Лукава Кішка• 17 сентября 2024

Найстарша коронка у вашому роті?

Скільки взагалі теоретично живуть коронки?
Так щоб ще їй було на чому триматись.
Ясно що наступний етап імплант. Але хочеттся відтягти такий момент.
В мене є міст на 2 зуба, йому 18 років. Почав шататись. Пішла вчора до стоматолога, зняли. Каже там все чорне, вже не буде триматись. Умовляв ставить імпланти.
Я попросила приклеїть як є. Може ж рік ще хоч постоїть. Він скептично і з насмішкою посадив на цемент. Аж псіхонув.
Мені ж втрачать нема чого. А вдруг постоїть ще. Куди спішить. Я і мррально, і фінансово не готова на імплантацію зараз. Буду відкладать тепер і готуваться.
Каже 18 років це і так ви везунчик, коронки скільки не стоять.
А скільки у вас старожилам?
Настасья Пицун• 17 сентября 2024
6 месяцев, пока временная пластиковая, скоро менять на постоянную, если с корнями все ок

автор Лукава Кішка • 17 сентября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А чому одразу не ставили постійну?
В мене багато коронок. Ніколи пластикову не ставили
Свекруня• 17 сентября 2024
Ни одной. 44 от роду
Настасья Пицун• 17 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А чому одразу не ставили постійну?
Потому что на одном корне начала образовываться киста. Лечили зуб, решили посмотреть через 6 месяцев имеет ли вообще смысл ставить коронку или рвать и имплант
автор Лукава Кішка • 17 сентября 2024
Пам´ятаю як ставила цей міст, то може якісь ще технології були інші чи лікар такий. Абсолютно здоровий сусідній зуб спиляв під коронку. Невже інших варіантів тоді не було. Мені було 18 років. Я ще тоді не мислила нічого.
Казав 5 років десь стояти буде. Ну, слава Богу, 18
Ума Палата• 17 сентября 2024
одна уже лет 18 тоже стоит. Не шатается, не беспокоит, но на снимке показало воспаление под ней. вот думаю что делать, менять сейчас или ждать)
Санька-4b93• 17 сентября 2024
28 лет, с моих 18. Правда ее снимали после 12 лет и переделывали, новая уже 16. Но и зуб под ней целый был, просто косметический дефект скрывает
автор Лукава Кішка • 17 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
Я тоже все планую зробити панорамний знімок і подивитись . Коронок багато. Зуби негодні з дитинства
Бурундучиха• 17 сентября 2024
В мене досвід лише коронки на імпланті. 15 років

люблю_тортики• 17 сентября 2024
В 20 лет поставили, сейчас 43. Сколько это?
Бабайко• 17 сентября 2024
Одна, з 2019 року
Djacmin• 17 сентября 2024
21 год полет нормальный ))
Lilian-nochka• 17 сентября 2024
Есть реставрация,которая держиться на огрызке стенки ниже уровня десны)))ей 9 лет
Почемучечка• 17 сентября 2024
Мені давали гарантію 15років , вже 10 років майже стоїть. В мами пластикова коронка на передньому зубі простояла теж 10-15р, потім другу поставила досі стоїть теж вже років 10-15.
Імпланти ставить не збираюсь . Не розумію чому не можна знайти коронку, і поставити нову. Мені здається вас на гроші розводять, сходіть до іншого спеціаліста
Alex_Kri• 17 сентября 2024
Ответ дляПочемучечка
не всегда это возможно
Почемучечка• 17 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
не всегда это возможно
Ну якщо грошей немає, а що робили коли імплантів не існувало?!
Мені кожен ортодонт розказує як мені необхідно зробити прикус, брекети, імпланти і тп. Я кажу дякую мені і так добре. А в мене всього лише немає однієї двійки зверху і

один молочний, і не до кінця виставлений мізіальний прикус, мені 40, мені нічого не заважає, нащо мені в такому віці, раптом то все? Тупо гроші заробити на мені. Дякую мене і так все влаштовує.
Почемучечка• 17 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
не всегда это возможно
Не вірю , поки не сходити до декількох лікарів
Не обижаюсь• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
Ни одной. 44 от роду
у м к ня тоже в 44 ни одной н5 было.а сейчас в 48 уже 4
Пригощаю кашею• 17 сентября 2024
Моїм 1,5 роки, поставила в 37. До цього була реставрація майже як коронки. Зуби погані з дитинства, зараз бережу як можу. Але треба ще кілька на кілька зубів ставити замість старих реставрацій.

Балаболка• 17 сентября 2024
У меня зуб под коронкой с 13 лет. В 23-24 года поменяла первый раз (до того золотая стояла, детям раньше такие ставили), потом еще раз лет в 40. Сейчас мне 50. Оба раза меняла потому что казалось, что зуб заныл. Снимали, делали снимок, зуб переставал ныть волшебным образом) и мне делали новую коронку.
Життє Бентежне• 17 сентября 2024
В мене тільки на передніх двох зубах 5 років стоїть. Але в мене на живих зубах, тобто нерв не виглядали. Стоматолог казав, що в моєму випадку може вистачити на багато років, бо зуби самі по собі здорові. Просто був надкол через травму. Я боялася, що будуть під коронкою псуватися, але він каже, що всі неприємності стаються, бо ставлять на нездорові зуби і тоді не має ніякої гарантії. Може ваш стоматолог теж прав і не варто ставити вже на порчені зуби.
Люблю порядок• 17 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
Ни одной. 44 от роду
47 і теж ні однієї.
автор Лукава Кішка • 17 сентября 2024
Ответ дляПочемучечка
Якщо є куди штифт вставляти, то певно можна.
Я так розумію коли там все погнило, то вже тільки імплант в кістку.
На шо коронку клеїть?
автор Лукава Кішка • 17 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я вперше чую, що коронки можна на живі зуби ставити
Життє Бентежне• 17 сентября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Є різні типи коронок. В мене Є-Макс. Це робиться відлив зуба за формою і приклеюється на залишки свого. Але мені мої зуби трохи пиляли. Принцип мабуть як у вінірів. Завдяки цій технології ніхто і не здогадується, що в мене були надбиті зуби. Боюся їх зіпсувати. Нічого твердого не надкусую тепер.
juliyadorosh• 18 сентября 2024
в мене одна коронка вилетіла десь протягом 4-5 років, друга на тому ж місці 2 роки і вже хитається...з чим це може бути пов´язано (ставили різні лікарі, виходить, неякісно?)?