Глаголиця• 17 сентября 2024
Вас пригласили на первый день рождения ребенка и заказали подарок на выбор
Ситуация. Вы не близкий друг. Вас пригласили на день рождение годовалого ребенка. Показали список из которого вы можете выбрать подарок. Подарки там дорогие. От полторы тысячи и выше. Как бы вы отреагировали?
Ms. Похвала• 17 сентября 2024
Нафіга взагалі на таке ходити? З батьками дитини побухати чи шо? Тій дитині рік, вона і не згадає нічого. Не ходжу на ці дитячі свята.
Я за ті гроші на подарунок краще з друзями десь посиджу смачно поїм і вип´ю просеко.
Пез Году Неделя• 17 сентября 2024
Ответ дляКастрюлька
Зависит от места проведення и затрат на организацию мероприятия.
Если вы вообще не в теме детских праздников и это не близкие люди, то я бы точно не шла на это мероприятие)
Зависит от финансовой возможности и желания приглашенного. Где и за сколько решили провести мероприятие, не проблема гостя.
Хома з пастою• 17 сентября 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Что ещё за список ? Пусть она его оденет себе на голову.
Фу, какая вы жлобовка
Молчалка• 17 сентября 2024
Ответ дляБіле пальто
А при чем тут 500 гривен, о конкретной сумме речь не идёт,у всех свои суммы. Для кого-то и десятка на подарок мизер.
При тому что 500 грн это мало на др при любом раскладе.
И как выше правильно написали с такой суммой можно идти к близким людям, которые знают финансовые возможности, а не к посторонним людям, выкатившим список дорогих подарков.
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляБіле пальто
У вас броня какая-то,последние сто гривен вообще тупо дарить, если завтра на хлеб не будет
Я хочу отримати від вас пряму відповідь. Бо ви намагаєтесь довести, що гості можуть прийти з рулоном туалетного паперу в якості подарунку і це буде абсолютно ок, бо їх покликали свято розділити. І мені цікаво, ви особисто як доросла людина, прийшли би з фантиком на свято і вважали б, що все ок і так і треба? Саме з позиції гостя?
Біле пальто• 17 сентября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Это вы фантазируете,или говорите со своим вторым я. Покажите в моих постах слова туалетная бумага, фантик,вы что-то бредите,а я должна это опровергать ,или подтверждать.
Мао_Мяо• 17 сентября 2024
я бы не пошла к мпдознакомым людям
стараюсь не врать но пришлось бы придумать причину
или если бы очень хотела то пошла бы
подарила бы кнтжки
или если бы очень хотела то пошла бы
подарила бы кнтжки
Мао_Мяо• 17 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А что вы думали подарить дешевле 1500?)
ну не все миллионерв
в кругу моих друзей и семьи всегда родарки в районе 1000 гривен
Мао_Мяо• 17 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
Такая сума это плохой подарок ? Лучше не идти?
500 маловато
особенно емли с 2 взрослых
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляБіле пальто
Ясна-панятна. Теоретик.
КрестьянинДиор• 17 сентября 2024
Цікаво, як це відбувалося - список одразу з запрошенням надають? Чи ви запитали, що подарувати?
В першому випадку - повний неадекват, не тре туди ходити.
У другому, даруйте, якщо запитали або даруйте дешевший.
Зроблено у 80-х• 17 сентября 2024
Якщо не піти не варіант, то даруйте в конверті потрібну вам суму.
В мене така родичка є, яка теж список бажаних подарунків викладає. При цьому до меньшої суми в конверті вона ставиться цілком нормально, а от до не бажаних подарунків ставиться негативно. Вона мінімаліст і для неї важливо, щоб її мінімум речей був таким, який подобається. Все, що зайве чи не подобається - продає.
Особисто я не купляла б подарунок меньш, ніж на 1,5 тис. грн, але і не близьких людей в моєму оточенні на такі свята не запрошують. Тому ви краще знаєте і ваше оточення, і власну ситуацію.
Біле пальто• 17 сентября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Ясна-панятна. Теоретик.
Нет начну с вами спорить, непонятно о чем,что там у вас в голове. Мне без разницы,что вы считаете.
черная мамба• 17 сентября 2024
Опять это днище с «заказыванием» подарков. Акт о выполненных работах не забудьте предоставить.
Несемо світло разом• 17 сентября 2024
Ответ дляMs. Похвала
Взагалі неясно навіщо на день народження однорічної дитини запрошувати не близьких людей
Вельми шановна• 17 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
Просто интересно, а к кому Вы идете на ДР? Подруга? Сестра? Соседи?
Я не Тролль• 17 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
+100
Вот думаю, их не тошнит от самих себя ходить по кругу с виш-листами и отмечать в гугл файле с общ доступом кто что берет ?
Зроблено у 80-х• 17 сентября 2024
Ответ дляВоздух в банке
Це не про «відбити». З позиції гостя це про доречність. На весілля гості не приходять у пишних білих сукнях, хоча про це ніде не написано, в опері не їдять попкорн, в автобусі не їдять пампушки з часником. І це про вихованість та доречність. Приходити на свято з 200 гривнями також про це. Про розуміння соціальних домовленостей та доречності.
Я впринципі теж ніколи не дарую зовсім малих сум (навіть 1,5 тис вважаю замало), але і не думаю про те, щоб повністю покрити затрати. Людина сама обрала запросити мене кудись, я не винна, якщо це буде ресторан, який не по кишені.
Але в мене й інша сторона взаємин - із найбільш близьким колом спілкування ми обмінюємося подарунками навіть без святкувань.
В моєму оточенні прийнято запрошувати тільки близьких (родичів, друзів, але тільки тих, з ким спілкуються, нехай і рідко). Можливо це вже і є певний відбір.
І точно знаю, що ті, хто запросив мене раді мене бачити і з 200 грн. І якщо це ДН близької мені людини чи дитини, то я готова попередити,що в кишені пусто, почути, що це не головне і прийти нехай і з 200 грн. І це ж стосуватиметься і моїх гостей.
Правда тут цікавий момент, справді хитро...опі з оточення відсіюються, не через те, що жмоти, з ними просто й багато інших проблем в спілкуванні, відсіюються поступово. А якщо просто бідні, але близькі і щирі, то це не проблема.
Цікавить, що робите ви, якщо ’соціальних домовленостей’ не дотримуються, кинете в чорний список і більше не запросите людину, яка прийшла з 200 грн? А якщо це буде давня подруга, родичка, близька сусідка?
Зроблено у 80-х• 17 сентября 2024
Ответ дляВоздух в банке
У вашому оточенні ні у кого нема бідних родичів, друзів, про яких одразу знають, що вони не спроможні принести бажану суму або можуть передарувати не потрібну річ? Чи таких людей просто не прийнято запрошувати?
Просто цікаво, бо в моєму оточенні такі є і таких людей все одно запрошують, часто із словами: так, ми знаємо, що в тебе зараз немає грошей, але нічого не потрібно, прийди.
В інших більш успішне оточення чи такі люди автоматом у чорному списку?
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я розумію рівень життя моїх близьких. Мені було абсолютно ок і приємно, коли бабуся подарувала нам на весілля плед, а подруга, що одна виховує дитину, не дарує тисячі. І запрошуючи на свято я не розраховую на те, що хтось щось відібʼє. Але у мене в оточенні нема тих, хто наче випав з космічного корабля і вважає, що можна дарувати будь-що, бо тебе не для подарунку покликали. Не для подарунку, але подарунок- це про увагу, про повагу. І я не вірю тим, хто в цій темі пише «ну пофіг, що подарують». Бо не пофіг. Якщо подарують старі труси свекрухи теж пофіг буде?
Що стосується грошей тут момент слизький, бо у всіх різні можливості фінансові. Але навіть коли я була студенткою, що скромно жила, я все одно шукала можливість фінансову зробити гідний подарунок або не йти на святкування. Бо не пофіг. Бо виховані адекватні люди розуміють контекст. «Ашотакова» в плані подарунку прокатить хіба що кілька разів, а потім тебе просто відсіють, бо халявщиків ніхто не любить.
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
У моєму оточенні нема людей, які приходять з пустими руками. Бо не так виховані.
Я просто кажу, що буду рада книжці у подарунок. Книги є на будь-який гаманець, стартуючи від 100 гривень.
Сама я теж з пустими руками не ходжу в гості. Навіть якщо кажуть, що «нічого не треба».
Идеальная оптимистка• 17 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Весілля було у приватному секторі у ’’шатрі’’
Глаголиця
• 17 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Я не сижу и 500 грн не дарю. Хожу только к тем, кому мне не жалко дарить хороший подарок.
Какой у вас доход?
Глаголиця
• 17 сентября 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Сразу дали.
Підмітайло• 17 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
Какой у вас доход?
Скромный. И тем не менее, 500 грн - это не подарок.
Глаголиця
• 17 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Скромный это какой? Ну точно не 10000 и съемная квартира.
Підмітайло• 17 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
По меркам советчицы - нищая, зп как ’у охранника АТБ’. Работаю в декрете, и не просто так, от нечего делать. У нас с мужем на двоих трое крёстников разных возрастов. вот честно, я не знаю, что можно подарить сейчас на 500 грн. Зайдите в любой магазин с игрушками.