Банан-барабан• 18 сентября 2024
Не знаю, плакати чи сміятись. Чоловік та нерухомість. Крик душі, дуже треба пора
Одружені давно. Я працювала, але в декреті на часткову зайнятість, побут повністю на мені, гроші мої йшли на дітей, продукти, одяг, частково лікування (незначну суму відкладала на чорний день). Економили на багатьох речах, не відпочивали (чоловік також).
Чоловік працьовитий, казав, що старається для нашого майбутнього та дітей. На ділянці, купленій і оформленій на маму до шлюбу він будував дім (частково гроші мав дошлюбні, трохи йому батьки додали, частково в шлюбі заробив + майже все сам робив, без майстрів).
Потім довго будинок продавав, купив взамін великий офіс в центрі міста під здачу в оренду без ремонта (ремонт сам в шлюбі робив сам) і....оформив його на свекруху. Не хотів ні на себе, ні на дітей.
Казав, що я заробляла менше і сиділа вдома з дітьми, що його вклад значно більший.
У мене не було вибору, змирилась з цим його вчинком, але після цього почуття до нього згасли, перестала готувати йому, догоджати як раніше, почала відкладати більше в копілку. В той час він ще почав казати, щоб ми пополам платили за все, були через це непорозуміння.
Пару років назад свекруха написала на чоловіка дарчу на свій будинок (розділений на 2 частини, в одній вона живе, в іншій наша сімя, чоловік в нашій частині під час шлюбу ремонт зробив і облаштував). Крім цього вона записала на нього дарчею свою квартиру (нульовий цикл, ремонт в шлюбі чоловік зробив).
Почалася мобілізація. Чоловік переживав за арешти майна і дарчею відписав назад на маму офіс та квартиру, а будинок на мене.
І тепер найцікавіше - зараз він хоче розвестися (я з дітьми рік за кордоном, цю зиму хочу перебути тут, він іншої думки) і вимагає, щоб я відписала назад будинок. Якщо мені повертатись - то хіба до своїх батьків або на зйомну квартиру. Він каже, що дітям є де жити (в його зі свекрухою будинку).
Я розумію, що це будинок його батьків. Та так виходить, що все буде оформлене на маму його, з якою в нас напружені стосунки. У нього ще є сестра з дітьми. А там і друга жінка може зявиться. І я не знаю що робити.
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Ну от як би ви порадили?
Пишіть, вдячна за кожну думку
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
Продайте йому його будинок) або розміняйте на окрему квартиру.
Він розкрутився в шлюбі з вами, він мав змогу це зробити, тому що побут і діти були на вас. Тому свої маніпуляції цей хитрозроблений козел нехай відточує на інших.
Ви зараз у виграшному положенні, він і його батьки від вас залежать, тому достатньо бути лошарою, розправляйте крила і вимагайте собі своє. А як буде на вас давити - продавайте з чистою совістю, його батьки - його проблеми, вони вам вже ніхто. І слідкуйте, щоб дітей проти вас не налаштував, тому дарча на них не дуже варіант.
розкрутився в шлюбі з вами
угу
без мамы далеко бы не уехал - бубочка
угу
без мамы далеко бы не уехал - бубочка
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЛетчица
Я розумію про що автор. Сама в першому шлюбі була така ж немеркантильна і із совістю. Квартиру записали на чоловіка до шлюбу, бо перший внесок був з грошей його батьків (ну чесно ж: гроші початкові його, фактично, і квартира тоді на ньому?). Ремонт там робився за наші спільні вже гроші, як і кредит в шлюбі виплачувався... Але я ж не меркантильна, правда? Обставляла квартиру я і мої батьки, починаючи з тумби для взуття і закінчуючи кухнєю із всією технікою. Але в мене ж є совість, так?
А ’на виході’ мій колишній виставив мене з дитиною за двері, всучив 1000 долларів і платив мінімальні аліменти. Я залишилася після шлюбу немеркантильною, із совістю і дитиною (ну і штука баксів), а колишній - з великою обставленою квартирою, куди швидко притягнув коханку. Шикарно просто!
Зараз я меркантильна і безсовісна. Хочеш, аби я вкладалася в квартиру? Будь люб´язним, частину на мене переписуй. За оформлення я сплачу. Машину свою продала? Купую іншу і на себе. Хочеш і собі іншу машину? Продавай, докладай, якщо треба, і купуй.
І чудово ми з другим чоловіком живемо. Кожен пам´ятає про свої інтереси і визнає інтереси іншого. Союз двох меркантильних і безсовісних людей.
Так що моя порада автору: домовляйтеся. Звісно, повновласною хазяйкою в будинку ви не будете. Але цей будинок - ваш важіль впливу. Не слухайте розмов, що ви, ’всього лише’ сиділи вдома і займалися дітьми. Це також вклад в родину. Нематеріальний, але вклад. І ви його зробили. Маєте право на те, аби отримати частку майна. Грошима чи нерухомості - вирішувати вам.
У вас інша ситуація. Вам ніхто не дарував фіктивно житло свекрів, щоб ви їх потім з дому виставили.
Як важіль впливу, так, будинок використати потрібно, щоб для своїх дітей все ж отримати від чоловіка якусь нерухомість
Оновлена версія• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А якщо сказати, що оформлю дарчу на дітей?
І нагадати що він казав роками, що це все для дітей буде?
Як вам такий варіант?
Ні, просто спокійно поговоріть, що діти спільні, ви своє життя, сили і заробітки вкладали в сім´ю, тепер ви залишаєтесь з дітьми сама і було б справедливо, щоб у вас з ними було житло.
Не колись дітям буде де жити, а вам треба вже жити зараз.
Чи як він бачить ваше з дітьми подальше проживання?
Ти ж бачиш, що просто словам довіряти неможна, ти казав, що дбаєш про нас, а зараз здатен залишити мене з дітьми без нічого. Тому я не можу сподіватись, що мене завтра не виженуть з цього будинку (якщо він пропонує повернути йому, але продовжувати вам там жити).
Що значить, дітям є де жити? А ви? Чи діти мають жити самі?
Чому не на дітей дарчу - діти неповнолітні, ви заслуговуєте залишитись хоча б з цим, а не знову від когось залежати після повноліття дітей.
Ще варіант - хай куплять вам з дітьми хоч невелику квартиру, оформлену на вас, а ви віддаєте ту частину будинку. Але спочатку квартира. Для допомоги оформлення краще залучити адвоката
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
Так процентов 70 всех Украинцев живет, увы
Все экономят
Связи не вижу
Все экономят
Связи не вижу
и что? где часть автора за все годы брака? у мужа! так как он ее по сути обокрал.
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
1 Будинок не його, батьків.
2 нічого він не розкрутився, в шлюбі нічого путнього не заробив.
Где тут 0?• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
В тому домі живе свекруха і чоловік.
Казати, що хай собі живуть, а з часом дітям то буде?
Совість якось гризе, той дім навіть не його, він тільки частково приклався, а його батьків
яка совість! вони хитрозроблені. Що він за життя для дітей залишає?
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
заработал,всю жизнь работал и он,и жена.и что-то да заработали. а сейчас автора хотят облапошить. теперь возникает вопрос: автор лох или не лох?
Що саме заробили? Що куплено за ці спільно зароблені в шлюбі гроші?
Ашотакоя• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Як повернусь, я не зможу вигнати свекруху з її рідної хати
А свекруха фактично змогла вас обікрасти, коли одружений син на неї все записував. Тепер бумеранг повертається. Ви ж не думаєте, що вона ні сном, ні духом чому син так робить? Дивно, що будинок на вас оформили, як вони це пояснили?
Где тут 0?• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ще він роками казав мені, що весь світ помішаний на грошах і всі люди меркантильні сво... І тут я виявляється така ж. На їх думку - вкрала
то він меркантільний, бо хоче щоб ви та діти повернули йому нерухомість
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляОновлена версія
а тут пишут, что у автора не должно быть ничего. ну и что,что обещал,что все семье и детям? подумаешь,сегодня другое уже обещает, а завтра третьи обещания будет обещать. ну и что, что детям жить негде, зато папашка при недвижимости, и имел всех в виду.
Летчица• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
У вас просто другого выбора в первом браке не было
Единственное при наличии чеков могли б отсудить все купленное, но кто те чеки хранит годами
Ну, от, якби я не віддавала свою частку грошей, що вклала в ремонт і облаштування, поки на мене частку тієї квартири не оформить, то була б або з часткою квартири, або з грошима. А так - залишилася з голою лупою.
Чеки, доречі, були. Я їх зберігаю. Але зберігалися вони в квартирі, а мене, реально, з неї виставили. Точніше: одного дня я приїхала, а замки поміняні і речі особисті - під дверима. Без чеків, звісно.
Що і як доводити?
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляМошей ницца
все деньги хитрый папашка вложил в недвижимость свою и своей матери. по сути обокрал семью. и не надо тут рассказывать,что он ничего не заработал. он много заработал,только не для детей и жены.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Какая часть?
Вот давайте отойдем от темы - большинство семей годами тянут на средний уровень жизни, многим зп не хватает до конца месяца, дорого все и дорожает еще больше
Увы у нас каждый работающий человек не в состоянии купить себе недвижимость с нуля. Моя мама лет 5 наверное уже нигде не была, хотя человек работает всю жизнь, не зарплата а слезы, понятно что на всем экономит и я стараюсь помогать по возможности, и таких семей много.
Так о какой части автора идет речь? Работать на еду что бы жить.. что украл у нее муж?
Они просто ничего не заработали - и таких сотни.. долгие годы брака не равно десятки квартир и машин, они и одну не смогли купить
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
+100. и на старуху бывает проруха. думали,самые умные. но жизнь доказала обратное
Пані з калабані• 18 сентября 2024
Кажете чоловіку - приїду, потім розведемось. За будинок - приїду поговоримо. І хай хоч всереться.
Він не подасть на розлучення бо будинок на вас. Він спочатку захоче документи на будинок, а потім розлучення. А так не вийде. Тягніть час. Може що він надумає. А не надумає, так що вам гірше? Документи на вас, хай у них підгорає дупа)))
Він навіть коханку якщо і заведе то буде никатись з нею, щоб ви не дізнались і не обізлились на нього.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
у него нет недвижимости
Синиця у спідниці• 18 сентября 2024
Ответ дляАшотакоя
Син -ухилянт і вони злякались,що будинок можуть конфіскувати. Я тільки не зрозуміла в автора дарча на весь будинок чи на половину
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
Какая часть?
ошибаетесь,автор писала,что он работящий.он наверняка много заработал, только не дял семьи,а для себя и своей матери. это не муж, это маменькин сынок. такие для семьи не годятся,что жизнь и доказала.
Где тут 0?• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
у него нет недвижимости
повернути те, що він переписав на жінку
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
работящий руками
не миллионер
тут очень большая разница
не миллионер
тут очень большая разница
Оновлена версія• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Мне тоже одна умная родственница так говорила: а почему это квартиру на тебя оформили после развода, а не на вашего сына?
И сколько я не пыталась объяснить, что считаю, что это справедливо - я вложила свои силы и средства в дом, стройки и хозяйство свёкров и мужа и теперь мне не должно ничего принадлежать, только сын?
Самое интересное, через какое-то время она тоже развелась и её очень состоятельный муж решил, что должен только детям, то есть пиши, что им надо, я куплю, тебе в руки ничего давать не буду, жить можешь, где хочешь - хоть съём, хоть к родителям иди
Соображалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Казав, що то немає значення на кому стоїть, що це все робить для майбутнього дітей та нашого. А коли зараз йому це згадую - каже що мав на увазі для нашого спільного майбутнього, а так як хоче розвестись...
Автор, перепишіть будинок на дітей. І Ви не меркантильна с*ка і діти будуть забезпечені житлом.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляСоображалочка
а дальше как жить - ну перепишет
Из Кукуева я• 18 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Он может ей назло долгов наделать , которые в браке делятся пополам . И тогда что так , что так придётся дом отдавать ей .
Соображалочка• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
а дальше как жить - ну перепишет
Жить, как и живет. Родители рано или поздно умрут, дети вырастут и решат, жить там или продать.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляСкользкая
работящий руками
не миллионер
тут очень большая разница
не миллионер
тут очень большая разница
что-то я сомневаюсь, что только руками. явно мужик зарабатывал деньги. но только был очень хитрым и продуманным,для жены -ничего, для мамы- все. такие мужья бракованные.
Скользкая• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
если бы они имели деньги - жили б отдельно, а так просто возможности не было
Мошей ницца• 18 сентября 2024
Ответ дляЧукИГеки
Там швидше мама - для сина все. Квартиру подарувала, в свій дім з сімʼєю жити пустила, гроші на офіс доклала…
А тепер її можуть з власного дому виставити.
ЧукИГеки• 18 сентября 2024
Ответ дляОновлена версія
а тут пишут, что силы вложенные в семью за все годы брака не важны, и ничего не значат. вы тогда странная женщина. как так-вам квартира? ну надо же)))