перший лікар накосячив, поставив імплант не тої ширини, прийшлось додатково робити операцію, щоб зрізати кути. Вийшло не так, як хотілось, але краще, чим до. Минулого року визріла на переробку імпланта - типу ще його звуження і v- line. Це робила вже в іншого лікаря, щелепно лицьового хірурга. Такі операції краще робити в щелепно лицьових пластичних хірургів, бо можуть порадити і інші способи, як краще зробити підборіддя гармонічним, може й без імпланта
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
По розширенню, коли відпилюють кістку на мою думку це надто травматично, я боюсь. Хочу саме імплант, пористий типу як губка
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
З прикусом в мене не так вже і погано, що можга виправлено брекетами, була надія, що і щелепа буде краще виглядати після виправлення, але всетаки цього не достатньо і таки потрібна пластика

Ответ дляГонУрова дівка
А де і в кого робили повторну операцію, поділіться будь ласка
ГонУрова дівка• 15 сентября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Лікар Подорожній Антон, в Києві. Треба гуглити, бо він приймає в кількох клініках, ціни різняться. В принципі мені сподобався, ще й паралельно з пластикою ставив 4 імпланти на зуби.
Якби я попала до нього без імпланта, то можна було б трохи розтягнути щелепу вперед (по чужому результату було гарно), а так як в мене медпор, то його травматично виколупувати , я не захотіла, тому його тільки обтесали.
Не цілуюсь з бодуна• 15 сентября 2024
Пишут, расширять нижнюю челюсть плохо. Правда ли это?