Швидка Настя• 17 сентября 2024

Сильно выпадают волосы

Начали сыпаться волосы, они всегда оставались на расческе или после мытья, но тут усилилось все.
Посоветуйте комплекс витаминов группы В
Пью Солгар, но ощутимого улучшения не замечаю(
ХвилювАллочка• 17 сентября 2024
А з чого ви взяли, що треба віт. В? Причини бувають різні

автор Швидка Настя • 17 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Була на прийомі, трихолог нічого не виявив.
Порекомендував шампунь Альгопікс та вітаміни Солгар, або вітамінний комплекс групи В
Муууумие• 17 сентября 2024
Мені ті вітаміни і не допомогли би. В мене по аналізам багато тестостерону. Вітаміни не допоможуть.
ХвилювАллочка• 17 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Що ви здавали, що не виявив?
автор Швидка Настя • 17 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Що ви здавали, що не виявив?
Ви лікар?
ХвилювАллочка• 17 сентября 2024
Ответ дляШвидка Настя
Ви лікар?
Мені просто цікаво, як трихолог виявляв)
Донька подруги• 17 сентября 2024
Общий анализ крови, витамин д, ферритин, тестостерон, щитовидка. Если все ок и нет заболеваний кожи головы, берите б-50 комплекс на айхербе или Магне б6 антистресс
Люблю ВалЄру• 18 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
А что это значит? В смысле, если тестостерон повышен, они выпадают сильнее?😱
Мэри Попкинс• 18 сентября 2024
Якщо при 1 розчісування випадає понад 10 волосин - до лікаря.
В день норма - до 150 волосин якщо більше - здайте аналізи. Зараз це можна безкоштовно.
Потрбіно здати на:
Альбомін
Феритин
Це заг аналіз крові
Віт групи Б
Мідь
Цинк

Мэри Попкинс• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так. Це, до речі, і причина, чому у чоловіків залисини дцже часто
Муууумие• 18 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Мені сказали, що в мене андрогенна алопеція. Вона не лікується майже. Це випадіння волосся по чоловічому типу. В мене не просто підвищено тестостерон, а ще проблема і з іншими гормонам. Одних не вистачає, а інших заьагато
Усатая полосатая• 18 сентября 2024
Нейрорубин форте
Вумна, аж страшно• 20 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Потрбіно здати на:
Альбомін
Феритин
Це заг аналіз крові
Віт групи Б
Мідь
Цинк
А как бесплатно сдать такие анализы, подскажите
Мэри Попкинс• 20 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
До терапевта потрібно йти та розповісти, що випадає волосся. Я у блогера бачила.

Мені терапевт дав безкошт. направлення на загальний аналіз крові, аналізи щитовидної залози, віт Д і віт Б12 в приватну лабораторію. За залізо і за решту вітамінів групи Б я сама доплатила.
Не зовсім все, що я хотіла, але хоч щось
Багиня• 21 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс

Нашли причину?
Багиня• 27 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
Вы не принимали кок?
Муууумие• 27 сентября 2024
Ответ дляБагиня
Вы не принимали кок?
Колись давно приймала, але проблеми почалися значно пізніше. То я думаю, що в моєму випадку КОК тут ні до чого. Можливо в мене ця проблема через те, що колись мені видалили один яєчник і тому жіночих гормонів виробляється менше.
Багиня• 28 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
У меня сейчас уже 2 мес как сильно лезут волосы, начали выпадать после отмены кок,через 2 мес,пила кок 3 цикла для лечения кисты и теперь вот такой ужас(
Муууумие• 28 сентября 2024
Ответ дляБагиня
Може у вас відновиться гормональний фон і налагодиться все. Може вам і дійсно попити вітаміни. В ідеалі взагалі піти до трихолога

Багиня• 28 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
Вот вопрос, как долго оно будет длиться(, уже хоть бы перестали выпадать, я бы успокоилась, со временем отрастут...а сейчас я вижу только как они летят с моей головы((

Трихолог если б ещё знать толкового, я с Днепра
Муууумие• 28 сентября 2024
Ответ дляБагиня

Я из Киева, потому не подскажу по врачу. Мне советуют только Миноксидил. Буду покупать, так как скоро лысая буду
Багиня• 28 сентября 2024
Ответ дляМуууумие
Ой, а его вроде как только потом постоянно используют...отменять нельзя (